SXSW فیلم به جریان در آمازون بدون paywall

South by Southwest قرار بود به اتفاق می افتد در Austin, تگزاس, این, مارس. به جای آن یکی از اولین رویدادهای مهم

توسط AKHBAREMAAAA در 8 اردیبهشت 1399

South by Southwest قرار بود به اتفاق می افتد در Austin, تگزاس, این, مارس. به جای آن یکی از اولین رویدادهای مهم در آمریکا به لغو و با توجه به COVID-19. به عنوان یک راهحل این رویداد جشنواره با همکاری آمازون به نمایش برخی از فیلم بدون paywall.

مجازی جشنواره خواهد شد جریان از 27 آوریل تا مه 6 و تقریبا 40 فیلم کوتاه و ویژگی های امضا کرده اند.

"برای فیلمسازان جوان از قرار گرفتن در معرض بی بها است" گفت: چاک ترایون دانشیار مطالعات فیلم و رسانه ها در فایت دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. "آنها ممکن است قادر به دست آوردن منافع در کار خود را به طوری که آنها می تواند به ایجاد پروژه های آینده است."

او گفت: افرادی که فیلم های مستند و فیلم های کوتاه را به احتمال زیاد بیشتر پذیرای آمازون پلت فرم به عنوان مخالف به تئاتر و نمایش به دلیل آن می تواند گسترش مخاطبان خود را. اما علامت Litwak یک سرگرمی وکیل در لس آنجلس گفت: فیلمسازان که صرف پول در فیلم های باید نگران خود منحصر به فرد را مشاهده و حقوق دور.

"اگر شما می خواهید به یک فیلمساز شما بازرگان," Litwak گفت. "شما نیاز به ایجاد برخی از پول برای پرداخت به سرمایه گذاران خود را اگر شما امیدواریم که برای دریافت آنها را به سرمایه گذاری در فیلم بعدی خود را."

فیلمسازان قادر خواهد بود به اتهام آمازون غربالگری هزینه اما مقدار نبود افشا می شود.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن