دیوان عالی کشور قانون برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد اخراج

دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به اخراج برخی از افرادی که به دنبال پناهند

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

دیوان عالی کشور حکم پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند به اخراج برخی از افرادی که به دنبال پناهندگی بدون اجازه می دهد آنها را به پرونده خود را به یک قاضی فدرال.

دادگاه عالی را 7-2 حکم شامل افرادی که خود را شکست اولیه پناهندگی نمایش آنها را واجد شرایط برای اخراج و یا تسریع حذف.

قضات حکم در مورد مردی که گفت او فرار از آزار و اذیت به عنوان یک عضو از سریلانکا اقلیت تامیل اما موفق به متقاعد کردن مقامات مهاجرت که او با آن مواجه آسیب اگر بازگشت او به سری لانکا. این مرد دستگیر شد و به زودی پس از او تضعیف سراسر مرز آمریکا از مکزیک است.

دادگاه عالی معکوس پایین تر-حکم دادگاه به نفع مرد Vijayakumar Thuraissigiam که قرار داده شد در تسریع رسیدگی به حذف منع کرده است که افرادی که موفق مصاحبه های اولیه از درخواست دادگاه های فدرال برای کمک زیادی.

از سال 2004 مقامات مهاجرت را هدفمند برای سریع اخراج مهاجران مستند نشده که در حال برداشت در 100 مایل از مرز ایالات متحده و ظرف 14 روز از ورود به کشور. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال گسترش است که اقتدار به طوری که افراد بازداشت شده در هر نقطه در ایالات متحده و تا دو سال پس از آنها رو در اینجا می تواند به سرعت اخراج.

روز سه شنبه یک دادگاه تجدید نظر فدرال انداخت از یک قاضی دادگاه حکم که مسدود شده بود گسترش سیاست. دیگر مسائل حقوقی می شود در این مورد.

دولت ساخته شده است که پیاده سازی سیستم پناهندگی یک محور آن مهاجرت را در دستور کار خود گفت: آن مملو از سوء استفاده و غرق meritless ادعا می کند. تغییرات شامل ساخت پناهندگی پناهجویان صبر در مکزیک در حالی که موارد خود را باد از طریق مهاجرت به ایالات متحده, دادگاه, انکار پناهندگی به هر کسی که در مرز مکزیک که عبور از یک کشور دیگر بدون به دنبال حفاظت وجود دارد و پرواز هندوراس و ال اهالی السالوادور گواتمالا با یک فرصت برای درخواست پناهندگی وجود دارد به جای آمریکا

روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر فراگیر, جدید, رویه ای و ماهوی قوانین که آن را بسیار مشکل تر برای دریافت پناهندگی تحریک یک دوره 30 روزه برای اظهار نظر عمومی قبل از آنها می تواند اثر را.

ایالات متحده در جهان تبدیل شد مقصد پناهندگی پناهجویان در سال 2017, با توجه به آمار سازمان ملل متحد بسیاری از آنها مکزیک و آمریکای مرکزی, خانواده, فرار بومی خشونت است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب