متحده در سخت ترین ضربه رو به افزایش نرخ بیکاری می تواند به زودی اجرا پایین در بودجه

با دولت جدید داده سهشنبه حدود 22 میلیون نفر در حال حاضر به امضا رسید تا دولت برای مزایای بیکاری در ماه گذشته د

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

با دولت جدید داده سهشنبه حدود 22 میلیون نفر در حال حاضر به امضا رسید تا دولت برای مزایای بیکاری در ماه گذشته در طول COVID-19 اضطراری است.

فقط در هفته پایان روز شنبه آن را 5.245 میلیون مدعیان بیکاری. متحده پرداخت این مزایا — متحده و تیره و تار است.

هر دولت پرداخت مزایای بیکاری از یک صندوق برای پرداخت مالیات بر کارفرمایان.

"در زمان های خوب شما را به طور قابل توجهی بیشتر در از بیرون رفتن است. اما شما قرار است برای صرفه جویی برای بار مانند یکی از ما در حال تجربه در حال حاضر" گفت: Jared Walczak یک محقق با مالیات پایه و اساس است.

Walczak می گوید: با توجه به اطلاعات فدرال چند تا از سخت ترین ضربه متحده مانند کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس می تواند در حال اجرا پایین در بودجه در چند هفته.

"و برخی از همین متحده با این تلاش در طول رکود بزرگ و تنها در این اواخر پرداخت بدهی که به آنها تعلق," او گفت:.

زمانی که بیکاری بودجه اجرا متحده هنوز هم مجبور به پرداخت مزایای آنها فقط مجبور به قرض گرفتن پول از جایی دیگر — معمولا دولت فدرال است.

"اگر این طول می کشد بیش از سه یا چهار ماه فقط در مورد هر دولت را مجبور به قرض گرفتن" گفت: Chris o'leary یک اقتصاددان با Upjohn موسسه تحقیقات استخدام.

قرض می تواند منجر به افزایش مالیات برای کارفرمایان و یا کاهش مزایای پایین خط. اما o'leary می گوید دولت فدرال می تواند فقط به پول به آمریکا -- از آن است قبل از اینکه به عنوان بخشی از امداد رسانی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن