شرکت های فن آوری به روز رسانی زبان برای جلوگیری از تهاجم از نظر

چند عمده شرکت های فن آوری در حال حرکت برای به روز رسانی برخی از زبان بیسیک زیر بنای صنعت انداختن شرایط است که

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

چند عمده شرکت های فن آوری در حال حرکت برای به روز رسانی برخی از زبان بیسیک زیر بنای صنعت انداختن شرایط است که می تواند در نظر گرفته شود نژادی توهین آمیز و جایگزین کردن آنها را با خنثی تر زبان است. عباراتی مانند "لیست سیاه" برای وب سایت های مخرب و "لیست سفید" برای امن ایمیل در حال جابجا کردن در حمایت از کلمات با هیچ اشاره ای از رنگ.

"زمانی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنم, آن را فقط یک راه عجیب و غریب برای توصیف چیزی است که زمانی که شما فقط می تواند می گویند, 'exclude' یا 'شامل' — آن را فقط دقیق تر گفت:" گابریل Csapo ارشد مهندس نرم افزار در ارتباط با. وی همچنین با اشاره به بیشتر مزاحم نظر او کار بر روی از بین بردن از نرم افزار او با این نسخهها کار میکند.

"مانند نرم افزار های جانبی از چیزهایی که در آن 'کارشناسی ارشد' می تواند اشاره به یک ماشین است که دستگاه اصلی و 'برده' است که می تواند مانند چیزی که استاد کنترل," او گفت:.

Karla Monterroso مدیر عامل شرکت Code2040 که با این نسخهها کار برای بهبود تنوع در صنعت فن آوری گفت: اولین بار او آمد "استاد" و "برده" در برنامه نویسی او آنقدر شوکه شده او تا به حال یک واکنش فیزیکی به شرایط.

"من تا به حال هرگز دیده می شود اصطلاحات مورد استفاده در خارج از تاریخچه کتاب," او گفت: استدلال آن را به این نوع از شرایط است که تنوع در تکنولوژی و صنعت یک چالش است.

"سیاه و Latinx مردم ترک tech در سه بار رای خود را سفید نر همسالان و یک بخشی از آن است که محیط زیست و فرهنگ است که ایجاد می شود," او گفت:. "نه فقط با ایستادن در جلسه است که شما را اما که دارای قدرت و چه کسی نیست و چه خطرات مردم را لازم و است که نیاز به تجربه ناراحتی در محل کار."

الکسیس مودی است که کمک به شرکت خود را به روز رسانی نرم افزار کد به رها کردن زبان توهین آمیز.

الکسیس مودی یک مهندس نرم افزار در داده های اطلاعاتی شرکت صبح مشورت در حال کار بر روی تغییر زبان وجود دارد و نوشت: یک راهنمای برای دیگران برای انجام همان.

"شما می دانید, به عنوان یک کودک از بردگان و sharecroppers از جنوب" او گفت: از تجربه خود به عنوان یک زن در فن آوری. "دیدن کسانی که شرایط آن را فقط یک برش کوچک در همه زمان ها. آن را فقط در ادامه به شما. و این یکی از آن چیزهایی است که آن را سخت به چشم پوشی در طول زمان است."

مودی گفت: زمان می برد و در نتیجه پول برای به روز رسانی کد و فایل ها با زبان جدید "اما این استدلال که من ساخته شده به همکاران — و [افسر ارشد فناوری] توافق — است که آن را مانند یک تغییر کوچک است که پرداخت سود سهام برای ورود و تنوع پایین جاده," او گفت:.

تغییر زبان از تکنولوژی شده است چیدن بخار در میان بازیکنان بزرگ در این صنعت است. هر دو لینک گیتهاب و متعلق به مایکروسافت در حال ایجاد تغییرات. در ضمن گروه مانند مرکز دموکراسی و فناوری هستند و درخواست از استانداردهای اینترنت-تنظیم بدن برای به روز رسانی آن از بهترین شیوه ها برای رها کردن "توهین آمیز" زبان مانند استاد/ برده.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن