مطالعات نشان می دهد درد مالی از COVID-19 گسترش یافته است به همان اندازه

پس از همه گیر خاموش شدن ناگهانی شروع ماه گذشته 22 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است. مجموعه ای جدید از هفتگی ش

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

پس از همه گیر خاموش شدن ناگهانی شروع ماه گذشته 22 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است. مجموعه ای جدید از هفتگی شماره می آید پنج شنبه.

اقتصادی درد گسترده و عمیق اما آن را گسترش به طور مساوی. که با توجه به دو گزارش های جدید نشان می دهد که بدترین شغل و درآمد و زیان اتفاق می افتد به سیاه و کارگران اسپانیایی.

یک بررسی مرکز تحقیقات پیو خواسته مردم اگر آنها و یا کسی در خانواده خود را از دست داده و یا گرفته شده قطع پرداخت با توجه به COVID-19 شیوع.

"اسپانیایی بزرگسالان هستند که ضربه سخت تر در این زمینه گفت:" کیم پارکر مدیر اجتماعی گرایش تحقیق در پیو.

پارکر می گوید: 61 درصد از اسپانیایی خانواده دچار یک جزئی یا کل از دست دادن شغل در مقایسه با 44 درصد از سیاه و 38 درصد از سفید خانوار.

این موسسه جی پی مورگان چیس یک گزارش جدید که قابل توجهی می یابد شکاف نژادی در مردم ظرفیت مالی برای مقابله با ناگهانی شغل یا از دست دادن درآمد.

"این نوع از پول نقد بافر است که خانواده ها باید در حساب بانکی خود را سیاه پوستان و اسپانیایی ها در واقع به طور قابل توجهی پایین تر از سطح دارایی گفت:" دیانا فارل, موسسه جمهور.

فارل می گوید که برای هر دلار از پول نقد اضطراری متوسط درآمد خانواده سفید را کنار بگذارند یک اسپانیایی خانواده 47 سنت و یک خانواده دارای 32 سنت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب