اشتراک gelato ممکن است یک پاسخ به یک کسب و کار داغ آب و هوا

تابستان است و برای بسیاری از مردم است که به معنی خوردن خامه قاشق منجمد خوبی است. اما چگونه مصرف کنندگان در حال

توسط AKHBAREMAAAA در 19 تیر 1399

تابستان است و برای بسیاری از مردم است که به معنی خوردن خامه قاشق منجمد خوبی است. اما چگونه مصرف کنندگان در حال خرید خود دسر یخ زده اتحادش را تغییر بسیاری برای Gelateria Uli که دو لوس آنجلس نقاط همراه با تولید ،

Uli Nasibova مالک و اپراتور از کسب و کار او تخمین می زند که ضربه خرید پایین 70 درصد باعث از دست دادن قابل توجهی از درآمد برای شرکت او. Nasibova قادر به دریافت وام از چک برنامه حفاظت و اقتصادی اضطراری فاجعه صندوق — هر دو از طریق اداره کسب و کار کوچک — تکیه به در حال حاضر. اما با تکیه بر خارج درآمد او گفت می تواند استرس زا باشد.

"در پایین ترین سطح من شروع کردم به تماس با مردم و گفت: چگونه این کار را بکنم؟" Nasibova گفت. "چگونه می توانم پیاده سازی این محور? و بسیاری از آنچه که من امروز انجام هیچ یک از این اختراع من. آن را عمدتا فقط مشاوره گرفتن از مردم است." و مشاوره که شامل یک اشتراک جدید مدل ماهانه سرپرستی gelato که Nasibova راه اندازی در ژوئن 24. هدف او این است که 1,000 اشتراک که تولید 45.000 دلار از درآمد ماهانه برای کسب و کار خود را.

اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de