دیوان عالی کشور رد تهمت تلاش برای پایان دادن به مهاجران جوان' حمایت های تحت IF

صوتی ضمیمه شده به این پست ویژگی های یک مصاحبه از "بازار صبح گزارش" با ساندرا Feist, مهاجرت, وکیل مستقر در Minn

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

صوتی ضمیمه شده به این پست ویژگی های یک مصاحبه از "بازار صبح گزارش" با ساندرا Feist, مهاجرت, وکیل مستقر در Minneapolis.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی بالا گوش کنید.


روز پنج شنبه دادگاه عالی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای 650,000 مهاجران جوان خیره کننده ملامت به رئیس جمهور در میان خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

در حال حاضر آن دسته از مهاجران خود را حفظ حفاظت از اخراج و مجوز کار در ایالات متحده است.

نتیجه به نظر می رسد خاصی به بالا بردن این موضوع در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با توجه به ضد مهاجر و بلاغت از اولین انتخابات در سال 2016 و محدودیت های مهاجرتی دولت او تحمیل کرده است پس از آن.

قضات را رد کرد دولت استدلال که 8 سال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه غیر قانونی است و دادگاه هیچ نقشی در بررسی تصمیم به end IF.

قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال همکاران نوشت دادگاه که دولت دنبال نمی پایان این برنامه به درستی.

"ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست" رابرتز نوشت. "ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند. در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان."

وزارت امنیت داخلی می توانید دوباره سعی کنید او نوشت.

دادگاه چهار محافظه کار قضات عقیده داشت. عدالت کلارنس توماس در مخالفت پیوست توسط قضات ساموئل Alito و نیل Gorsuch نوشت که DACA غیر قانونی بود از لحظه ای که در آن ایجاد شده بود در دولت اوباما در سال 2012.

عدالت برت Kavanaugh نوشت: در یک جداگانه مخالفت که او راضی بود که دولت عمل مناسب در تلاش برای پایان دادن به این برنامه.
IF را پوشش می دهد افرادی که در ایالات متحده از آنها کودکان هستند و در این کشور غیر قانونی است. در برخی موارد آنها هیچ حافظه از هر خانه دیگر از ایالات متحده آمریکا

برنامه رشد برای خروج از بن بست بیش از یک جامع مهاجرت بین کنگره و دولت اوباما در سال 2012. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته تا به طور رسمی حفاظت از مردم از اخراج در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را به کار قانونی در آمریکا

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته سختی بحث در مورد مهاجرت مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود و کمتر از هشت ماه پس از به دست گرفتن او اعلام کرد در ماه سپتامبر 2017 که او خواهد end IF.

مهاجران های حقوق مدنی دانشگاه ها و دموکراتیک به رهبری متحده به سرعت شکایت کرد و دادگاه قرار دادن دولت طرح در خود نگه دارد.

وزارت امنیت داخلی همچنان ادامه دارد و به روند دو سال IF تمدید به طوری که صدها نفر از هزاران نفر از IF دریافت کنندگان را حمایت از کشش فراتر از انتخابات و حتی به 2022.

دادگاه عالی مبارزه با بیش از IF در یک نوع قانونی حرکت آهسته. دولت برای اولین بار می خواستم قضات به شنیدن و تصمیم گیری در این مورد در ماه ژوئن سال 2018 است. به قضات گفت: هیچ. وزارت دادگستری به دادگاه بازگشت بعد از آن در سال 2018 اما قضات چیزی برای بیش از هفت ماه قبل از توافق از یک سال پیش به شنیدن استدلال. کسانی که صورت گرفت در ماه نوامبر و بیش از هفت ماه سپری شده قبل از تصمیم دادگاه است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن