Takeout کوکتل را نجات بسیاری از کسب و کار. برخی از ایالت می خواهید به آنها را دائم ارائه شده است.

من محلی تاکو فروشگاه در بروکلین است, نقدی, ثبت نام در سمت راست درب که در آن کارگران زنجیر یخی سرد margaritas د

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

من محلی تاکو فروشگاه در بروکلین است, نقدی, ثبت نام در سمت راست درب که در آن کارگران زنجیر یخی سرد margaritas در فنجان های پلاستیکی روشن. خیلی زود کوکتل در دست مشتریان و در راه خود را به خانه های تحت مستند.

به روشنی آن را قانونی به نوشیدن الکل در خیابان در نیویورک است. اما کسانی که نوشیدنی و مفهوم happy hour برای رفتن به نگه داشتن بسیاری از رستوران ها و کافه ها زنده است. در سراسر کشور بخش دهکدهای از دست داد حدود 4 میلیون شغل پس از همه گیر رسید.

"این است که اتمی واحد فعلی ما وضعیت کسب و کار" گفت: Joshua Stylman از بنیانگذاران Threes دم در بروکلین.

بسیاری از کسب و کار متکی نیست و فقط فروش آن در دو میله بلکه در فروش پیش نویس آبجو به دیگر میله های زندان. که یک مشکل همه گیر تحت شرایط. "ما زخم ریختن بسیاری از آبجو پایین تخلیه" Stylman گفت. "اما ما نیز به همان اندازه در بسته بندی تقویم ما به عنوان مثل انسان می تواند."

آبجوسازی ساخته شده است و سفارش آنلاین سایت در سه روز و قادر به بازگرداندن 60 درصد از کارکنان خود را.

با توجه به انجمن ملی رستوران این نوع از rehiring شماره رانده اند بیش از 30 متحده برای ایجاد takeout نوشیدنی قوانین. "و شما در حال دیدن برخی از کشورهای خاص شروع به صحبت در مورد آن از دائمی چشم انداز گفت:" مایک Whatley ارتباط معاون رئیس جمهور دولت های ایالتی و محلی در امور.

این صنعت تا به حال شده است برای هل این حتی قبل از COVID-19 ضربه به دلیل takeout و تحویل را تبدیل به یک بزرگتر بخشی از معادله است. به علاوه الکل دارای حاشیه سود بالا.

اما آن را آسان به محوری برای بایگانی اطلاعات تنها. کایلی شمالی دارای یک نوار کوکتل به نام Water Bear بار با همسر, لورا کیلر در Boise, Idaho. آنها تا به حال برای خرید تجهیزات می تواند خود نوشابه های گازدار و ایجاد یک منو است که با این نسخهها کار برای به سفارشات. "فقط میخوام یک چند نوشیدنی است که در واقع طعم و مزه خوب به اندازه کافی برای قرار دادن نام تجاری ما را دشنه در آن" شمالی گفت:.

در طول همه گیر takeout فروش در آوردن یک پنجم از آنچه که نوار ساخته شده در حالت عادی شب. ایده آل نیست اما به اندازه کافی برای بازگرداندن نیمی از کارکنان. "این فقط در آینده و تمیز کردن" او گفت:. "آن را به استفاده از آن سمت خلاق و یک متصدی بار."

و با آیداهو را مورد coronavirus افزایش شمالی است که به دنبال به را به نوشیدنی های بزرگتر — و احتمالا دائمی — قطعه ای از کسب و کار خود را.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.