تابستان فرا رسیده است. بسیاری از مشاغل در تابستان ندارد.

ریلی Schlauder شده است رفتن به Rockbrook اردوگاه برای دختران در بروارد کارولینای شمالی پس از او 10 ساله بود. ا

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

ریلی Schlauder شده است رفتن به Rockbrook اردوگاه برای دختران در بروارد کارولینای شمالی پس از او 10 ساله بود. او 22 در حال حاضر و در این تابستان می شده اند و هفتم او به عنوان یک مشاور. اما تمام هنر و صنایع دستی و قایقرانی و آتش آهنگ باید صبر کنید. اردوگاه لغو شد زیرا از COVID-19.

Schlauder در حال رفتن به او را در سال آخر در دانشگاه آبرن در آلاباما جایی که او به تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی. برای سه ماه کار به عنوان یک مشاور اردوگاه او باعث می شود $3,300 که او معمولا با استفاده از به پرداخت هزینه برای کتاب. "که نمی تواند دور از آنجا که کتاب گران است," او گفت:.

و آن را فقط نمی تواند پول او را دست در این تابستان. وجود دارد را نیز تجربه می کنند. Schlauder می خواهد به یک معلم و اردوگاه او کمک می کند تا ساخت مهارت های رهبری. "این به من می دهد فرصت برای ایجاد اوراق قرضه با این کمپ," او گفت:. "بسیاری از اوقات این دختران هستند که به دنبال مدل نقش."

تابستان در حال آمدن است بدون شغل تابستان برای بسیاری از کارگران جوان. با توجه به federal Bureau of Labor Statistics, 56 درصد از مردم در سنین 16 تا 24 به حال شغل در طول تابستان گذشته اشتغال اوج خود در ماه جولای. و اگر دولت نمی ایجاد اشتغال پیش بینی کارشناسان می گویند تعداد کسانی که به احتمال زیاد شیب این سال است.

این سال است که به سختی می شود در افرادی که کار در, سفر, گردشگری و رستوران ها که استخدام تعداد زیادی از کارگران فصلی. "آنچه ما در واقع و نه فصل آینده نیست اما در آینده چنین بخشی راه است که وجود دارد مقدار زیادی از کار تخریب" گفت: Betsey استیونسون, یک استاد اقتصاد در دانشگاه میشیگان.

که تخریب را به فراتر از افراد جوان به کارگران در تمام سنین که ممکن است در شغل دوم در تابستان برای به دست آوردن پول اضافی است. برای بسیاری از کسب و کار در تعطیلات ساحلی شهرهای تابستان نیست فقط فصل — آن را تنها فصل است. اپراتورهای تور دوچرخه اجاره و مرور مغازه ها به طور معمول نزدیک برای زمستان.

"این است برای رفتن به یک سال مالی. هیچ ands ifs یا buts" گفت: علامت Novota شریک مدیریت در Wequassett رفت و آمد مکرر در کیپ کاد ماساچوست است.

رفت و آمد مکرر معمولا به ارمغان می آورد در حدود 500 کارمند به کار به عنوان خانهدار سرور و groundskeepers. تقریبا همه آنها فصلی هستند و بازگشت سال پس از سال است. در این تابستان او فکر می کند او باید برای کاهش استخدام در نیمه زیرا رزرو هستند راه را به پایین. "ما در حال رفتن به پردازنده به عنوان تقاضا رشد می کند," او گفت:. "اما ما دقیقا نمی دانم آنچه که تقاضا خواهد بود."

بسیاری از کسب و کار مانند ورزش فرانچایز نمی دانم اگر وجود خواهد داشت هر گونه تقاضا در همه. سارا ال-khalily قرار بود به کار برای داجرز بنیاد در تابستان امسال اما با لیگ اصلی بیس بال در نگه داشتن او را از کار. "من مشغول به کار در هر تابستان پس من 17 پس از آن قطعا یک وضعیت واقعا دشوار است" گفت: El-khalily که 20 سال خواهد بود یک مقام ارشد در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز, این سقوط.

ال-khalily نگاه در همه جا به کار می کنند اما هیچ ندارد ، سپس او کارآموزی با آموزش و پرورش غیر انتفاعی. او کار کمتر ساعت و معتاد را به عنوان مقدار به عنوان او می خواهم که اگر بنا شد و توپ بازی. اما او امیدوار کارآموزی به او کمک خواهد کرد که او امر به مدرسه گراد در پاییز.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de