دادگاه عالی اعتصاب کردن, لوئیزیانا, کلینیک سقط جنین محدودیت

دیوان عالی کشور روز دوشنبه رخ داد یک لوئیزیانا, قانون تنظیم سقط جنین درمانگاه reasserting تعهد به قوانین سقط ج

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

دیوان عالی کشور روز دوشنبه رخ داد یک لوئیزیانا, قانون تنظیم سقط جنین درمانگاه reasserting تعهد به قوانین سقط جنین بیش از مخالفت شدید از مخالف محافظه کار قضات در اول سقط جنین مورد تهمت و عصر.

قاضی جان رابرتز پیوست و با او چهار لیبرال تر همکاران در حکم این است که قانون نیاز به پزشکان که انجام سقط جنین باید اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان ها نقض حق سقط جنین دادگاه برای اولین بار اعلام کرد در نقطه عطفی Roe v. Wade تصمیم در سال 1973.

در دو سقط قبلی موارد رابرتز تا به حال مورد علاقه محدودیت.

لوئیزیانا قانون عملا یکسان به یک در تگزاس که دادگاه زده در سال 2016.

"در نتیجه در این مورد این است که کنترل تصمیم گیری ما چهار سال پیش بی اعتباری تقریبا یکسان تگزاس قانون" رابرتز نوشت: اگر چه او نمی پیوستن به این نظر نوشته شده توسط عدالت Stephen Breyer برای دیگر لیبرال ها.

در مخالفت با عدالت کلارنس توماس نوشت: "امروز اکثریت دادگاه استمرار آن بیمار-تاسیس سقط جنین احکام با عدالت کاملا مشروع دولت قانون و انجام این کار بدون قضایی است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو انتصاب, قضات, Neil Gorsuch و برت Kavanaugh بودند در مخالفت همراه با عدالت ساموئل Alito. حضور جدید قاضیان چیزی است که سوخت و امید در میان مخالفان سقط جنین و ترس در طرف دیگر آن دیوان عالی کشور خواهد بود به احتمال زیاد به رعایت محدودیت.

یک قاضی دادگاه گفته بود که قانون نمی خواهد ارائه مزایای بهداشت و درمان به زنان و ترک تنها یک کلینیک باز در لوئیزیانا در نیواورلئان. که آن را بیش از حد سخت را برای زنان به سقط جنین در نقض قانون اساسی قاضی حکم داد.

اما دادگاه تجدید نظر در نیواورلئان را رد کرد قاضی یافته است و تایید این قانون در سال 2018 شک که هر کلینیک را به دید و گفت: پزشکان در حال تلاش نیست به اندازه کافی سخت به ایجاد روابط با بیمارستان های محلی.

درمانگاه ثبت اضطراری درخواست تجدید نظر در دیوان عالی کشور درخواست که قانون مسدود شود در حالی که قضات مورد بررسی در این مورد.

اوایل سال گذشته رابرتز پیوست و با چهار لیبرال اعضای دادگاه به گرانت که درخواست و حفظ قانون در خود نگه دارد.

رابرتز' رای بود یک بیت از تعجب چون او رای دادند در تگزاس مورد به رعایت درمانگاه محدودیت. ممکن است منعکس نقش جدید خود پس از کندی بازنشستگی به عنوان دادگاه نوسان عدالت و نگرانی خود را در مورد دادگاه که به عنوان یک حزبی موسسه و احترام به قبل از تصمیم دادگاه و حتی با او اختلاف نظر. رابرتز نوشتن نیست هر چیزی توضیح موقعیت خود را در زمان, اما او تا به حال هرگز قبل از رایگیری ، در کنار سقط جنین.

مقررات در موضوع در لوئیزیانا در حال متمایز از دیگر قوانین ایالتی ساخت راه خود را از طریق دادگاه چالش های که ممنوعیت سقط جنین در اوایل بارداری است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن