برخی-از-کار آمریکایی ها از شانس وقتی که می آید به مزایای

حدود 17 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند دولت برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که اخراج و کس

توسط AKHBAREMAAAA در 28 فروردین 1399

حدود 17 میلیون آمریکایی را در پرونده ادعا می کند دولت برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس زمانی که اخراج و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی شروع به افزایش می یابد با توجه به COVID-19. فردا وزارت کار گزارش هفته گذشته ادعاهای جدید; یکی دیگر از 5 میلیون نفر از آنها انتظار می رود.

متقاضیان هستند تاکید دولت بیکاری وب سایت و خطوط تلفن. این گونه است که به احتمال زیاد به بالا باقی می ماند به عنوان متحده شروع به قبول ادعا می کند از افرادی که به تازگی واجد شرایط زیر فدرال همه گیر جبران بیکاری برنامه می پردازد که همه دریافت کنندگان 600 $در هر هفته اضافی تا 31 جولای می افزاید اضافی 13 هفته از منافع و گسترش واجد شرایط شامل فرفره کارگران و خود اشتغالی.

حتی پس از آن بسیاری از افرادی که کار نمی کند به دلیل همه گیر نمی توانید دریافت مزایای بیکاری. کاخ سفید تنسی مبتنی بر کارول نورمن, 77, با این نسخهها کار به عنوان یک خیاط درآمد $15.50 یک ساعت در یک کارخانه در نزدیکی نشویل.

این کارخانه که customizes لباس برای اولین پاسخ دهندگان و پرسنل نظامی در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری آن نیست دستور داده شده است ، که نگران نورمن خانواده.

"ما همه تلاش برای قرار دادن برخی از فشار بر او را به ماندن در خانه و گفت:" نوه اش, Colby Woodis. "او از آن نسل که بسیار متعهد به کار و او را سخت ترین کار شخص من می دانم."

نورمن در نهایت توافق به ماندن در خانه. "من صحبت کرد به من سرپرست و تصمیم گرفتیم که بهترین چیزی که می تواند به ترک" او گفت:. "شوهر من 80 است و او دارای یک مشکل ریه. من نمی خواهم برای رفتن و گرفتن شانس گرفتن چیزی خودم و آوردن آن به خانه به او."

شرکت او پرداخت بخشی از حقوق و دستمزد او را برای دو هفته اول اما او مطمئن نیست چه مدت است که ادامه خواهد داد. "آنها می گویند که من واجد شرایط برای بیکاری زیرا آنها نه تعطیل نمی," او گفت:. "من در واقع نه گذاشته من فقط در زمان شخصی را ترک کنند."

مردم نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری تحت برنامه فدرال اگر آنها را ترک و یا ترک برای محافظت از سلامت خود یا سلامت یک عضو خانواده — مگر اینکه آنها یک COVID-19 تشخیص و یا یک پزشک داشته باشید. که با توجه به وزارت کار هدایت.

فرفره کارگران و پیمانکاران مستقل و خود اشتغالی به طور کلی فاقد شرایط لازم برای دولت مزایای بیکاری هستند اما واجد شرایط برای همه گیر مزایای. اما بسیاری از ایالت ها نیست پذیرش کسانی که ادعا نشده است.

Maarten de هان, 22 معتقد است او نمی تواند واجد شرایط برای برنامه جدید خود را بر پایه سابق فرفره کار به عنوان یک معلم خصوصی. او یک ارشد در دانشگاه ایالتی فلوریدا در حال حاضر در خانه در پایان سال آخر خود را در فیزیک. او با استفاده از به معلم دانشجویان برای 20 ساعت در هفته 30 دلار در ساعت است. سپس کلاس های آنلاین رفت.

"دانشگاه تصمیم به حرکت تمام کلاس ها به تصویب شکست," او گفت:. "بسیاری از دانشجویان من بودند که مایل به دریافت آنها روشن برای عبور موفق از آنجا که آن را آسان تر و تمام جلسات درسی باید لغو شود. به عنوان یک دانشجو کار خصوصی پیدا کنم آن را بسیار دشوار است برای فایل بیکاری چون من نمی کارفرما."

د هان نیز نمی خواهد واجد شرایط برای یک محرک را بررسی کنید چرا که به عنوان یک دانش آموز او را به عنوان یک وابسته به پدر و مادر خود مالیات است.

برای بسیاری از کسانی که کار نمی کند با توجه به COVID-19 سردرگمی و دلهره مهار. Tulsa, Oklahoma-بر اساس برایان Forrester, 52 آغاز یک نرم افزار آنلاین برای مزایای بیکاری فدرال چند هفته پیش و تقریبا داد تا زمانی که او را دیدم یک هشدار است که misstating حقایق می تواند منجر به مجازات های قابل توجهی.

"من می دانم که تحت سیستم "قبل از-COVID' سیستم من آیا واجد شرایط نیست," او گفت:. چرا که آخرین کار او انجام فصلی تحویل برای یو پی اس — آن را تنها شش هفته به طول انجامید و او در سمت چپ به طور داوطلبانه.

در اوایل زمستان ارائه می شد یک کار به عنوان یک fieldworker برای سرشماری ساخت 17 دلار در ساعت است. این کار قرار بود در ماه مارس شروع اما جلسات آموزشی لغو شد به عنوان ویروس گسترش و او نمی داند که آموزش سر گرفته خواهد شد.

"بنابراین من نوع از کار است." "من می تواند کار کند. من می خواهم به کار. و من باید یک کار از لحاظ فنی و نه از لحاظ فنی از آنجا که ما نمی رسما آغاز نشده است."

Forrester نمی دانم اگر او تایید شده برای مزایای بیکاری تحت منظم دولت قوانین در اوکلاهما یا جدید برنامه فدرال. او دریافت نکرده خود محرک بررسی نشده است. و او فقط یاد گرفته که سرشماری نمی خواهد راه اندازی مجدد حداقل تا ماه ژوئن است. به نام او تمام آن را "نگران کننده است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن