دولت های ایالتی و محلی باریکش به عنوان همه گیر بازدید مالیات بر درآمد

ما شاهد بوده ام که چگونه افراد خانواده ها و کسب و کار احساس پیامدهای اقتصادی همه گیر. در حال حاضر وجود دارد در

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

ما شاهد بوده ام که چگونه افراد خانواده ها و کسب و کار احساس پیامدهای اقتصادی همه گیر. در حال حاضر وجود دارد در حال رشد زنگ بر اثر موج دار شدن که ضربه زدن به دولت های محلی و ایالتی به عنوان مالیات بر درآمد چاله.

کنگره بحث چقدر پشتیبانی به ارائه و فقط دولت چگونه می تواند صرف هر گونه پول است که می آید راه خود را. و فدرال رزرو گرفته شده مرحله غیر معمول از گفتن آن حاضر به خرید اوراق قرضه شهرداری ها برای کمک به ارائه یک backstop.

تا آنجا که بودجه دولت به, مارس قرار بود یک ماه خوب.

"در حدود 15 ٪ از تمام درآمد مالیات بر درآمد در هر سال مالی جمع آوری شده در ماه مارس گفت:" لوسی Dadayan ارشد دانشیار پژوهشی در موسسه شهری.

اما 35 متحده به علاوه واشنگتن دی سی, تمدید درآمد-مالیات مهلت تا 15 ژوئیه بنابراین بسیاری از است که انتظار می رود درآمد آمدن نیست در حالی که برای.

ریچارد McGahey یک اقتصاددان در مدرسه جدید گفت که برای بسیاری از ایالت "که معنی آنها را نمی دانید چقدر مالیات بر درآمد آنها در آینده تا پس از سال مالی شروع می شود و آن را حتی سخت تر برای آنها را به هوا درآمد."

حتی سخت تر است چون دیگر درآمد اعداد مانند مالیات فروش در شار به عنوان به خوبی. تیم رایان یک شهرداری نمونه کارها اوراق قرضه مدیر در شرکت سرمایه گذاری Nuveen گفت: برخی از کشورها فقط می توانید ضربه.

"برخی از کشورهای خاص باید بیشتر rainy-day بودجه از دیگران" رایان گفت. "اما من فکر می کنم بسیاری از شما احتمالا نگاه به بازار اوراق قرضه حداقل به ارائه برخی از عکاسی در تامین مالی است."

شهری بازار اوراق قرضه است که در آن شهرها, شهرستانها متحده و سیستم های حمل و نقل برای پول خرج کردن. معمولا سرمایه گذاران عشق muni اوراق قرضه فدرال رزرو باقی می ماند در حاشیه. در حال حاضر بانک مرکزی می گوید از آن صرف خواهد شد تا آنجا که $500 میلیارد برای ایجاد ثبات در بازار است.

اما نه همه کشورهای در حال پریدن در فرصت.

برای مثال در نیومکزیکو, معاون خزانه دار سام کالینز می داند که درآمد در حال رفتن به یک ضربه.

"ما تخمین می زنند آن را به چیزی در حدود 300 میلیون دلار به 400 میلیون دلار," کالینز گفت. "که به تعویق خواهد افتاد از ماه مارس آوریل مه ژوئن ژوئیه."

اما او هنوز هم انداز بانک فدرال برنامه به عنوان آخرین چاره. در حال حاضر او فکر می کند که ضرر و زیان چیزی است که دولت می تواند جذب, اگر چه او می گوید تصویر کامل نمی تواند حذف تا زمانی که ممکن است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن