دیوان عالی کشور حکم می دهد LGBTQ مربیان حمایت در عمومی و خصوصی بسیاری از مدارس

در یک 6-3 تصمیم صادر شده در دوشنبه دیوان عالی کشور تأیید کرد که فدرال قانون ضد تبعیض اصل به تصویب رسید در سال

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

در یک 6-3 تصمیم صادر شده در دوشنبه دیوان عالی کشور تأیید کرد که فدرال قانون ضد تبعیض اصل به تصویب رسید در سال 1964 محافظت LGBTQ مردم از تبعیض در اشتغال است. حاکم بر آن است که "تبعیض جنسی" شامل تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا جنسیتی. این تصمیم به احتمال زیاد مكيدند برای افرادی که کار در آموزش و پرورش از جمله برای معلمان در مدارس عمومی و خصوصی.

با این تصمیم که کارفرمایان ممکن است در تعامل جنسیتی تبعیض علیه همجنس عجیب و غریب و ترانس کارکنان "همجنسگرایان مربیان در نهایت باید حمایت آنها همیشه سزاوار و قادر به انجام شغل خود را از ترس گفت:" الیزا Byard مدیر اجرایی آموزش و پرورش, گروه حمایت GLSEN.

او گفت که تا به حال جامعه معلمان در بیش از نیمی از ایالات آمریکا تا به حال کم و یا هیچ حمایت قانونی از تبعیض.

"ما تا به حال یک مثال از یک معلم از سال در تگزاس به حالت تعلیق در آمده به دانش آموزان در کلاس های درس خود را به خاطر آنها خواسته در مورد یک عکس از او همسر" Byard گفت.

این تصمیم دادگاه عالی را پوشش معلمان و مدیران شاغل عمومی و مدارس و همچنین به عنوان بسیاری از مدارس خصوصی است. اما روشن حک کردن برای مذهبی کارفرمایان گفت: دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ قانونی محقق Jason Whitehead.

"عدالت Gorsuch را نظر اکثریت اذعان می کند که کلیسا معاف هستند از بسیاری از فدرال حقوق مدنی قوانین" وایتهد گفت.

که شما به احتمال زیاد شامل خصوصی ترین مدارس مذهبی.

"قطعا این نمی رسیدن به هر نوع مدرسه وابسته به کلیسای محیط زیست گفت:" تام راک که می آموزد قانون و تمایلات جنسی در دانشگاه سیتون هال و یک مدافع برای تجاوز اشتغال حمایت. "وجود دارد یک قانون یک قانون فدرال در کتاب های مذهبی مرمت آزادی عمل — که قطعا محافظت از نهادهای مذهبی در این راستا آنها خواهید بود به رایگان قائل به آن بودند."

در همین حال در پی دیروز در دادگاه عالی تصمیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos چهره های افزایش فشار به موضوع جدید فدرال ارشاد حفاظت از جامعه معلمان و دانش آموزان از جنس مبتنی بر تبعیض است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن