متحده بازگشایی 2010 وام مسکن برنامه های امداد در طول COVID-19

سخت ترین ضربه وجوه ارائه COVID وام مسکن برای کمک به مالکان این COVID همه گیر قرار داده است بسیاری از مالکان در

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

سخت ترین ضربه وجوه ارائه COVID وام مسکن برای کمک به مالکان

این COVID همه گیر قرار داده است بسیاری از مالکان در مالی نقطه ساخت آن را سخت به نگه دارید تا با هزینه های مسکن.

در پاسخ برخی از ایالات آمریکا بازگشایی محلی سخت ترین ضربه از بودجه به عنوان بخشی از coronavirus وام مسکن تلاش های امدادی.

سخت ترین ضربه صندوق (HHF) راه اندازی در سال 2010 برای کمک به مالکان در برخی از مناطق که در تلاش بودند با پرداخت وام مسکن خود پس از رکود اقتصادی سال 2008.

در حال حاضر برخی از کشورهای در حال آوردن که برنامه را برای کمک به مالکان در coronavirus اقتصاد است.


در این مقاله (جست و خیز به...)


متحده بازگشایی خود را سخت ترین ضربه وجوه

ایالت های زیر آمادگی خود را سخت ترین ضربه وجوه هر چند آنها از ارائه اشکال مختلف کمک کند.

چندین ایالت' وب سایت — از جمله کالیفرنیا و جورجیا و کارولینای شمالی در میان دیگران — توجه داشته باشید که برنامه های کاربردی وجود دارد در این زمان بسته شده.

اما آن را به ارزش چک کردن اغلب برای به روز رسانی در مورد کمک های اضافی اضافه شده است.

چقدر پول کمک در دسترس است ؟

مقدار پول در دسترس از طریق سخت ترین ضربه بودجه — و چه کسی واجد شرایط برای کمک های اولیه — توسط دولت متفاوت است.

برخی از ایالت ها از جمله آلاباما و کنتاکی را ارائه می دهند تا 30.000 دلار در کمک.

نیوجرسی و می سی سی پی ارائه حداکثر $50,000 اما می سی سی پی را بهینه ساز وب سایت نشان داد که این برنامه ممکن است در پوش 1000 نفر است.

توجه داشته باشید: برخی از HHF برنامه های نسبتا پایین کلاه در تعداد افرادی که می توانید دریافت کمک.

نوادا کمک می افتد در پایان پایین تر از این طیف در $9,000.

این مهم است که توجه داشته باشید که برنامه های مرتبط بالا می توانید تغییر دهید و یا نزدیک به خصوص به عنوان متحده دریافت حجم بالایی از برنامه های کاربردی.

با استفاده از این لینک به عنوان یک پرش کردن نقطه برای پیدا کردن آنچه در منابع در دسترس در منطقه شما و این که آیا شما ممکن است واجد شرایط.

چه کسی واجد شرایط برای سخت ترین ضربه صندوق وام مسکن تسکین ؟

به عنوان با نوع و مقدار کمک های ایالات ممکن است برنامه های مختلف معیار. واجد شرایط بودن ممکن است بر اساس:

  • درآمد
  • مبلغ وام
  • اینکه خانه محل اقامت اولیه خود را
  • وضعیت بزهکاری
  • دارایی های دیگر شما خود را

برخی از برنامه های درخواست برای وام گیرندگان که قادر به پرداخت وام مسکن خود را در حال حاضر در حالی که دیگران با کمک به کسانی که افتاده اند و نیاز به کمک آوردن خود را در حساب های جاری است.

برنامه های دیگر هدف وام گیرندگان که قادر به پرداخت در حال حاضر اما نمی توانیم پرداخت به آنها از دست رفته زمانی که آنها از کار شد.

اگر شما نیاز به COVID-19 وام مسکن تسکین بهتر است به درخواست به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

به طور کلی شما باید بعد فورا رفت واز پشت به دلیل بیکاری و یا دیگر شرایط غیر منتظره است که ناشی از مشکلات مالی.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که هر دولت ممکن است کلاه تعدادی از برنامه های کاربردی آن را تصویب و بر اساس چه مقدار پول در دسترس است در سخت ترین آن ضربه صندوق.

اگر شما نیاز به COVID-19 وام مسکن تسکین بهتر است به درخواست در اسرع وقت تماس بگیرید و یا با دولت در بخش مسکن برای یادگیری در مورد گزینه های خود را.

آیا شما مجبور به بازپرداخت HHF کمک ؟

شما می خواهید برای دریافت جزئیات برنامه دولت خود را, اما شما به احتمال زیاد نمی خواهد مجبور به بازپرداخت کمک به شما دریافت خواهید کرد از سخت ترین آمار صندوق.

برخی از متقاضیان دریافت خواهد کرد بخشایش وام که بدان معنی است که شما نمی مدیون اصلی یا علاقه مگر اینکه شما به فروش خانه برای سود.

برنامه همچنین ممکن است شما نیاز به ماندن در خانه برای یک دوره معینی از زمان در جهت تسکین کمک های مالی به بخشیده شود.

چه مدت طول خواهد این برنامه ها باقی می ماند باز است ؟

قانونگذاران آگاه هستند که آمریکایی ها همچنان به رنج می برند به دلیل coronavirus و اقتصاد می تواند بدتر اگر شیوع بیماری ادامه یا موج دوم بازدید در پاییز. آنها ممکن است ایجاد برنامه های اضافی برای مبارزه مالکان در ماه های آینده.

اگر شما به فوریت نیاز به کمک شما می توانید تماس خود را دولت بخش مسکن را بپرسید اگر آنها در حال ارائه هر نوع دیگر از COVID-19 وام مسکن تسکین.

آنها ممکن است ارائه مشاوره و یا دیگر انواع کمک ها خارج سخت ترین ضربه صندوق.

محلی خود را به بخش مسکن نیز ممکن است قادر به مراجعه شما به کمک مسکن و یا دیگر انواع کمک های مالی در منطقه شما.

در زمینه سخت ترین ضربه صندوق

سخت ترین ضربه صندوق ایجاد شده توسط دولت اوباما با هدف نه تنها برای کمک به وام گیرندگان تلاش اما همچنین برای ایجاد ثبات در دوره نقاهت بازار مسکن است.

به جای باز کردن در تمام 50 ایالت صندوق هدفمند ایالات متحده است که رنج می برد بیشتر در طول رکود اقتصادی است. مناطق هدف یا تا به حال فوق العاده بالا نرخ بیکاری و یا خود را به بازار املاک و مستغلات به شدت صدمه زدن به.

سخت ترین ضربه صندوق طراحی شده نه تنها برای کمک به افرادی که از کار شد و پشت در پرداخت وام مسکن خود را, اما همچنین کسانی که در "زیر آب" در وام مسکن خود را. (به معنی خانه های خود شدند و به ارزش کمتر از آنچه آنها بدهکار در وام های خود را.)

در حالی که این احتمال وجود دارد که بسیاری از مالکان امروز نیاز به کمک با پرداخت وام مسکن خود را به دلیل آنها گذاشته با توجه به همه گیر صندوق تاریخی شامل انواع مختلفی از کمک.

در علاوه بر این به کمک بیکار و یا بیکار وام گیرندگان نیز به پول به افرادی که می خواستند به خارج از فعلی خود را در خانه و به بیشتر مقرون به صرفه خواص.

برنامه های دولت می تواند شامل پرداخت کمک و کاهش اصلی نیز هست.

انواع دیگر COVID-19 وام مسکن تسکین

اگر دولت خود را ندارد سخت ترین ضربه صندوق و یا اگر برنامه در حال حاضر بسته شده, شما می توانید درخواست برای وام مسکن تحمل به توقف پرداخت خود را به طور موقت. این ممکن است یک گزینه خوب اگر شما انتظار می رود به بازگشت به کار و کسب همان حقوق و دستمزد و یا دستمزد شما قبلا.

اما به یاد داشته باشید که در طول تحمل وام خود ادامه خواهد داد به تعلق بهره و بازپرداخت خود را دوره تمدید خواهد شد چرا که شما مکث خود را پرداخت و در حال حاضر مدیون پول بیشتر.

شما همچنین ممکن است در نظر refinancing وام مسکن خود را, به خصوص اگر شما یک وام دولت. با توجه به آنچه فعلی شما نرخ بهره است که شما ممکن است قادر به واجد شرایط برای یک نرخ پایین تر و کاهش پرداخت های ماهانه خود را و آنها را بیشتر قابل کنترل است.

مهم ترین چیزی که به انجام اگر شما نمی توانید پرداخت خود را به تماس خود را servicer وام و کمک بخواهید.

مهم ترین چیزی که به انجام اگر شما نمی توانید پرداخت خود را برای کمک بخواهید.

تماس با وام خود را servicer و توضیح وضعیت خود را; آنها ممکن است قادر به تعلیق و یا بازسازی خود پرداخت برای یک زمان.

علاوه بر استفاده برای سخت ترین ضربه کمک به نگاه محلی برنامه های امداد رسانی و مشاوره سازمان است که می تواند کمک به شما آمده تا با یک طرح برای چگونه به عقب بر گردیم در مسیر.

هر چه زودتر شما در پیدا کردن چه نوع از کمک شما واجد شرایط برای هر چه زودتر شما قادر خواهید بود به دست آوردن مجدد کنترل از وام مسکن خود را و مطمئن باشید که خانه خود را امن است.

بررسی نرخ جدید (Jul 1st, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن