فروشگاه ها و رستوران ها در حال بازگشایی, اما شما باید بروید?

دیروز, Collin آدامز همسر رفت به ترقه بشکه — رستوران/کشور فروشگاه های زنجیره ای — به انتخاب کنید تا برخی از tak

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

دیروز, Collin آدامز همسر رفت به ترقه بشکه — رستوران/کشور فروشگاه های زنجیره ای — به انتخاب کنید تا برخی از takeout. آنها زندگی می کنند در تنسی است.

"و به جهنم همسر من گفت: آن را کاملا بسته بندی شده," او گفت:. "مردم وجود دارد جشن روز مادر و مردم تنها او را دیدم با پوشیدن ماسک بودند کارکنان."

آدامز گفت: این ایده از نشستن در یک رستوران در حال حاضر پر او با وجودی ترس. همچنین او یک کشیش.

"شما می دانید اگر کسی supersick من ممکن است مجبور به رفتن دیدن کسی که در 80s و یا شما می دانید 90s یا من باید یک زن که 103 و خطر فقط ارزش بیرون رفتن برای" او گفت:.

اپل به زودی بازگشایی برخی از فروشگاه های خود را این هفته به دیگر خرده فروشان بزرگ در نظر گرفته است که غیر ضروری مانند استارباکس و macy's. اما فقط به این دلیل که مصرف کنندگان می توانند به فروشگاه ها و رستوران ها به این معنا نیست آنها خواهد شد.

امروز صبح من از مردم در توییتر: شما در حال رفتن هنوز ؟ تقریبا همه گفتند که نه فقط هیچ اما کاملا نه.

"آن را فقط به نظر نمی رسد امن و در عین حال حتی اگر مردم به ماندن دور از هم" گفت: جیمز اسمیت که در زندگی ققنوس. او دیده می شود چه این ویروس می تواند انجام دهد. همکار او در بیمارستان بستری شد با آن است. خواهر خود را دارد.

"علائم بی رحم," او گفت:. "من نمی خواهید آن را بر روی کسی."

Sharisse جانسون در می سی سی پی زندگی می کند و می گوید او نمی تواند تصور کنید رفتن به یک رستوران در هر زمان به زودی.

"در یک مکان نشستن برای مدت طولانی از زمان در محله های نزدیک با سایر افراد ، نه علاقه مند در حال حاضر," او گفت:.

برخی دیگر پاسخ ها:

حتی برخی از مردمی که رفتن به فروشگاه تضاد در مورد آن. دانا فرانکها زندگی در نشویل, تنسی و متوقف شده توسط macy's این آخر هفته برای خرید برخی از آرایش. او احساس بسیار امن بلکه نوع گناه.

"این یک احساس عجیب و غریب مانند من نباید وجود دارد," او گفت:. "بسیاری وجود دارد که احساس در حال حاضر."

و هنگامی که او رفت و به غذا خوردن در یک رستوران حدود یک هفته پیش او نگران است که ایجاد به نظر می رسید به در نظر گرفتن هیچ احتیاطی.

"آنها من فکر می کنم تا به حال خود را در افکار سیاسی در آن," او گفت:. "آنها به نظر نمی رسد واقعا باید هر اجتماعی فاصله در همه اتفاق می افتد در صندلی. و آنها تا به حال همه چیز در جداول مانند آنها چاشنی — تمام چیزهای که من می دانم این است که واقعا قرار بود به اتفاق می افتد. و من فقط لذت بردن از آن نمی. من احساس نمی امن است."

البته اگر مکان های بسته بندی شده این بدان معناست که بسیاری از مردم در حال بیرون رفتن.

پاتریک بل که جان در آستین تگزاس رفته است به برخی از رستوران های محلی و به یک مغازه تعمیر دوچرخه. او گفت: این در واقع باعث می شود او احساس بهتر است.

یک شب او را متوقف محلی پیتزا مشترک. "و چیزی وجود دارد فقط در مورد رفتن در آن وجود دارد و چت با فرد پشت پیشخوان بود که در آن بطور موقت مانند بازگشت به حالت عادی," بل گفت. "منظورم این است که حتی اگر ما هر دو با پوشیدن ماسک, اما چیزی در مورد آن بسیار آرام بخش است."

و آیا او احساس امن است ؟

"نه واقعا نگران," او گفت:. "زمانی که من در صورت پوشش من احساس می کنم مانند شما می دانید چه بیشتر شما می توانید انجام دهید؟"

او در حال حاضر در نظر گرفتن درجه حرارت خود را هر روز و یا فقط در مورد.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب