صحبت کردن را متوقف و در صورت گوشه: قوانین جدید از آسانسور در طول COVID-19

به عنوان دفاتر در سراسر کشور شروع به بازگشایی دوباره بسیاری از چیزهای بسیار متفاوت: خداحافظی طرح طبقه باز و جم

توسط AKHBAREMAAAA در 31 خرداد 1399

به عنوان دفاتر در سراسر کشور شروع به بازگشایی دوباره بسیاری از چیزهای بسیار متفاوت: خداحافظی طرح طبقه باز و جمعی میز سلام پلکسی گلاس تقسیم و ماسک صورت.

برخی از ساختمان ها نصب دوربین های حرارتی یا touchless درب ورودی. اما تنها بسیار شما می توانید انجام دهید برای بهبود ایمنی در یکی از نمادین ترین امکانات مدرن زندگی دفتر: آسانسور.

ریچارد Corsi دین از Maseeh دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر در دانشگاه ایالتی پورتلند, یک متخصص در کیفیت هوای داخل ساختمان پس از بازگشت در ژانویه هنگامی که او برای اولین بار شروع به نگرانی در مورد COVID-19 او را متوقف و در نظر گرفتن آسانسور به خود پنجم-کف اتاق.

"قبل از اقامت در خانه منظور من گرفتن پله," او گفت:. "برای من, آن را به ارزش خطر است."

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما هنوز نمی دانیم که چگونه مردم در مورد تبدیل شدن به آلوده به ویروس است که باعث COVID-19, Corsi گفت: اما در حال کهنه را به یک جعبه کوچک با هیچ جریان هوا نمی تواند خوب باشد.

"یک آسانسور است که اغلب نه یک محیط شما می تواند ایستادن دور از مردم," او گفت:. "اگر آنها در حال نگاه کردن به شما و صحبت با شما و یا اگر سرفه شما در حال رفتن به دریافت این بسیار غلظت بالا از قطرات حتی بیش از یک دوره زمانی کوتاه."

که سناریو حمل بالاترین خطر او گفت: — پس از فشار دادن یک دکمه است که شخص دیگری را لمس نیم ساعت پیش یا استنشاق ذرات ویروسی از قبلی سوار. آن مهم است برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض افراد دیگر در ماشین. این بدان معناست که مسافر محدودیت, ماسک, هیچ صحبت و رو به دور از هر یک از دیگر است که می تواند برای برخی از لحظات بی دست و پا.

"این یک کمی عجیب و غریب, من فکر می کنم" گفت: تکنسین اردن Schroll که شروع به رفتن به کار در پیتسبورگ این شرکت در آغاز ماه ژوئن. "همه نوع پارانوئید در مورد هر کس در این نقطه است."

سوار خود را تا هشتم-کف اتاق استفاده می شود بسته بندی می شود اما در حال حاضر تنها چهار نفر اجازه دارند در هر خودرو و با وجود رد پای پوستر در هر گوشه ای نشان می دهد که در آن برای ایستادن.

"من دیده ام برخی از مردم نوع بدیهی است که ناراحت کننده در داخل یا خارج شدن از آسانسور," او گفت:. "یا اگر بیش از سه نفر در آنها هیچ کس نمی داند که چه باید بکنند."

تا کنون گفت: مردم بسیار خوب بوده است در خود تنظیم. اما او می تواند ببینید که چگونه همه چیز می تواند زشت با عجله کارگران مبارزه با آن را برای آخرین نقطه و یا خمیدگی یک ماشین به خود را دارند.

"این یک Seinfeld' قسمت. در واقع ما در حال زندگی در یک" گفت: Michael Colacino رئيس جمهور از شهر نیویورک تجاری املاک و مستغلات کارگزاری SquareFoot.

حتی قبل از COVID-19 گفت: خوب آسانسور شد یک اولویت برای مشتریان خود است.

"ایستاده وجود دارد در حال انتظار برای آسانسور — آن را مانند انیشتین. آن را مانند در فضا-زمان پیوسته می شود تحریف شده," او گفت:. "مردم در حال رفتن به می گویند به جهنم با این. من اینجا ایستاده به مدت 60 ثانیه صورت گرفت."

نشانه هایی در مورد اجتماعی فاصله ارسال شده در آسانسور بانک در لاس وگاس شورای شهر نشست. (اتان میلر/گتی ایماژ)

با COVID-19 کاهش ظرفیت در آسانسور بسیاری از شرکت ها در بالا افزایش می یابد را به حرکت به برنامه مبهوت. غول تکنولوژی Salesforce صحبت در مورد دادن کارگران بلیط برای سوار شدن به آسانسور در زمان های خاص. و بیشتر ساختمان ها ممکن است به نصب "مقصد اعزام" تکنولوژی است که گروه سواران توسط مقصد به آسانسور کارآمد تر.

در حدود 50000 دلار در هر خودرو از جمله ارتقاء ارزان نیست هر چند Colacino گفت: وجود یک کم با تکنولوژی جایگزین برای مردم احساس بهتری در مورد انتظار: با قرار دادن آینه در آسانسور لابی. مردم می تواند منحرف کردن اذهان خود fussing با موهای خود را و یا چک کردن چگونه آنها نگاه جدید خود را در ماسک.

در حالی که آسانسور در حال یک نگرانی با توجه به ذاتی مشکل اجتماعی فاصله در آنها Corsi گفت: آنها یک منجی. "زمانی که شما صرف در یک آسانسور است که معمولا در یک زمان کوتاه است. و بنابراین من فکر نمی کنم آن را به عنوان بالا از خطر به عنوان برخی از دیگر محیط های سرپوشیده" مانند می گویند ،

یک مطالعه موردی از شیوع بزرگ در یک مرکز تماس در کره جنوبی یافت 94 از 97 مورد از COVID-19 شد مربوط به یک طبقه از ساختمان که در آن شاخص بیمار کار کارگران با وجود داشتن تماس مکرر در آسانسور و لابی.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن