استفاده از مواد مخدر درمان می رود مجازی به عنوان پناهگاه مردم از همه گیر

تا ماه گذشته زنان در مصرف گروه کاربران در Hazelden بتی فورد مرکز درمان ملاقات در یک اتاق گرم و نرم در مرکز پرد

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

تا ماه گذشته زنان در مصرف گروه کاربران در Hazelden بتی فورد مرکز درمان ملاقات در یک اتاق گرم و نرم در مرکز پردیس در سنت پل ، در حال حاضر اگر 10 تا از زنان ملاقات با مشاور جسیکا هرناندز آنلاین.

این یکی از راه های درمان مراکز در حال پیدا کردن به مردم اجازه اقامت در درمان مصرف مواد اختلالات اما نگه داشتن خود را امن از COVID-19.

هرناندز گفت که این فرمت جدید که آنها شروع به استفاده از مدت کوتاهی پس از coronavirus بحران پدید آمده است ، اما آن را قطعا به چالش کشیدن بیش از حد.

"به طور معمول در گروه های ما هنگامی که ما در اینجا در فرد ما قادر به دیدن همه چیز بر اساس چه مشتری ما ارائه است که ما فقط قادر به دیدن بر روی صفحه نمایش," او گفت:. او صحبت کردن در مورد نشانه های غیرکلامی است که بسیار مهم در درمان چیزهایی مانند حالات چهره و یا سیگنال هنگامی که یک فرد است که واقعا به پایان رسید صحبت کردن.

تعداد زیادی از مردم در درمان در Hazelden حذف شده است از آنجا که بحران آغاز شده است. یک برنامه است که معمولا در حدود 200 نفر به عنوان مثال تنها حدود 120 در حال حاضر. هزینه درمان ممکن است یکی از دلایل اعداد پایین. بسیاری از مردم در Hazelden خصوصی و بیمه اما Hazelden گران است. جلسه گروه مانند یک هرناندز منجر $375 جلسه و مردم معمولا ملاقات بیش از یک بار در هفته و اغلب برای چند هفته.

اما این شماره ها را در جاهای دیگر هم از جمله خیابان پارک مرکز در مینیاپولیس که در آن بسیاری از بیماران به طور عمومی بیمه شده است. سرپایی آن برنامه که معمولا 100 نفر در آن پایین است به 85.

مدیر علامت Casagrande گفت: به عنوان چند به عنوان 20 از 85 نفر ثبت نام سرپایی برنامه هستند و حتی نشان دادن. این مرکز شروع به ارائه برخی از جلسات گروه آنلاین, اما مشتریان باید به یک کامپیوتر و یا تلفن و نه همه آنها را انجام دهید.

رابرت Gjevre ثبت نام در سرپایی برنامه برای درمان اعتیاد خود به مت پس از آزادی مشروط افسر گفت این یا آن و یا بازگشت به زندان است.

او زندگی در یک خانه گروهی. او مشاوره ازدواج و مشاوره استفاده می شود برای رفتن به مرکز درمانی برای جلسات. در حال حاضر Gjevre گفت: مشاوران به آنها می آیند برای به حداقل رساندن تعداد زیادی از مردم در یک فضای. مشاوران و مشتریان می توانید ماسک می پوشند اما مانند آنها در همه جا دیگری ماسک در تامین کوتاه مدت هستند در شهرهای دوقلو.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de