زنجیره تامین در حال کشیده شدن به حد

برای کسب و کار هنوز هم در تلاش برای ایجاد محصولات جدید در این دنیا — که آیا آن را یک نجات بخش درمان و یا یک کی

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

برای کسب و کار هنوز هم در تلاش برای ایجاد محصولات جدید در این دنیا — که آیا آن را یک نجات بخش درمان و یا یک کیسه استفاده می کنید برای انجام — فقط عملکرد به عنوان طبیعی است که یک چالش بزرگ است.

را MilliporeSigma زندگی علوم شرکت است که باعث می شود مواد است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد آنتیبادی و واکسن است که ممکن است یک روز کمک به درمان COVID-19 در میان چیزهای دیگر; همه چیز مانند یک نوع فیلتر برای بركترس.

"این فیلتر غشاء توسعه داده شد در ماساچوست است و در حال حاضر بازیگران در Cork, Ireland. این پلیمرها که در حال استفاده از منابع مختلف از کشورهای مختلف از جمله چین و هند است. حلال آمده از دارمشتات آلمان" گفت: رئیس exective Udit Batra.

فریم برای فیلترهای ساخته شده در مکزیک است. همه از آن به یک محصول و... استفاده می شود که به. یکی دیگر از محصولات ...

"ما با تکیه بر عملکرد زنجیره تامین جهانی," Batra گفت.

هنگامی که یک منبع کوچک در فرانسه بود در مورد تعطیل به دلیل مستند Batra شرکت تا به حال به مرحله برای دریافت مجوز برای آنها به کار نگه دارید. هنگامی که یک هواپیما حاوی اجزای نمی تواند خود را در هند آنها به دنبال کمک از سفیر سوئیس و دولت هند.

"زنجیره تامین در صنایع در حال رفتن را از طریق بسیاری از اختلال" گفت: سوزان لوند یک رهبر McKinsey Global Institute.

چه یک بار حمل شده توسط هواپیما در حال حاضر ممکن است مجبور به رفتن با قایق و یا راه آهن و خرابی راه اندازی یک زنجیره تامین در حال ابتلا به برخی از شرکت ها با تعجب.

"تعداد بسیار کمی از شرکت ها به دید خوب به تامین کنندگان تامین کنندگان و تامین کنندگان از ردیف 2 و به همین ترتیب" لوند گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از تولید کنندگان به حال موجودی انبار و انبارهای زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد و در حال حاضر فقط در طراحی آنها است.

که به معنی خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که ماه پیش در چین که در آن بسیاری از موارد آمده از تنها فقط در حال حاضر شروع به نشان می دهد تا در برخی از زنجیره تامین. برای برخی از صنایع این بدترین لحظه ممکن است برای زنجیره تامین برای شکستن.

"شروع در اواسط ماه مارس ما شاهد بزرگ خوشه در فروش به عنوان مصرف کنندگان به دنبال راه هایی برای محافظت از خود و خانواده خود را از این ویروس گفت:" کلی Vlahakis-Hanks, رئیس, تمیز کردن شرکت عرضه محصولات زمین دوستانه. برای کاهش ردپای کربن خود را, شرکت او چندی پیش تصمیم به تولید به صورت محلی.

"راه کسب و کار ما تنظیم شده است در حال حاضر ما چهار امکانات تولیدی در سراسر کشور," او گفت:, و اضافه کرد که آن را که بسیار ساختار است که ذخیره کسب و کار; زمانی که یک بخشی از کشور تعطیل دیگران می تواند بیش از.

به عنوان همه گیر تماس ها را به سوال های سنتی عرضه استراتژی این یک استراتژی است که بیشتر تولید کنندگان زیر با توجه به جف پرات زنجیره تامین رهبر در BDO.

"این باعث بسیاری از زنجیره تامین رهبران واقعا نگاهی به رد پای خود را در زنجیره تامین" پرات گفت. "این تصمیم گیری آسان برای برخی از زمان به می گویند:" من میخوام عرضه شده از کم هزینه, کشور, کم هزینه و, محیط زیست و شده است که قابل پیش بینی تصمیم تا اکنون. و ما دیده ایم ... بسیاری از مشتریان که واقعا وابسته به شرایط خاص جغرافیای و تامین کنندگان و من فکر می کنم هر دو تعرفه و همه گیر و رکود را واقعا افزایش تمرکز بر روی آنچه که رد پای آن گسترش زنجیره تامین باید باشد و آیا باید جایگزین پخته."

شرکت های در حال فکر کردن در مورد پیدا کردن تامین کنندگان که نزدیک به خود را در بازار از لحاظ جغرافیایی متنوع و کسی که می تواند به عنوان خوب پشتیبان گیری. به سادگی در حال ارزان ترین آن را قطع نمی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب