شرکت های فن آوری تجدید نظر تشخیص چهره نرم افزار

پس از IBM گفت: آن را دیگر نمی خواهد به فروش و یا تحقیقات تشخیص چهره نرم افزار آمازون در حال حاضر قرار بر توقف

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

پس از IBM گفت: آن را دیگر نمی خواهد به فروش و یا تحقیقات تشخیص چهره نرم افزار آمازون در حال حاضر قرار بر توقف آن چهره-شناسایی نرم افزار فروخته شده به ادارات پلیس. شرکت نکرد این لینک به طور مستقیم به جنبش ملی به تجدید نظر در سیاست های پلیس در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

آمازون می گوید آن را به کنگره زمان به تدوین قوانین برای فن آوری است. چندین لوایح در کنگره که آدرس تکنولوژی شناسایی چهره هیچ یک از آن ها در آستانه تصویب در این مرحله است.

ناتاشا خواننده تکنولوژی خبرنگار نیویورک تایمز است که پس از این داستان.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: Natasha من نه شنیدن از مایکروسافت است. آنها تکنولوژی شبیه به این. آنها بوده ام برای انتقاد از آن استفاده کنید.

ناتاشا خواننده: و این واقعا جالب است زیرا مایکروسافت شده است در خط مقدم خواستار مقررات برای تشخیص صورت ، بازگشت در سال 2018 خود را رئیس جمهور براد اسمیت قرار دادن یک پست وبلاگ گفت: این فن آوری بیش از حد مخاطره آمیز برای این صنعت برای تنظیم خود به خود و کنگره باید گام در. بنابراین در حال حاضر که IBM گفته است آن را به محدود کردن فروش این تکنولوژی و آمازون گفته است که رفتن به قرار دادن یک مهلت قانونی برای استفاده از قانون اجرای آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که مایکروسافت در حال رفتن به انجام.

"هنگامی که ما در یک کشور است که تاریخی بیش از ای اداره سیاه و قهوه ای و محله بیش از دستگیر-آمریکایی های آفریقایی تبار و بیش زندانی آمریکایی های آفریقایی تبار بالقوه است که برای این فن آوری استفاده می شود به طور نامتناسبی به نقض آزادی های مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار."

ناتاشا خواننده تکنولوژی خبرنگار نیویورک تایمز

Brancaccio: در حال حاضر بازگشت به آمازون Rekognition نرم افزار وجود دارد به دلیل انتقاد از ذاتی تعصب نژادی در نرم افزار تشخیص چهره. و من در این مورد نوشت سال پیش با دوربین های دیجیتال با نرم افزار راه اندازی به افشای بیشتر به درستی برای سبک تر پوست.

خواننده: این موضوع با بسیاری از عمده صورت به رسمیت شناختن سیستم های است که آنها بهتر در شناسایی چهره سفید مردان نسبت به زنان و یا تیره پوست مردمی است. و آنها به خصوص در شناسایی چهره های تیره تر از پوست زنان است. و بنابراین اگر شما می توانید تصور کنید کسی که یک مظنون یا که تصویر گرفته شده از یک دوربین در یک فروشگاه در حال اجرا را از طریق یکی از این سیستم و آن را به دروغ مسابقات با کسی که محکوم به جرم و که آن را بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد اگر شما آمریکایی های آفریقایی تبار. شما باید یک سیستم است که به گرایش به سمت ایجاد آسیب به سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی است.

اما مشکل با آمازون و دیگر تشخیص چهره سیستم با توجه به آزادی های مدنی و مردمی است که در صورت به رسمیت شناختن قدرتمند است و می توان آن را در یک فاصله برای شناسایی افراد مخفیانه, راست, بدون دانش خود را و رضایت. بنابراین تصور کنید که شما در یک اعتراض و اجرای قانون است اسکن شهروندان مطیع قانون و سپس تطبیق چهره خود را در برابر, گفتن, گواهینامه رانندگی خود را, عکس, و سپس شما می دانید که انجام می دهند چیزی به آنها و یا surveilling آنها. و پس از آن می تواند لرز خود را از حق آزادی بیان و حق آزادی اجتماعات و حق اعتراض. و بنابراین تهدیدی برای آزادی های مدنی است که به خصوص مشکل به دلیل شما می دانید زمانی که ما در یک کشور است که تاریخی بیش از ای اداره سیاه و قهوه ای و محله بیش از دستگیر-آمریکایی های آفریقایی تبار و بیش زندانی آمریکایی های آفریقایی تبار بالقوه است که برای این فن آوری استفاده می شود به طور نامتناسبی به نقض آزادی های مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار.

Brancaccio: بنابراین آمازون خواهد مکث آن Rekognition نرم افزار برای ادارات پلیس, اما آن را نیز تا به آن حلقه سیستم دوربین های امنیتی برای مردم درهای جلو. و برخی از که می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات با پلیس است.

نقشه فوق نشان می دهد که پلیس و آتش بخش در سراسر کشور سهام آمازون تصاویر و فیلم های با از طریق همسایه ها برنامه و آمازون حلقه سیستم.

خواننده: بله آمازون دارای ترتیبات با بسیاری از ادارات پلیس برای به اشتراک گذاشتن فردی مردم فیلم از محله خود با افسران پلیس. و شما می دانید که اساسا افزایش مییابد ترس از "خطر غریبه" و سفید, ترس, شما می دانید, از [ساخته] که به محله خود و این باعث می شود آمریکایی های آفریقایی تبار احساس ناراحت کننده در دیگر مردم محله. و بنابراین در همان زمان به عنوان آمازون است تصدیق کرد که در صورت تشخیص می تواند مخاطره آمیز آنها ادامه فشار این سیستم نظارت است که همچنین عمیقا مشکل ساز است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن