کار های برنامه اجازه می دهد تا شرکت ها برای حفظ furloughed کارگران

بیش از 40 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در این بیماری همه گیر. بسیاری از کسب و کار را تعطیل و بیک

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

بیش از 40 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در این بیماری همه گیر. بسیاری از کسب و کار را تعطیل و بیکار کارکنان. اما برخی از اقتصاددانان می گویند راه بهتری وجود دارد. آن را به نام کار های. تنها حدود نیمی از ایالت ها کار های برنامه های. برنامه نگه داشتن کارگران در شغل خود اجازه می دهد تا کارفرمایان خود را قطع ساعت و با استفاده از مزایای بیکاری برای پر کردن خود را از دست داده حقوق و دستمزد.

فرانک Mullens است مؤمن بزرگ در کار های.

"من ایمان در برنامه چرا که من آن را دیده ام کار," او گفت:.

او رئیس امور مالی برای لس آنجلس بازاریابی مبتنی بر نوآوری های بین المللی. این شرکت سفارشی محصولات تبلیغاتی برای مشتریان خود — چیزهایی مانند ویژه زنجیر کلید برای فارغ التحصیلی ، بازگشت در طول رکود اقتصادی Mullens کمک کرد ثبت نام این شرکت در کالیفرنیا کار می کنند-برنامه های به اشتراک گذاری. و آن را شغل های ذخیره شده.

"ما تا به حال چهار نفر از کارمندان که برنامه و همه بسیار خوشحال بودند با توانایی به نگه داشتن شغل خود را حفظ منافع خود و سعی کنید به عنوان نزدیک به کامل پرداخت که ممکن است" Mullens گفت.

در حال حاضر که کسب و کار پایین است دوباره Mullens واز شرکت در کار های طرح. کالیفرنیا تایید این شرکت برای حفظ و 10 نفر از کارکنان در حقوق و دستمزد با کاهش ساعت. این یک نتیجه خوب Mullens گفت: اما نه با آسان گرفتن وجود دارد.

"که این برنامه نیاز به یک ایمیل در برنامه های اول, نا امیدی," او گفت:.

کالیفرنیا به تازگی شروع به گرفتن برنامه های کاربردی آنلاین اما در اوایل آن هنوز هم مورد نیاز کارفرمایان به درخواست توسط پست ایالات متحده.

UCLA اقتصاددان Till von Wachter گفت: تغييرات حالت بیکاری سیستم می تواند بیشتر کارفرمایان در هیئت مدیره با کار های. او گفت: با کاهش ساعت به جای برش شغل و شرکت می تواند به جلوگیری از درد اخراج و صرفه جویی در rehiring و بازآموزی.

"وجود دارد یک رابطه مداوم بین کارگران و شرکت های است که اجازه می دهد ما را به آمار زمین در حال اجرا هنگامی که این بیماری همه گیر است," او گفت:

اما کار های استفاده نمی شود بسیار زیاد است. بیش از 200 ، 000 کارگران در ایالات متحده در حال حاضر گرفتن منافع از طریق کار های. که قابل توجه پرش از پیش همه گیر سطوح. اما هنوز هم فقط یک بخش کوچکی از دهها میلیون نفر از کارگران که میرم برای اعمال نرخ بیکاری پس از همه گیر آغاز شد.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن