معلمان وزن گزینه های خود را به عنوان برخی از مناطق با بازگشایی کلاس های حضوری

بسیاری از معلمان در سراسر کشور هستند و طبعا نگران بازگشت به کلاس درس در این پاییز. در برخی از مناطق که در آن C

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

بسیاری از معلمان در سراسر کشور هستند و طبعا نگران بازگشت به کلاس درس در این پاییز. در برخی از مناطق که در آن COVID-19 مورد بوده است موجی از ترم پاییز به زودی آغاز خواهد شد.

بسیاری از مناطق در ایالت تنسی آغاز هفته اوت 3. و برخی از معلمان وجود دارد تصمیم به ترک شغل خود را به جای خود را در معرض خطر سلامت.

این تابستان جیک ویلسون از Hendersonville, تنسی, خواندن همه چیز او در نظر گرفته شده به خود اختصاص هشتم-کلاس انگلیسی از جمله شکسپیر "رویای شب نیمه تابستان را."

"راست تا 2½ هفته پیش من بود و همه مجموعه ای برای شروع سال جدید," او گفت:.

سپس Sumner County مدارس یک منطقه در شمال نشویل تصمیم گرفت که معلمان و دانش آموزان را به پوشیدن ماسک. ویلسون و همسرش شروع به فکر کردن در این منطقه نبود در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی به اندازه کافی. آنها 2½-ساله مبتلا به آسم که آنها باور دارند که ممکن است بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از COVID-19.

بنابراین فقط دو هفته قبل از مدرسه آغاز شده Wilson چپ کار تدریس خود را به اقامت در خانه پدر است.

Sumner County معلمان در کلاس درس خود را. (از طریق Sumner County Schools Facebook صفحه)

"من نمی توانم تصور کنید که به دنبال در یک کلاس از 13 - 14-ساله" ویلسون گفت:. "اما من نیز نمی توانید تصور کنید که گرفتن بچه من مریض و دیدن او در بیمارستان و که تقصیر من. بنابراین در حالی که این یک تصمیم سخت آن نیز نبود یک تصمیم گیری سخت در همه."

او به عنوان تمیز کردن کلاس درس خود را در الیس مدرسه او گفت: چند همکارانش به او گفت که او ترس اما احساس نمی کنند آنها می تواند ترک.

در حالی که بچه ها تمایل به کرایه خیلی بهتر با COVID-19 بزرگسالان در مدارس باید دلیلی برای نگرانی با توجه به تحقیقات توسط بنیاد خانواده کایسر.

"آنچه که اغلب می شود از دست رفته است, آنچه در مورد معلمان گفت: بنیاد خانواده کایزر, معاون ارشد جنیفر Kates.

او تیم را تجزیه و تحلیل نشان داد که حدود 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده معلمان است که 1 در 4 دارای شرایط اساسی است که قرار دادن آنها در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ ناشی از ویروس است.

رهبران سیاسی و حتی متخصصان پزشکی شده است در درجه اول با تمرکز بر آنچه که بهترین برای کودکان که ممکن است یک بازگشت برای فرد تحصیل. Kates که دارای یک kindergartner گفت: رفتن به کلاس خواهد بود خوب برای خانواده او بیش از حد.

"تا آنجا که من می خواهم بچه ام را به پشت در مدرسه, من کاملا در مورد آنچه در آن ممکن است به معنای برای معلمان," او گفت:.

وجود دارد بیشتر چشمگیر تماس برای قرار دادن در کلاس های حضوری تا COVID-19 تحت کنترل است.

در نشویل چند ده معلمان در ماشین با اجسام حجم سوار را از طریق شهر در یک مسخره بارداري. برخی از مربیان در حال نوشتن زندگی بخواهد قبل از رفتن به کلاس. معلمان از اورگان به فلوریدا در هماهنگی با اتحادیه های کارگری خواستار 14 روز بدون هر گونه موارد جدید قبل از از سرگیری فرد در آموزش.

روستایی Marshall County, Tennessee است یک راه طولانی از آن معیار است. بنابراین معلم کلاس اول دبستان کریستن Morjal گفت: او هنوز مطمئن نیست که او را از بازگشت به کلاس درس و هفته اول مرداد ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

"من هیچ تمایلی به ترک حرفه," او گفت:. "من به دنبال به ترک. این چیزی است که من قرار داده ایم قلب و روح من به مدت 10 سال و من قصد دارم به آن را انجام دهد و تا زمان بازنشستگی. اما من به دنبال در کوتاه مدت ترک برای محافظت از بهداشت و سلامت خانواده من است."

این دقیقا یک اقتصاد که در آن هر کسی که می خواهید به رها کردن یک شغل ثابت. اما که می تواند یک بار معلمان در مقابل دانش آموزان است. آن را برای آماندا Strawn فرانکلین تنسی.

او یک pre-K دستیار تدریس در حومه شهر به جنوب شهر نشویل که بازگشت به کار است. سپس او درس خود را اولین مورد مشکوک به از COVID-19 در پایان ماه ژوئن. دانش آموز نشان داد تا با تب و خانه فرستاده شد. اما آن را در زمان دو هفته ای برای آزمون نتایج به آمده به عقب در حالی که همه دانش آموز خواهر و برادر نگهداری می شود حضور می یابند.

"ما نیاز به اجازه پدر و مادر می دانم حق دور. ما نیاز به اجازه دهید همه کارکنان می دانم حق دور. کل راهرو باید تعطیل شده اند به مدت دو هفته," او گفت: پس از پروتکل های جدید ایجاد شده توسط فرانکلین Special School District (FSSD).

در این مورد, این منطقه پرستاری هماهنگ کننده امی فیشر گفت که او انجام داده اند بیشتر تماس ردیابی اما مسری دوره در حال حاضر به تصویب رسید. مدرسه آیا ارسال نامه ای به آلوده دانشجو به همکلاسی, هر چند نه در خواهر و برادر' کلاس.

یک معلم از ویلیامسون مدارس شهرستان در تنسی که در آن منطقه به تازگی تصمیم به شروع سال تحصیلی آنلاین پس از ابتدا فکر این امر می تواند در فرد است. (از طریق Facebook)

مديران در FSSD داده شده است گریز به تغییر وظایف معلمان است که نگران سلامت خود فیشر گفت. "آنها در حال انجام همه ما قادر به برای آن دسته از مردمی" او گفت:. "اما ما متعهد به آموزش همه در پروتکل بنابراین ما می توانیم ارائه امن ترین محیط ممکن است. من می توانم به شما بگویم که ما انجام خواهد داد همه چیز را ما می توانیم."

اما در Strawn را مشاهده نامه عنوان خطرات. بنابراین او در زمان یک روز پس از آن تصمیم به رها کردن کار خود را. او گفت: داشتن سیاست به معنای حفاظت از دانش آموزان و معلمان یک چیز است. اما پس آنها خواهد بود و بخش سخت.

"ما به عنوان یک جامعه در حال رفتن را از طریق این بیماری همه گیر اگر ما صادقانه با یکدیگر" Strawn گفت. "ما فقط نیست."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن