دولت کارگران را تحت فشار نگه دارید تا با افزایش بیکاری

بیش از سه هفته گذشته تقریبا 17 میلیون کارگر باید زمینه برای مزایای بیکاری. کسب و کار در سراسر کشور مجبور به بس

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

بیش از سه هفته گذشته تقریبا 17 میلیون کارگر باید زمینه برای مزایای بیکاری. کسب و کار در سراسر کشور مجبور به بستن درهای خود را به مشتریان با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

باور نکردنی افزایش نرخ بیکاری است که با قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر روی خدمات عمومی کارگران پردازش آنها با توجه به اتحادیه های کارگری.

"آن شدید منظورم این است که شما احساس می کنید مانند روز پرواز اما استرس روانی هنگامی که شما خانه واقعا بازدید که در آن زمان. آن را سنگین گفت:" هلن اسپوزیتو یک تعداد مدعیان بیکاری پردازنده در ایالت نیویورک است.

او شده است در این کار برای تقریبا 30 سال دیده می شود دیگر بیکاری خوشه مانند و پس از 9/11, رکود بزرگ و طوفان شنی.

"اگر شما همه این شرایط با هم و بار آنها را با سه — این چیزی است که ما به دنبال در" اسپوزیتو گفت.

اتحادیه های کارگری که به نمایندگی از کارمندان دولتی می گویند بسیاری از نمی توانید از خانه کار می کنند و برخی از آنها با قرار دادن در ساعت های طولانی از جمله تعطیلات آخر هفته.

Pegah, Lee, رئيس جمهور از موسسه سیاست اقتصادی گفت: آینده فدرال بسته امداد باید ارائه پشتیبانی بیشتر به دولت های ایالتی و محلی.

"اگر ما نمی که آنها شروع خواهد شد برش به مردم شلیک برش ساعت در زن و شوهر بعد از ماه" لی گفت. او افزود که داشتن کمتر خدمات عمومی کارکنان انجام کارهایی مثل پردازش تعداد مدعیان بیکاری اجرا می شود خطر تشدید بحران اقتصادی برای همه.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن