سهام نزول به عنوان ویروس موارد سنبله

سهام در حال سقوط به شدت در وال استریت به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره deflating اخیر خوش بینی است که

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

سهام در حال سقوط به شدت در وال استریت به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره deflating اخیر خوش بینی است که اقتصاد می تواند به سرعت بهبود می یابند به عنوان مستندات سهولت. داو کاهش یافت و بیش از 1500 امتیاز و S&P 500 در مسیر خود را برای بدترین روز در نزدیک به سه ماه. بسیاری از ناظران بازار شده اند و گفت که سوزان باز گشت در بازار از اواخر ماه مارس بود که بیش از حد و را منعکس نمی کند مبرم دولت از اقتصاد است.

که انعکاس احساسات از فدرال رزرو که روز شنبه گفت: این جاده به بازیابی خواهد بود و طولانی نور برخی از خوش بینی سرمایه گذاران در مورد حال سریع اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. بانک مرکزی همچنین گفت: آن را نمی کند, پیش بینی افزایش نرخ بهره از طریق 2022.

همراه با اخیر در قیمت سهام که تنظیم صحنه برای موج از فروش گفت: با توجه به Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ.

"این جای تعجب نیست برای دیدن یک بیت از فروش با توجه خشمگین تجمع ما تا به حال بیرون آمدن از پایین با وجود این واقعیت است که اقتصاد انجام نمی شد بزرگ" برونو گفت. "این واقعیت که (فدرال رزرو) است که صحبت کردن در مورد نگه داشتن نرخ بهره پایین این طریق 2022 است کمی چشم باز برای بسیاری از مردمی است."

از 2:30 p. m. داو پایین بود 1,592 امتیاز یا 5.9% به 25,388. شاخص Nasdaq composite که آینده تمام زمان بالا تضعیف 4.47%. کوچک سهام شرکت همچنان به تحمل فشار از فروش. راسل 2000 که شاخص پایین 5.9%. اروپا و بازارهای آسیایی نیز کاهش یافت.

تقریبا تمام شرکت ها در شاخص S&P 500 شد پایین. تکنولوژی های مالی و صنعتی و بهداشتی سهام اختصاص بخش عمده ای از بازار را گسترده اسلاید. انرژی سهام شد بزرگترین بازنده به عنوان قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت. بازده اوراق قرضه کاهش یافت و قیمت طلا نیز به عنوان سرمایه گذاران نگران منتقل شده پول به سنتی مطمئن و امن دارایی. خطوط هوایی دلتا بوئینگ و MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی در میان بزرگترین decliners در S&P 500. هر پایین بود بیش از 11 درصد است.

نجات اضطراری تلاش های فدرال رزرو و کنگره کمک کرد بازداشت بازار متناوب 34% ترمز در فوریه و مارس. از آن پس بازار تا به حال شده است موجی از خوش بینی سرمایه گذاران که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد تا پایان سال اگر نه زودتر از آن به عنوان کسب و کار بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار. اما اعتماد به نفس در این سناریو پایانی به عنوان عفونت و مرگ و میر همچنان به صعود در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در ایالات متحده آمریکا تگزاس و فلوریدا بودند در میان کشورهای گزارش جهش در تعداد coronavirus موارد پس از اقدامات احتیاطی شد آرام در ماه گذشته. تعداد کل ایالات متحده موارد در حال حاضر پیشی گرفتن 2 میلیون.

هنوز سرمایه گذاران در حال انتظار برای اطلاعات بیشتر به ببینید که آیا سنبله در COVID-19 موارد نشانه ای از موج دوم ممکن است از عفونت گفت: Charlie ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری.

او با تمرکز بر روی به روز رسانی برای کار با اعداد و هزینه های مصرف کننده برای ارزیابی چگونه به خوبی اقتصاد در حال بهبود است.

"ما فکر می کنیم که بهبودی تا حد زیادی در جریان است اما هنوز هم وجود دارد برخی از قطعیت قابل ملاحظه در این راه ما را در پیش رو" ریپلی گفت. "اگر ما می بینیم برخی از بیشتر به دنبال از مردم در حال بازگشت به کار و ضریب اطمینان مصرف کننده چیدن خواهد شد که یک علامت مثبت برای بهبودی سریع تر."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب