دیوان عالی کشور به شنیدن استدلال های اطراف robocalls تهمت مالی سوابق و بیشتر

دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای تصمیم گیری چند موارد مربوط به قانون اساسی از robocalls, trademarking حقوق ک

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای تصمیم گیری چند موارد مربوط به قانون اساسی از robocalls, trademarking حقوق کارفرما-ارائه کنترل تولد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

برای اولین بار دادگاه دادرسی شفاهی از راه دور از طریق تلفن و تاسیسات. (عدالت اموزش Bader Ginsburg که دوره نقاهت بعد از یک عفونت به نام از بالتیمور بیمارستان او را برای ماندن در امروز.) دادگاه نیز livestreaming صوتی این جلسات.

در اینجا برخی از کلید های کسب و کار و موارد مالی که استدلال از راه دور, قبل از دادگاه.

بیشتر robocalls? در حالی که آمریکایی ها در برخورد با یک ظاهر بی پایان دوره از این خودکار پیام robocalls در واقع ممنوع زیر یک سال 1991 قانون شناخته شده به عنوان مصرف کننده تلفن عمل می کنند. کنگره ساخته شده یک استثنا در سال 2015 برای robocalls است که با هدف جمع آوری بدهی دولت — از جمله وام های دانشجویی فدرال.

روز چهارشنبه دادگاه عالی شنیده استدلال بر v. انجمن آمریکایی از مشاوران سیاسی, Inc., که آزمون این که آیا ممنوعیت robocalls نقض متمم اول قانون اساسی آزادی بیان بند. این AAPC می گوید که استثنا برای بدهی های غیر قانونی است که کل تحریم باید زده. گروه تجارت می خواهد قادر به استفاده از خودکار تماس برای درخواست کمک های مالی سیاسی و مشاوره در مسائل سیاسی.

پیشگیری از بارداری پوشش: دیوان عالی کشور نیز شنیده می شود بحث امروز بر اینکه تهمت و دولت می تواند آن را آسان تر برای کارفرمایان که حاضر به ارائه رایگان کنترل تولد خود را در برنامه های بیمه — اگر آنها مذهبی و اخلاقی اعتراض.

شنوایی درگیر دو مورد: خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیا و تهمت v. پنسیلوانیا است. دولت تلاش کرده است برای گسترش این نوع از سازمان ها است که می تواند انتخاب کردن از ارائه کنترل تولد است که پنسیلوانیا و نیوجرسی به چالش کشیده اند. آنها شامل همه غیر دولتی محل کار, از جمله هر دو کسب و کارهای کوچک و شرکت های فورچون 500 واشنگتن پست گزارش شده است. دولت اوباما از سوی دیگر ایجاد شده و تنها استثنا برای کلیساها و خانه های دیگر از عبادت و توسعه راه حل برای مذهبی وابسته به سازمان هایی مانند بیمارستان ها و دانشگاه ها.

که می شود به نام: Booking.com در تلاش است تا علامت تجاری نام خود را, اما در ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر خودداری کرده است با این استدلال که "رزرو" است که یک اصطلاح عمومی است و با اضافه کردن ".com" نمی خواهد آن را واجد شرایط برای علامت تجاری. دو ساخته شده استدلال خود را به دیوان عالی کشور در آغاز این هفته است.

USPTO است گفت: در گذشته آن را رد کرد و علائم تجاری به صورت نام مشابه مثل Hotels.com, Mattress.com و Lawyers.com. اما Booking.com می گوید که مصرف کنندگان شناسایی اصطلاح "Booking.com" به عنوان یک نام تجاری است. در سال گذشته ریچموند ویرجینیا-ایالات متحده بر اساس 4 مدار دادگاه تجدید نظر موافقت کردند که این یک علامت تجاری معتبر و که "Booking.com" یک اصطلاح توصیفی به جای کلی یکی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی: هفته آینده به دادگاه عالی خواهد شنیدن استدلال بیش از رئيس جمهور در پرونده های مالی در برخی از موارد که شامل تهمت v. Ncmec تهمت v. دویچه بانک و تهمت v. ونس.

دو مورد اول مرکز در مورد اینکه آیا کمیته های کنگره می تواند موضوع احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی. در ضمن تهمت v. ونس شامل منهتن Dist. Atty. سایرس ونس جونیور درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی. مغلوب ساختن پیشی جستن طرف است با این استدلال که رئیس جمهور نمی تواند برای بررسی جنایات در حالی که در دفتر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن