متحده در حال تلاش برای ساخت ارتش از coronavirus تماس با ردیاب

گسترده آزمایش دیده می شود به عنوان کلیدی برای کاهش اقامت در خانه دستور و اجازه می دهد برخی از بخش های اقتصاد ب

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

گسترده آزمایش دیده می شود به عنوان کلیدی برای کاهش اقامت در خانه دستور و اجازه می دهد برخی از بخش های اقتصاد برای بازگشایی, اما ظرفیت برای انجام تماس ردیابی است که تقریبا به عنوان مهم است. هنگامی که ما شناسایی کرده که این ویروس ما باید برای پیدا کردن و قرنطینه همه آنها تا به حال تماس با. متحده در حال حاضر در تلاش به سطح شیب دار بالا شماره تماس ردیاب با بهداشت عمومی منابع که در حال حاضر نازک کشیده.

قبل از همه گیر تنها حدود 1600 نفر در سراسر کشور در حال انجام این کار تمام وقت. کارشناسان تخمین می زنند ما باید تا 100 برابر بیشتر است.

Ashlee نلسون و تیم او از 40 تماس با ردیاب شد آماده سازی برای تست درایو شنبه در چنگال بزرگ, North Dakota. برای هر تست مثبت آنها انجام دقیق مصاحبه پرسیدن "چگونه آنها مکان اگر آنها carpooled که با آنها صحبت کردیم و برای چه مدت آنها صحبت کردیم به مردم برای" او گفت:.

نلسون یکی از 300 تماس جدید ردیاب استخدام توسط دولت است. بسیاری از آنها مانند تیم او در حال دانشجویان تحصیلات تکمیلی در بهداشت عمومی.

دکتر Joia موکرجی با غیر انتفاعی همکاران در سلامت منجر شده است تلاش برای ماساچوست است. او گفت: آنها استخدام 750 برد در دو هفته گذشته از مجموع هدف از 1000.

آموزش طول می کشد فقط چند روز است و می تواند به صورت آنلاین تکمیل. موکرجی گفت: شغل نیاز به فن آوری پایه دانش و قوی مهارت های مردم.

"بودن نوع بودن همدلانه" او گفت:. "مردم از ترس مردم آسیب پذیر هستند."

این سازمان شده است هولناک با هزاران نفر از برنامه های کاربردی از تازگی بیکار.

دکتر جورج رادرفورد از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو در حال اجرا است آموزش برای شهر خود را در بخش بهداشت و درمان.

"در حال حاضر ما با استفاده از repurposed نیروی کار مانند دادستان شهرستان دفتر ارزیابان برخی از کتابداران," او گفت:.

کالیفرنیا با هدف اضافه کردن 10,000 تماس با ردیاب از صفوف زمان کارمندان دولتی که کار متوقف شده است. رادرفورد گفت: نیاز به بیشتر بهداشت عمومی کارگران ادامه خواهد داشت پس از آن کارمندان و بازگشت به کارهای عادی خود بپردازند.

اما بسیاری از دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی سیستم های مزمن کمبود بودجه روبرو گفت: دارا لیبرمن با غیر انتفاعی اعتماد برای آمریکا سلامت.

"که در سمت چپ بهداشت عمومی understaffed و قادر به نوسازی" او گفت:.

یک گزارش از دانشگاه جانز هاپکینز برآورد آن را به $3.6 میلیارد دلار در بودجه جدید برای اضافه کردن مورد نیاز 100,000 بهداشت عمومی کارگران برای مقابله با بحران.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن