استارباکس است که بسته شدن فروشگاه ها و تغییر عملیات در میان COVID-19

استارباکس شده است هل دادن تلفن همراه خود را سفارش و انتخاب گزینه اما بیشتر مشتریان (مثل من این صبح) هستند با ا

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

استارباکس شده است هل دادن تلفن همراه خود را سفارش و انتخاب گزینه اما بیشتر مشتریان (مثل من این صبح) هستند با استفاده از این گزینه به دلیل COVID-19.

من در داخل و خارج با دم سرد و سرد لیمو نان کیک در کمتر از یک دقیقه.

کل تجربه احساس گریه به دور از این نیست-شما-کار-خود-صفحه اصلی مقصد که استارباکس استفاده می شود پس از برخی از آنچه به نام "مقام سوم."

"در کوتاه مدت, من فکر می کنم احتمالا وجود دارد یک reimagining از آنچه مقام سوم به نظر می رسد" گفت: Trevor Boomstra یک رستوران صنعت مشاور با AlixPartners.

استارباکس گفت: آن را نزدیک به 400 فروشگاه در طول 18 ماه آینده و نوسازی و نقل مکان به دیگران. استارباکس گفت: آن اضافه خواهد شد بیشتر بر روی بروید گزینه های مانند درایو-thrus, منظقه وانت و پیاده روی تا ویندوز در صدها نفر از فروشگاه ها به جای مشتریان در سن اجتماعی فاصله.

وجود دارد یک حس فوریت چون استارباکس گفت: آن را از دست داد $3.2 میلیارد دلار در سال درآمد پس از شروع این بیماری همه گیر.

"استارباکس می خواهد به مردم بازگشت به زندگی روزمره داشتن استارباکس" گفت: "الکس Susskind, دانشیار دین برای امور تحصیلی در مدرسه هتل داری در دانشگاه کرنل. "تاکید بر برو عنصر آن را آسان تر برای آنها را به رسیدن به همه به طور مداوم."

شرکت های بزرگ مانند استارباکس می توانیم به سرمایه گذاری در تجدید نظر و شکل دهی مجدد مدل کسب و کار. اما اسپنسر Turer معاون رئیس جمهور در قهوه شرکت گفت: بسیاری از دیگران را ندارید که لوکس.

"بسیاری از مستقل تخصص کافی نت ها ممکن است دارای امکانات قادر به انجام این نوع از خدمات را به حفظ یکپارچگی مالی کسب و کار خود را," او گفت:.

دیگر خرده فروشان خواهد شد به دنبال به استارباکس برای دیدن چه کار می کند Turer گفت: به تمام رستوران ها را پس از COVID-19 تنظیمات.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن