هنوز شاغل و لازم نیست خود محرک بررسی کنید ؟ COVID-19 جمع آوری اعانه می خواهید شما به کمک آن

پول هرگز خود و یا هرگز آن را باید خود شده است. این که چگونه Daniel Malinsky فکر می کند در مورد خود محرک را برر

توسط AKHBAREMAAAA در 8 اردیبهشت 1399

پول هرگز خود و یا هرگز آن را باید خود شده است. این که چگونه Daniel Malinsky فکر می کند در مورد خود محرک را بررسی کنید.

چرا او نمیفهمد باید او دریافت $1,200 از دولت زمانی که او هنوز هم کار خود را به طور منظم کار خود را به طور منظم درآمد ؟

"این واقعا چیزی است که باعث می شود یک ماده تفاوت به زندگی من در حالی که می توانید آن را بزرگ مواد تفاوت به زندگی از کسی به دیگری گفت:" Malinsky, 31, که زندگی در بالتیمور و با این نسخهها کار به عنوان یک محقق در دانشگاه جانز هاپکینز.

"من می دانم که وجود دارد بسیاری از مردمی به ویژه مهاجران مستند نشده که مرتب کردن بر اساس از طریق ترک سقوط نمی اند های اجتماعی مختلف پشتیبانی شبکه و یا شبکه های ایمنی که واقعا نیاز به پول است."

بنابراین به عنوان به زودی به عنوان آن را وارد حساب بانکی خود را کمی بیش از یک هفته پیش او اهدا آن همه $1,200 به جمع آوری کمک برای مهاجران در سی منطقه که واجد شرایط برای کمک از دولت فدرال است.

که جمع آوری کمک های سازمان یافته توسط مهاجر حقوق گروه محراب راهنمایی و رانندگی یکی از بسیاری است که باید ظهور آنلاین در چند هفته گذشته اغلب با هشتگ #ShareMyCheck تشویق هر کسی که نیاز ندارد خود محرک بررسی به کمک آن. در حالی که وجود دارد این است که هنوز اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال اهدای تمام یا بخشی از بررسی شواهد بسیاری هستند.

"هنگامی که مردم در واقع کسانی که چک بود که حدود 14 یا 15 آوریل که زمانی که ما شاهد یک دست انداز" گفت: Brandon وو یک سازمان با پناهگاه راهنمایی و رانندگی. "ما مطرح 80.000 دلار در یک روز هنگامی که محرک چک در واقع مردم در حساب های بانکی است."

کمپین های رسانه های اجتماعی و جمع آوری اعانه مثل این یکی از داوطلب گروه محراب راهنمایی و رانندگی در حال ظاهر آنلاین درخواست از مردم که نیازی نیست که خود محرک بررسی به کمک آن. (پناهگاه راهنمایی و رانندگی/GoFundMe)

موسسه خیریه هدایتگر که ارزیابی و نرخ های غیر انتفاعی نیز دیده می شود ارتباط بین محرک چک و افزایش کمک های خیریه. این هفته پس از چک شروع به رفتن بود "بالاترین ترافیک است که ما تا به حال در خیریه ناوبر" گفت: Kevin دانشجو سازمان رئیس روابط افسر.

علاوه بر 20 درصد سربازان ارتش در ترافیک خیریه هدایتگر دیده می شود 237 درصد افزایش در مردم به سازمان های غیر انتفاعی به طور مستقیم از طریق آن سایت نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش در میانگین اهدای.

همه از آن است که "شاخص قوی," درد و گریه گفت که مردم "به احتمال زیاد با استفاده از محرک پولی را به حمایت از شبکه های ایمنی جامعه و کمک مالی به یک سازمان غیر انتفاعی."

آن را نمی خواهد اولین بار.

"شواهدی وجود دارد در ادبیات است که مردمی که ثروت باد آورده دریافت مقدار که آنها به احتمال زیاد به را به موسسه خیریه است که با ثروت باد آورده" گفت: Shena اشلی, رئیس مرکز در سازمان های غیر انتفاعی و انسان دوستی در شهری موسسه.

که در سال 2001 هنگامی که تابستان قبل از 9/11, اکثر آمریکایی ها رو 300 دلار تخفیف مالیاتی چک پس از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور امضا رشد اقتصادی و کاهش مالیات آشتی عمل — به اصطلاح کاهش مالیات بوش — به قانون است. پس از این حملات تعدادی از سازمان های خیریه و جمع آوری اعانه به دادگاه تجدید نظر به مردم برای اهدای خود را چک و اشلی گفت: "ما شاهد شواهد در سراسر کشور از افزایش دادن به سازمان های خیریه." سنبله که مکاتبه از نزدیک با مقدار چک.

در حالی که آن را در زمان های مختلف — کمتر مردم بودند و شخصا تحت تاثیر برخی می خواستند در اعتراض به بوش سیاست — اشلی گفت: "من فکر می کنم که ما می توانیم از آنچه که ما در الگوهای رفتاری در 9/11 که به پشتیبانی از این."

محرک چک یا هیچ محرک چک وجود دارد گرایش به افزایش کمک های خیریه در سراسر بلایای طبیعی است.

"یکی از چیزهایی که ما می دانیم این است که معمولا پس از یک فاجعه است که بسیاری از خانواده ها به هدیه از 50 دلار به 100 دلار است. که بسیار شایع گفت:" پاتریک رونی یک دین در دانشگاه ایندیانا است لیلی خانواده مدرسه بشر دوستی. رکود هستند یک نوع منحصر به فرد از فاجعه است.

"در طول رکود" رونی گفت: "دادن تمایل به سقوط. دادن در حالت عادی رکود اقتصادی سقوط بیش از 3 ٪ در هر سال در تورم دلار و در طول رکود بزرگ سقوط کرد که 15 درصد بیش از دو سال... و این به نظر می رسد بیشتر شبیه به رکود بزرگ تر از معمولی رکود است."

بیشتر آمریکایی ها شغل از دست داده اند در آخرین پنج هفته از طول کامل از رکود بزرگ 43 درصد از خانواده های گزارش از دست داشتن برخی یا تمام درآمد خود و میلیون ها نفر در حال تلاش برای پوشش هزینه های اساسی مانند اجاره و آب و برق, مواد غذایی.

اما حتی اگر بسیاری از مردم در حال حاضر کمتر, ظرفیت به کمک "ما در حال حاضر می دانیم که نزدیک شما هستند به نیاز بیشتر احتمال دارد شما را به رها گفت:" وودرو روزنبام رئیس اطلاعات افسر در سالانه کمپین جهانی به سه شنبه. "بنابراین واقعیت این است که داشتن یک تاثیر گسترده من فکر می کنم رفتن به ادامه الهام بخش و عامل به مردم می خواهید برای ایجاد یک تفاوت."

تحقیقات جدید نشان می دهد که در حال حاضر در مورد هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان روزنبام گفت. که یکی از دلایل به روز شنبه که به طور معمول سازماندهی جهانی بعد از دادن در اطراف تعطیلات در حال راه اندازی یک کمپین اضافی در این سال در مارس 5, دادن سهشنبه در حال حاضر "به عنوان پاسخ به بی سابقه ای نیاز ناشی از COVID-19."

"آنچه ما در حال شنیدن از همکاران ما است که وجود دارد قابل توجه علاقه مردم به درون جوامع خود — هر دو از لحاظ جغرافیایی به معنای واقعی کلمه که در آن زندگی می کنند و همچنین به عنوان راه آنها تعریف خود را گسترده تر جامعه" روزنبام گفت. "این کمپین با ضربه زدن به محرک چک کنید ممکن است یک راه موثر گرفتن افرادی که به آن نیاز نیست قادر به دادن بیشتر است."

بسیاری از جمع آوری اعانه در راستای گرفتن از مردم برای اهدای خود محرک چک با توجه به GoFundMe در حال جمع آوری پول برای مهاجران مستند نشده و دیگران که در حال گرفتن چک از دولت است.

"ما در حال درخواست از کسانی که می توانید به کمک خود را به کل محرک بررسی به مهاجران در واشنگتن دی سی منطقه مترو بودند که به صورت هدفمند به سمت چپ از دولت در پاسخ به COVID-19" پناهگاه راهنمایی و رانندگی نوشت و در آن GoFundMe صفحه. "این کمک های مالی خواهد شد به طور مستقیم به جیب از ما مهاجر همسایه به حمایت از آنها در چهره جدید و در حال حاضر چالش های موجود."

این پیام به نظر می رسد طنین انداز می شود. در سه هفته پناهگاه راهنمایی و رانندگی مطرح شده بیش از $475,000 — بیش از آن هدف اصلی از $120,000. بسیاری از کمک های مالی شده اند اما بیش از 100 نفر را اهدا کامل خود را $1,200 بررسی با توجه به وو.

"از یک طرف ما احساس آنقدر بزرگ است که مردم در حال دادن پول زیادی," او گفت:. "سپس در دیگر هنگامی که ما به نوبه خود در اطراف و آن را دور آن را مانند این را پوشش می دهد مواد غذایی برای یک خانواده برای چند هفته و پس از آن حتی نمی لمس اجاره خود را."

است که چرا برای Malinsky آن را احساس مانند یک انتخاب واضح برای اثبات کل 1200 $در چک.

"آن را مانند به نظر می رسد به طور کلی بسیاری از مردم در حال گرفتن محرک چک مثل من که به آن نیاز نیست," او گفت:. "بسیاری از مردم که نیاز به حمایت مالی نیست و گرفتن آن را. و برای بسیاری از افرادی که به آن نیاز دارید و در حال گرفتن آن را تقریبا به اندازه کافی."

آنچه را از دست رفته با توجه به هر دو Malinsky و وو واقعی شبکه امنیت اجتماعی برای کسانی که به آن نیاز دارید.

"این چنین یک شکست از سیاست عمومی" وو گفت. "این یک مشکل است که می تواند حل شد فقط از طریق یک داوطلب GoFundMe و یا یک دسته از سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های خدمات. این واقعا یک مشکل است که ما باید دولت را جدی بگیرد."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن