تابستان است که در اینجا. است اردوگاه امن است ؟

مدرسه است, تابستان است که در اینجا و آنجلا Tindal هیچ ایده چه چیزی او را به انجام با او 8 سال برای دو ماه آیند

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

مدرسه است, تابستان است که در اینجا و آنجلا Tindal هیچ ایده چه چیزی او را به انجام با او 8 سال برای دو ماه آینده. رایگان شهر نیویورک-بودجه اردوگاه او معمولا می فرستد و او را بسته است.

"من نوع ترس به او ارسال به هر حال" او گفت:. "اما او یک فرزند او می خواهد به خارج و فعال با کودکان دیگر و من نمی توانم تقصیر او است."

وجود دارد گزینه های خوبی آن را احساس می کند مانند بسیاری از پدر و مادر در این تابستان. شصت درصد می گویند که آنها نمی دانند که چگونه آنها در حال رفتن به نگه داشتن بچه خود را اشغال شده با توجه به بررسی های اخیر توسط انجمن روانشناسی آمریکا. بسیاری از اردوگاه ها بسته شده و حتی در جایی که آنها در حال باز کردن بسیاری از پدر و مادر عصبی هستند در مورد خطرات ناشی از فرستادن بچه های خود را با COVID موارد هنوز هم در حال افزایش است در بسیاری از کشورهای.

Tindal دوست دارم برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن دختر خود را در خارج از منزل با داشتن سرگرم کننده بازی با دیگر کودکان و نوجوانان در یک محیط امن اجتماعی راه دور — اما او نمی داند که چگونه به آن را در این تابستان. او با این نسخهها کار تمام وقت و اردوگاه های دیگر در این نزدیکی هست فقط بیش از حد گران است.

"من نمی دانم چه چیزی برای انجام در حال حاضر," او گفت:. "ما گیر کرده است."

با مدرسه از 60 درصد از والدین می گویند که آنها نمی دانند که چگونه آنها در حال رفتن به نگه داشتن بچه خود را اشغال شده در این تابستان. (عکس از استفانی کیت/گتی ایماژ)

جیمز کت و شلوار و همسرش رفت و برگشت به جلو و عقب برای هفته ها در مورد اینکه آیا یا نه به ارسال 10-year-old daughter به روز کمپ این تابستان مانند آنها به طور معمول انجام دهد. آنها در نهایت تصمیم گرفت در برابر آن به دلیل COVID حتی اگر آنها را دوست داشت به او را به خارج از خانه — به خاطر او و برای ایشان.

"من و همسرم فقط واقعا احساس راحتی قرار دادن او را در یک موقعیت که بسیاری دیگر از کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان, کودکان و نوجوانان" گفت: با توجه زندگی می کند که در نیوجرسی. "پرتاب او را به یک مدرسه محیط زیست فقط به نظر می رسید واقعا غیر مسئولانه است."

این یک سوال متحده و مدیران اردوگاه شده اند دست و پنجه نرم کردن با هم — آیا یک راه امن برای انجام اردوگاه در یک بیماری همه گیر. اکثر متحده تصمیم گرفته اند پاسخ این است که بله برای اردوگاه های روز و به صورت شبانه اردوگاه حداقل تا کنون.

آن را روی حیله و تزویر است تعادل است. این ویروس هنوز هم در گردش و می توان آن را سخت برای به دست آوردن بچه ها به خصوص آنهایی که جوان به فاصله اجتماعی. اما از سه ماه به همه گیر بسیاری از پدر و مادر در حال تلاش برای تعادل مراقبت از کودک و کار و بسیاری از بچه ها در حال مبارزه با انزوا و صفحه نمایش-زمان بیش از حد.

جدید عادی در اردوگاه های روز

"این یک مسئله بزرگ است اگر ما فکر می کنم در مورد هزینه های اقتصادی همه گیر و روانی هزینه های سلامت نیز گفت:" امیلی Oster سلامت اقتصاددان در دانشگاه براون است. "به منظور شروع به بازگشایی, برای بازگشت به کار ما نیاز به مردم را به هم نمی تواند تمام وقت پدر و مادر. و بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع از مراقبت از کودکان."

با اقدامات احتیاطی مناسب او معتقد است بعد اردوگاه می تواند یک راه حل خوب است.

"آن پایین تر است خبر از یک مدرسه. آن را کمتر پیچیده است. آن را آسان تر است به تصور داشتن گروه های کوچک و نگه داشتن گروه های کوچک" او گفت:. "این یک راه خوب برای ما برای کشف کردن آنچه که می تواند سقوط شبیه مدارس."

حدود 80 درصد از اردوگاه های روز در سراسر کشور در حال باز کردن در تابستان امسال با توجه به برآورد اولیه از American Camp Association, هر چند بسیاری از آنها عامل در کاهش ظرفیت به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز و از آنجا که کمتر پدر و مادر ثبت نام کودکان خود را.

"ثبت نام ما پایین است به طور قابل توجهی" گفت: شان الیوت, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر فیلادلفیا YMCA. "ما در حال اجرا در حدود 30 درصد از جایی که ما به طور معمول ثبت نام کودکان در این زمان از سال است."

حدود 80 درصد از اردوگاه های روز هستند به احتمال زیاد در این تابستان اما آنها را متفاوت از سال گذشته است. (Imgorthand از طریق گتی ایماژ)

آنها نیز تا به حال به reimagine چه camp به نظر می رسد به رعایت تمام جدید بهداشتی و اجتماعی فاصله دستورالعمل. که چیزی Y آماده بود برای بر خلاف دیگر اردوگاه های که تا به حال به تقلا زمانی که فرماندار پنسیلوانیا تام گرگ اعلام کرد در اواخر ماه مه که به آنها اجازه داده می شود برای باز کردن.

"ما تا به حال شش سایت های که در آن ما ارائه خدمات مراقبت از کودکان به خدمات ضروری کارکنان مانند کارگران بیمارستان به طوری که آنها می تواند به کار" الیوت گفت. "بنابراین ما تا به حال تجربه بزرگ در پروتکل های ما."

بچه ها خود را دریافت کنید حرارت گرفته شده و پدر و مادر باید برای پر کردن یک پرسشنامه سلامت. کمپ صرف تمام روز با همان گروه کوچک از کودکان و نوجوانان و همان چند مشاوران. وجود دارد هیچ مشترک فعالیت است. وجود دارد بسیاری از شستن دست.

"آنها واقعا می خواهم به انجام همه چیز آنها می گفت:" نیکول Nicole یک مادر مجرد و پرستار کودکان است که ارسال هر دو 9 ساله و 5 ساله به Y در این تابستان.

این واقعیت است که آن را باز و مقرون به صرفه و او احساس امن ارسال او کودکان و نوجوانان شده است وجود دارد یک نعمت غیر مترقبه.

"من عاشق کارم هستم و من می توانم کار من بدون اردوگاه" او گفت:. "من تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است. آن را به معنای واقعی کلمه من را نجات داد ،

برای او اردوگاه مراقبت از کودک. برای بچه های خود را, آن را حس عادی در غیر این صورت وارونه جهان است.

"هیچ مسیر رو به جلو" برای بسیاری از sleepaway اردوگاه

برای بسیاری از اردوگاه های کار وجود دارد که هیچ راهی برای فهمیدن تدارکات در زمان برای باز کردن این تابستان حتی در کشورهای که در آن آنها مجاز است. Sleepaway اردوگاه در خاص است. تنها در حدود 20 درصد از آنها به احتمال زیاد به باز کردن در تمام این تابستان ACA تخمین می زند.

"ما در تلاش بودند تا آن را کار می کنند اما مشخص شد پس از برخی از زمان بود که اساسا هیچ مسیر رو به جلو آن را به عنوان مربوط به ایمنی و گفت:" گرگ پارکر که با همکاری صاحب اردوگاه Waziyatah در واترفورد مین. "تقریبا تمام اردوگاه را در اطراف در اینجا از همه مدیران من می دانم که آمد به همان نتیجه رسیدند. آن را فقط بیش از حد دشوار است برای حفظ ایمنی و برای اجرای این نوع از برنامه است که ما در حال شناخته شده برای در حال اجرا است."

بسیاری از sleepaway اردوگاه نیست باز این تابستان. "آن را فقط بیش از حد دشوار است برای حفظ ایمنی و برای اجرای این نوع از برنامه است که ما در حال شناخته شده برای در حال اجرا گفت:" گرگ پارکر از اردوگاه Waziyatah در ایالت مین است. (CindyMurray از طریق گتی ایماژ)

رابرت Pacenza مدیر اجرایی افزایش Treetops در Oakhurst, یک شب کمپ در نیوجرسی برای کودکان و بزرگسالان با نیازهای ویژه آمد و به همان نتیجه رسیدند. حتی اگر دولت اجازه داده بود که اردوگاه های شبانه برای باز کردن آن را احساس نمی مانند وجود دارد یک راه برای انجام آن با خیال راحت.

"در ویژه نیازهای جمعیت وجود دارد یا مراقبت شخصی است که کاملا نیاز به مشاوران بودن دست و به معنای واقعی کلمه بلند کردن و تغذیه و همه آن چیزهایی است که بسیار صمیمی, فیزیکی, مراقبت, مسئولیت," او گفت:. "ما لازم نیست که یک جمعیت که رفتن به قادر به ماندن شش فوت از هم جدا درک آن, اول از همه, و یا قادر به انجام آن است. اجازه دهید به تنهایی نگه داشتن ماسک بر روی آنها و یا هر چیزی است که ما ممکن است سعی کنید به انجام است."

اما ساخت است که سخت بود. بسیاری از خانواده ها در حال افزایش Treetops خدمت هستند کم درآمد و لازم نیست بسیاری از گزینه های دیگر برای مراقبت مقرون به صرفه.

هر دو Pacenza و پارکر اعتماد به نفس اردوگاه های خود را برای زنده ماندن تا زمانی که آنها قادر به بازگشایی تابستان آینده, اما بدون کمک مالی بسیاری ممکن است.

"در حال حاضر ما در مرحله بحرانی که در آن ما در حال درخواست از دولت فدرال و دولت تا آنجا که کمک به آنها می تواند ارائه این فصلی کسب و کار گفت:" تام روزنبرگ, رئيس جمهور و مدیر عامل American Camp Association. "این نوع منحصر به فرد فاجعه برای ما به دلیل فصلی مانند رستوران ها نیز این اردوگاه را نمی خواهد به طور معمول باز هر زمان دیگر در طول سال است. به طوری که آنها خواهد شد در تعداد ماه ها در حال حاضر بدون این فرصت را به تولید درآمد."

برخی از شهرستان بودجه اردوگاه مانند یک آنجلا Tindal به طور معمول می فرستد و دخترش در نیویورک در معرض خطر هستند هم به دلیل کسری بودجه.

بیش از 100 ، 000 کودکان و نوجوانان در شهر نیویورک به طور معمول رفتن به اردوگاه ها و دیگر برنامه های تابستانی بودجه توسط وزارت جوانان و توسعه جامعه. هیچ یک از آنها باز حداقل هنوز رتبهدهی نشده و احتمالا نمی شود تمام تابستان.

"این واقعا مایه تاسف است که در بسیاری از جهات این است که در واقع تداوم 'داستان دو شهر' به عنوان شهردار de Blasio آن قرار می دهد. ما باید کسانی که دارند و کسانی که ندارند. و برای کسانی که فراموش کرده اند وجود دارد اردوهای تابستانی در حال اجرا است." گفت: Guillermo Grau, مدیر طرح های جامعه برای ایران فعالیت های نامحدود اجرا می شود که تعدادی از DYCD بودجه اردوگاه.

"فقط به عنوان coronavirus در حال حاضر آن را ادامه خواهد به تحت تاثیر قرار نامتناسب خانواده های اقلیت که در پایان پایین تر از نردبان اجتماعی و اقتصادی و ... آن همچنان به تداوم آن اختلاف آن را همچنان به ترک مردم به حاشیه رانده شده و منابع آنها نیاز به نه فقط زنده ماندن اما به رشد است."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن