متحده با سفر محدودیت اغلب تکیه بر کسب و کار برای به اجرا درآوردن قوانین

مسافران به دنبال استراحت و آرامش زمانی که آنها می رسند Cod یارو مسافرخانه در سواحل ایالت مین است. در حال حاضر

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

مسافران به دنبال استراحت و آرامش زمانی که آنها می رسند Cod یارو مسافرخانه در سواحل ایالت مین است. در حال حاضر آنها نیز دریافت مدارک در قالب یک گواهی انطباق. "این یک کار بسیار بزرگ و طولانی شکل و اساسا آن را ساخت آنها شهادت است که آنها رفتار می کنند زمانی که آنها در اینجا و پوشیدن چهره خود را با ماسک و همه آن نوع از مسائل گفت:" تد Hugger هتل مالک.

مین برخی از کشور دقیقترین قوانین مسافرت. هر کسی که از ورمونت یا نیوهمپشایر باید نشان دهد آنها تست کردم منفی برای COVID-19 یا آنها نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته. و آن را در کارکنان هتل Airbnbs و اردو به اجرای قوانین. "به آنها عمل می کنند به عنوان پلیس از دولت است که واقعا غیر منطقی و ناعادلانه" درهم گفت. "این لایه از اجرای رنگ ما به عنوان پسر بد."

دولت محدودیت های مسافران از کشورهای دیگر ظاهر شوند در سراسر کشور در پاسخ به موج در COVID-19 موارد است. فرمانداران نیویورک, کانکتیکات و نیوجرسی تحمیل کرده اند دو هفته قرنطینه در بازدید از 16 متحده که در آن عفونت نصب سریع — از جمله آلاباما فلوریدا و تگزاس. در نیویورک متخلفان می تواند جریمه تا $10,000.

بازدید کنندگان پرواز به نیویورک داده شده پرسشنامه و ممکن است در تماس با دولت های محلی. افرادی که با اتوبوس یا ماشین بسیار دشوار است برای نظارت بر. دکتر آماندا کستل متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت که نیاز به کار تماس با ردیاب اجرای قانون و حتی tollbooth اپراتورهای. "این است که مقدار زیادی از منابع را به این کار" او گفت:.

کستل فکر می کند انطباق پایین می آید به مسئولیت های اجتماعی مانند طول اقامت-صفحه اصلی سفارشات. "مردم به آن بود چرا که آنها درک اهمیت ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس" او گفت:.

اما به عنوان ما را دیده ام با ماسک هر کس نمی خواهد قوانین را دنبال کنید. فلوریدا تا به حال محدودیت های مسافرتی در محل در حالی که برای. و فلوریدا رستوران و محل سکونت ارتباط بوده و کار با کسب و کار چگونه به د-تشدید شرایط. "نه singling یک مهمان با استفاده از عبارات مانند شما باید شما باید شما باید گفت:" جف Luebkemann معاون ارشد رئیس جمهور از آموزش و پرورش و آموزش. "اما نه به عنوان یک ماده در سلامت عمومی ما می پرسند که..."

اضافه کردن پلیس بهداشت عمومی به لیست در حال رشد از چیزهایی هتل و رستوران کارگران احتمالا فکر نمی کنم آنها می خواهم برای امضا.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن