برخی از مردم هنوز هم که هنوز موفق به دریافت اولین COVID-19 امداد رسانی را بررسی کنید. در اینجا به همین دلیل است.

سنا در جلسه این هفته پس از دو هفته تعطیلی. آن است که با توجه به بعد coronavirus امداد بسته است. جمهوری خواهان

توسط AKHBAREMAAAA در 30 تیر 1399

سنا در جلسه این هفته پس از دو هفته تعطیلی. آن است که با توجه به بعد coronavirus امداد بسته است. جمهوری خواهان و دموکرات ها مخالف بیش از اندازه دور بعدی مستقیم و پرداخت نقدی و چه کسی باید آنها را دریافت کنید.

اما در پس زمینه در اینجا برخی از مردم هنوز دریافت نکرده اند برای اولین بار اقتصادی امداد پرداخت کنگره مجاز در ماه مارس. یک مطالعه جدید توسط موسسه بروکینگز در بر داشت نژادی تفاوت که در چک تاخیر شد.

یکی از نویسندگان این مطالعه جانت Holtzblatt است یک عضو ارشد در شهری-بروکینگز سیاست های مالیاتی مرکز. او در گفتگو با بازار خبر صبری بن-Achour و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: شما روشن نژادی و نابرابری در داده ها. سیاه و اسپانیایی بودند کمتر به احتمال زیاد به دریافت و پرداخت های خود را اواخر مارس از مردم سفید. چرا ؟

جانت Holtzblatt: به حدی که تا به حال با محدودیت ها و محدودیت های اعمال شده در قانون است. این گروه که تا به حال کمترین مشارکت در مطالعه ما بودند اسپانیایی بزرگسالان که تا به حال غیر شهروندان در خانواده خود را. تحت مراقبت عمل می کنند مردم نمی واجد شرایط اقتصادی تاثیر پرداخت اگر آنها مستند نشده.

بن-Achour: کنگره به عنوان ما ذکر شده است و با توجه به دور دوم پرداخت. چگونه می تواند این روند اصلاح شود این زمان برای کاهش این نوع نابرابری?

Holtzblatt: من فکر می کنم یکی از جنبه های مهم خواهد بود به واقعا نیاز وزارت خزانه داری IRS به ارائه گزینه ارسال پول از طریق کارت اعتباری بدهی. آنها سعی کردند که بسياري از آنها دریافت آنها و پاره کردن آنها فکر آن بود که ایمیل های ناخواسته به دلیل وجود دارد هیچ لوگو را در پاکت و یا در کارت اعتباری بدهی که نشان داد که آنها بودند که از وزارت خزانه داری. آن را تا به حال نام خصوصی فروشنده.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب