"نژادپرستی نظاممند است که در اطراف ما در همه زمان ها" رئیس فدرال رزرو آتلانتا می گوید

در مقاله منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو آتلانتا در روز جمعه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت رافائل Bostic گفت: او

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

در مقاله منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو آتلانتا در روز جمعه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت رافائل Bostic گفت: او می ایستد با معترضان مسالمت آمیز مبارزه برای عدالت نژادی و خواستار پایان دادن به "ناعادلانه و مخرب شیوه" که منجر به نابرابری. به عنوان اولین سیاه منطقه ای رئیس جمهور در بانک مرکزی 107 سال تاریخ او را لمس کرد که چگونه نژاد پرستی نهادینه شده لطمه می زند و اقتصادی بالقوه برای همه آمریکایی ها و قول داد کار به سمت فراگیر اقتصاد است.

او در گفتگو با "بازار" میزبان کای Ryssdal در مورد آنچه که سیستم فدرال رزرو می توانید به پیشبرد برابری نژادی و چگونه او احساس مورد بازیابی از COVID-19 بیماری همه گیر. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: من نمی دانم اگر شما به یاد داشته باشید این, اما زمانی که من در آتلانتا تغذیه در پاییز گذشته ما در زمان پیاده روی را از طریق معابر و هیئت رئیسه و ما گذشت یک ردیف از پرتره از گذشته رئیس جمهور از بانک فدرال آتلانتا. و به من گفت: چیزی شبیه به "گاو مقدس که بسیاری از بچه های سفید." و به شما گفت:, "آره, اما ما در حال تغییر است." و به وضوح ما هستند اما آنچه من می خواهم انجام دهید این است که به این مقاله می نوشت و من می خواهم به سوال در مورد اینکه چرا شما احساس نیاز به نوشتن آن در حال حاضر.

رافائل Bostic: شما می دانید ما کار کرده اند در مورد مسائل اطراف ورود به مطالعه برای مدت زمان طولانی. اما همه گیر و اثرات آن بر اقتصاد واقعا کاهش در درآمد مردمی و افرادی که به عنوان به خوبی متصل به اقتصاد است. و بود که وزن بر ما و من است. و پس از آن جورج فلوید مرگ واقعا تغییر مردم تمایل به صحبت کردن در مورد این مسائل و این فقط احساس مانند این واقعی بود زمان خوبی برای صحبت با برخی از چیزهایی که نیاز به صحبت به مخاطبان است که من فکر کردم می تواند بسیار پذیرای آن می شود و آماده اند که گفتگو و مکالمات را دنبال کنید.

Ryssdal: این یک مقاله شخصی که از یک پسر که کمک می کند تا سیاست های پولی در این کشور است. و به شما می گویند در پایان این شما می گویند در آخرین پاراگراف "من احساس وزن از کسانی که تحت تاثیر نفرت تعصب و پیشداوری است که هیچ جایی در جامعه ما است." شما منحصر به فرد رسول, راست? شما یک پسر سیاه و سفید در حال اجرا سیاست های پولی در این اقتصاد است.

Bostic: آره من متفاوت است. اما من فکر می کنم که مفید بوده این به این معنا است که من زندگی می کنند همان تجربه است که هر مرد سیاه پوست در امریکا می کند. و وقتی که من رفتن پایین خیابان, مردم, جاوا قاضی من با آنچه که من مانند زیرا آنها نمی دانند که من عنوان. و بنابراین من انجام تمام چیزهای که و من فکر می کنم شنوایی که از من است و واقعا باعث شد بسیاری از مردمی که به من شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی به فکر می کنم متفاوت در مورد آنچه که مسابقه به معنی در امریکا و جای خود را در آن چیزهایی است که آنها ممکن است انجام دهید برای کمک به بهبود وضعیت.

Ryssdal: پس اجازه دهید بحث در مورد چه چیزهایی فدرال رزرو ممکن است انجام دهد. چقدر از آنچه که اتفاق می افتد در این اقتصاد برای صدها سال چگونه بسیاری از است که می تواند فدرال رزرو رفع میشود ؟ زیرا همانطور که می دانید صندلی [جروم] پاول و شما حتی در این مقاله می گویند ما این دو دستور درست است ؟ ثبات قیمت اشتغال کامل. به من بگویید چگونه تغذیه می توانید همه چیز را تغییر پویا در حال حاضر.

Bostic: خوب, من فکر می کنم وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی. یکی این است که آنچه را که آموخته ایم در 10 سال گذشته یا بیشتر است که اقتصاد می تواند اجرا کمی داغ تر از قبلا اعتقاد بر این بود بدون گرفتن تورم به طور فزاینده از کنترل خارج شده. و بنابراین آنچه را که بدان معنی است که ما واقعا می تواند اجازه می دهد تا اقتصاد به اجرا قوی است که باید به کمک همه آمریکایی ها. شما می دانید, فقط قبل از همه گیر نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار بودند در پایین تاریخی. و در بخشی که به دلیل سیاست های ما بودند نه محدود ما قرار نیست ترمز تقریبا به همان سرعتی که ما ممکن است در غیر این صورت. و سپس دومین چیزی که من فکر می کنم که واقعا مهم است این است که شما می دانید که تغذیه است که توانایی تشکیل. و بنابراین ما می توانیم مردم را با هم و واقعا آنها را به فکر می کنم سخت در مورد چه چیزهایی را ممکن است انجام دهد در جوامع خود را تغییر واقعی و منجر به فراگیر تر اقتصاد است که من فکر می کنم ما باید و است که آمریکا بهتر است.

Ryssdal: شما بحث در مورد یک جامعه فراگیر معنای فراگیر اقتصاد است که حس می کند. اما در جای دیگر در این مقاله به شما می گویند "نژادپرستی نظاممند است یک یوغ که میکشد در اقتصاد آمریکا است." به همین دلیل است که خیلی سخت برای مردم به درک ؟

Bostic: آنچه که من فکر می کنم سخت است برای مردم را به دیدن واقعا که نژادپرستی نظاممند است که در اطراف ما در همه زمان ها. وجود دارد یک کتاب است که من صحبت کردن در مورد بسیاری آن را به نام "شهروند" توسط کلودیا رنکین. و در آن کتاب او می گوید یک دسته از داستان های کوتاه است که توصیف slights که آمریکایی های آفریقایی تبار را به عنوان شهروندان در امریکا است که اکثر مردم متوجه نمی. و این بخشی است که من فکر می کنم که واقعا متفاوت است. برای بسیاری از مردم سیستمیک نژادپرستی ریشه دوانده در همه چیز که ما در یک سطح پایه است که آنها حتی نمی آن را ببینید. آنها فکر نمی کنم در مورد آن را به عنوان یک ساختار بازدارنده از آمریکایی های آفریقایی تبار' توانایی انجام کارهایی که افراد دیگر را وادار به انجام بدون سوال. و من فکر می کنم آنچه تغییر کرده این است که مردم در حال دیدن چیزهایی اتفاق می افتد که آنها را به فکر می کنم "شاید همه چیز متفاوت برای آمریکایی های آفریقایی تبار. شاید ما باید در مورد این بحث بیشتر و درک عمیق تر." و هنگامی که درک روشن می شود و سپس بیانیه ای که توسط یکی از آسان برای همه برای به دست آوردن سر خود را در اطراف.

Ryssdal: من خواندن ایزابل Wilkerson کتاب روز دیگر "گرمای خورشید دیگر." و وجود یک خط بود و آن را به من رسید" "یک مجموعه ای از افراد است که در یک قفس دیگر مجموعه ای از مردم را نمی بینم میله های زندان."

Bostic: بله من در واقع صحبت کردن با یکی دیگر از دوستانم گفت: "این تقریبا به عنوان اگر مقیاس را از چشم مردم است." پس از آن که آنها کور آن است که آنها از لحاظ ساختاری قادر به دیدن چیزهایی است که ناتوانی ناپدید شده است.

رافائل Bostic, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو آتلانتا

هنگامی که ما رسیده Bostic او در تعطیلات سفر جاده ای. در حالی که پارک شده در کنار جاده برای این مصاحبه Ryssdal او را در مورد جایی که او می بیند اقتصاد زنیم.

Bostic: بنابراین احساس من این است که شما می دانید نیمه دوم این سال است که رفتن به بسیار بهتر از آنچه که ما تا کنون دیده ام. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن جامد رشد در سه ماهه سوم و چهارم. اما در پایان این سال ما خواهد بود که در آن ما می شده اند وجود ندارد coronavirus و بنابراین هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود به ما برای بهبودی کامل. من انتظار است که اتفاق می افتد گاهی اوقات به سمت میانه به پایان 2021. اما ما قصد داریم به ادامه مانیتور به مطمئن شوید که ما درک می کنیم چگونه اقتصاد در حال تحول است به عنوان ویروس ایدز از طریق اقتصاد است.

Ryssdal: همکار خود را در تغذیه و گاه به گاه مهمان در این برنامه راب کاپلان از دالاس تغذیه گفت: آخر این هفته "ما در حال رفتن به نیاز بیشتر از سیاست های مالی سازندگان" مانند کنگره و کاخ سفید در شرایط امداد و پول است. آیا شما موافق هستید ؟

Bostic: من فکر می کنم که احتمالا درست است. یکی از چیزهایی که ما در حال انجام در حال حاضر ما در حال canvassing اقتصاد گسترده به ببینید که در آن تسکین واز و که در آن کار می کند و پس از آن که در آن تسکین نمی رفت و شاید کار نمی کند به عنوان به خوبی. و من فکر می کنم که هنگامی که ما شناسایی آن مکان که در آن کار نمی کند مهم این است که آنها همان حمایت است که هر کس دیگری است. و من متعهد به رفتن و صحبت کردن به سیاستگذاران ساخت مطمئن شوید که آنها در حال آگاه از مکان های که در آن وجود دارد به نظر می رسد برای ادامه پریشانی از این بیماری همه گیر. و من قصد دارم به آنها را تشویق به فکر می کنم سخت در مورد انجام کارهایی که برای کمک به این افراد است.

Ryssdal: خوب, اجازه دهید شکستن دیوار چهارم در اینجا. ما بدست شما در RV در کنار جاده در جایی من تصور فقط در خارج از آتلانتا یا در گرجستان جایی ؟

Bostic: اوه ما در ایالت یوتا است.

Ryssdal: شما در یوتا ؟ خوب حتی بهتر است. آنچه از شما انتظار برای پیدا کردن ؟

Bostic: خوب, شما می دانید, من در واقع فکر می کنم که آنچه که ما در حال رفتن به پیدا کردن یک بزرگ مخلوط و جالب خواهد بود. من در واقع فکر می کنم امداد واز طریق به بسیاری از کسب و کار و بسیاری از خانواده ها از این است که واقعا منعکس شده در داده ها. و برخی از نگرانی های من در اطراف این زمان از بیمه بیکاری و چگونه به سرعت آن را به خانواده ها است. اما بخش هایی که من بیشتر نگران — و ما قصد داریم برای انجام بسیاری از تحقیقات — کوچکترین کسب و کارهای کوچک است که بافت همبند و جوامع است که واقعا کمک می کند تا آنها را نزدیک و منسجم. زیرا کسانی هستند که ضعیف ترین. بنابراین من واقعا امیدوار است که آنها در حال پیدا کردن پشتیبانی می کند اما من می خواهم به واقعا درک گرفتاری که آنها در حال رفتن را از طریق.

Ryssdal: من به شما بگویم آنچه ما تماس بگیرید شما در یک یا دو ماه پس از شما انجام می شود با سفر جاده ای و خواهیم دید که آنچه که شما پیدا کردن در مورد آن.

Bostic: که برای تلفن های موبایل مانند یک معامله است. من خوشحال به صحبت با شما.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن