معلمان با فشار به عقب در برابر مدرسه بازگشایی برنامه

یک بلندی سوال مؤثر بر بهبود اقتصاد این است که آیا مدارس را بازگشایی این سقوط. برای میلیون ها نفر از پدر و مادر

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

یک بلندی سوال مؤثر بر بهبود اقتصاد این است که آیا مدارس را بازگشایی این سقوط. برای میلیون ها نفر از پدر و مادر کار خواسته های مراقبت از کودک در طول بیماری همه گیر ویرانگر بوده است. در حال حاضر با وجود انفجار COVID-19 مورد در بسیاری از نقاط کشور در حال رشد کر از صدای خواستار بازگشایی مدارس. اما آن را نه تنها بچه است که می تواند بازگشت اما معلمان نیز هست و بسیاری از آنها در بالا بردن سوال در مورد خطرات.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio و گفت: این شهرستان در حال حرکت است "full steam ahead" با بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر با محدودیت در تعداد دانش آموزان در هر کلاس درس ماسک و شستن دست و ایستگاه های.

"من دانشجويان حمام تا آغاز ماه مارس شکسته بود غرق تا به حال هیچ صابون" گفت: آنی قهوهای مایل به زرد یک معلم آموزش و پرورش ویژه در بروکلین. "چگونه می توانم اعتماد است که تمام این پروتکل های ایمنی را در واقع در جایی که مدارس بازگشایی?"

قهوهای مایل به زرد نگرانی شهرستان قرار داده خواهد شد اقتصاد پیش از زندگی انسان است. نیویورک تاخیر در بسته شدن مدرسه در اوایل ماه مارس و 75 کارکنان مدرسه در شهر درگذشت COVID-19.

"در شهر نیویورک ما شاهد از دست دادن زندگی," او گفت:. "ما می دانیم آنچه در آن هزینه های ما است."

در سراسر کشور معلمان در مکان هایی مانند فلوریدا و تگزاس و واشنگتن شروع به عقب راندن برابر برنامه ای برای بازگشایی مدارس است.

هارلی Litzelman یک معلم دبیرستان در اوکلند کالیفرنیا آغاز شده ملی طومار دعوت از معلمان حاضر به بازگشت به کلاس درس تا خود شهرستان, گزارش بدون ویروس جدید موارد برای 14 روز.

"در یک نقطه خاص از آن را به عهده کارگران خودداری و کار خود و نیروی قدرت که می شود به انجام آنچه آنها انجام شده است باید ماه پیش" او گفت:.

معلمان تقویت شده اند در سال های اخیر با گسترده حمایت عمومی برای اعتصاب از غرب ویرجینیا به کالیفرنیا که خواستار بهتر بودجه مدارس و کلاس کوچکتر و اندازه و اما پدر و مادر ممکن است کمتر احتمال دارد به حمایت از نگه داشتن مدارس بسته شده است.

لیدیا Bransten یک مادر تنها در سان فرانسیسکو است که به ترک او 12 ساله و پدر برای رفتن به کار در سنت آنتونی بنیاد یک موسسه خیریه است که با این نسخهها کار میکند بی خانمان و افراد کم درآمد است.

"من تکیه زیادی در همسایه ها, اما شما می دانید, من تکیه زیادی بر فرزند من. وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر او برای تنظیم خود," او گفت:.

او را حمایت معلمان اگر آنها احساس نمی امن, اما در همان زمان او را نگران دخترش ایمنی و توسعه است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب