دیوان عالی کشور قوانین به نفع IF در حال حاضر

Anthoa Munoz بود در یک فرار سریع از کار خود را در بطری آبی رنگ قهوه یک بوتیک coffee roaster و خرده فروشی زنجیر

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

Anthoa Munoz بود در یک فرار سریع از کار خود را در بطری آبی رنگ قهوه یک بوتیک coffee roaster و خرده فروشی زنجیره ای, زمانی که او توضیح داد که او تا به حال هیچ ایده ای در مورد وضعیت مهاجرت خود را تا زمانی که او 17.

"من نمی دانم که من از این کشور تا زمانی که من تا به حال به درخواست مادر من برای اطلاعات. ظاهرا من در زمانی که من 1," او گفت:.

او مادر است کلمبیا و او در آن متولد شد در ونزوئلا اما Munoz تماس خود را نیویورکر. او 29 در حال حاضر و با این نسخهها کار از طریق اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا DACA.

"در اینجا در نیویورک در ایالات متحده, من یک کار خوب با مزایای خوب با یک شرکت خوب است. اما اگر من به مجبور کردن پس من کجا رفتن؟"

روز پنج شنبه دادگاه عالی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای صدها هزار نفر از مهاجران که آورده بودند به ایالات متحده به عنوان کودکان.

در حال حاضر این "خیال" خود را حفظ حفاظت از اخراج و هنوز هم مجاز به کار در اینجا.

Munoz وضعیت امن تر است امروز از آن روز گذشته بود که به احتمال زیاد نیز آرامش خود را برای کارفرما. او در حال حاضر در یک نقش رهبری در بطری آبی رنگ و مانند بسیاری از IF گیرنده می تواند دشوار به جای.

فقط بخواهید استن مارک مدیر عامل شرکت مستقر در هوستون مارک یک شرکت ساخت و ساز.

"من مانند شش کار برای من که فقط باور نکردنی زنان و مردان جوان. منظورم این است که من نمی خواهم به از دست دادن این افراد," او گفت:.

"خیال" نقش مهمی در اقتصاد آمریکا است. اکثریت قریب به اتفاق شاغل هستند و یا در مدرسه و آنها با پرداخت میلیاردها دلار در مالیات است.

تصمیم دیوان عالی آمریکا در DACA بود باریک. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یا کنگره می تواند تجدید تلاش ها برای پایان دادن به این برنامه.

"این یک آه امداد, قطعا, اما هیچ قطعیت به این حکم گفت:" ارین کورکوران یک کارشناس در قانون مهاجرت در دانشگاه نوتردام. "وجود دارد هیچ قطعنامه. این فقط بدان معنی است که آنها می توانید در اینجا ماندن کمی طولانی تر است."

با جای خود را کمی امن تر "خیال" مانند هر کس دیگری می تواند در حال حاضر تمرکز بر چگونه برای دریافت از طریق یک شغل-کشتن همه گیر و اقتصاد در رکود است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب