تست آزمون: آزمایشگاه های زنجیره تامین غرق coronavirus خروش و تشخیصی تقاضا

به عنوان coronavirus عفونت افزایش در ایالات متحده به حدود 50000 تست مثبت روزانه, تقاضا برای تست بالا رفتن سرسا

توسط AKHBAREMAAAA در 18 تیر 1399

به عنوان coronavirus عفونت افزایش در ایالات متحده به حدود 50000 تست مثبت روزانه, تقاضا برای تست بالا رفتن سرسام آور است. و چند ماه به همه گیر کشور دوباره چهره بحرانی کمبود دستگاه های تست مواد شیمیایی و تجهیزات تخصصی.

این موارد در تامین کوتاه مدت بروید با نام های فانتزی — مواد شیمیایی, ویروسی, حمل و نقل, رسانه های استخراج RNA کیت — اما الکس Greninger در دانشگاه واشنگتن ویروس شناسی آزمایشگاه به سادگی اشاره به "پلاستیک" و "آب."

"گاهی اوقات آن را یک پلاستیک, این یک نکته و یک کارتریج" Greninger گفت. "گاهی اوقات آن را یک سیستم مایع. من فقط آنها را آب, چرا که آن را یک مایع است."

در آزمایشگاه خود و دیگران در سراسر کشور معرف استفاده می شود که در تجزیه و تحلیل شیمیایی هستند ضعیف ترین لینک در زنجیره تامین. چگونه بسیاری از معرف Greninger اتحاد دیکته چگونه بسیاری از تست های آزمایشگاهی خود را می تواند اجرا شود. این مواد می رسند روزانه.

"شما به دنبال شماره پیگیری به اطمینان حاصل شود که کسانی که [تست لوازم] در واقع رفت و ... برای رسیدگی به نمونه های که در حال رفتن به می آیند در فردا."

الکس Greninger دانشگاه clinical virology آزمایشگاه دستیار مدیر

"اغلب از آن است که در واقع به معنای واقعی کلمه فقط در زمان" او گفت:. "روز قبل از شما به دنبال شماره پیگیری به اطمینان حاصل شود که کسانی که در واقع بیرون رفت و در جایی به نشان می دهد تا صبح روز بعد برای رسیدگی به نمونه های که در حال رفتن به می آیند در فردا."

منبع: جهان ما در داده ها

دیگر labs گزارش کمبود ماشین آلات برای اجرای تعداد زیادی از آزمایشات است. کمبود منجر آزمون سایت تعطیل در ساکرامنتو کالیفرنیا و اوماها است. در نیواورلئان روز دوشنبه در یک آزمایشگاه بسته و بعد از دو دقیقه زمانی که آن را زد از آزمایشات است. به برخی از درجه تقاضا برای آزمون این است که به سادگی خسته کننده عرضه, عنوان, روزانه, تست ballooned است و شش برابر از ماه مارس.

درخواست برای آزمون فزاینده نه تنها به دلیل عفونت خونتان. شرکت های بزرگ و دانشگاه ها به دنبال بازگشایی در پاییز قرار دادن فشار اضافی بر روی سیستم به عنوان ورزش لیگ به دنبال راه اندازی مجدد. دوشنبه حداقل سه لیگ اصلی بیس بال باشگاه لغو شد تمرینات هنگامی که COVID-19 آزمون نمی بازگشت در زمان است.

به عنوان تست افزایش نرخ مثبت آزمایش به تازگی افزایش یافته است و همچنین.
منبع: دانشگاه جانز هاپکینز COVID پیگیری پروژه

کشور بزرگ تجاری labs است که گزارش غیر فوری آزمون گرفتن دیگر تا به شش روز به نوبه خود در اطراف به طور متوسط. که غیر قابل قبول برای بسیاری از پزشکان سلامت است.

"اگر شما یک دانش آموز که زندگی در خوابگاه و آنها مثبت شما نیاز به فورا می دانم بنابراین شما می توانید آنها را منزوی" گفت: فئودور Urnov مولکولی زیست شناس و رئیس تست تشخیصی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی ابتکاری ژنتیک موسسه. "پنج روز بعد فقط به دلیل راه خوابگاه کار آنها را رک و پوست کنده آلوده هر کس دیگری آنها با زندگی است."

"پنج روز بعد ... آنها را رک و پوست کنده آلوده هر کس دیگری آنها با زندگی است."

فئودور Urnov, دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, ابتکاری ژنتیک موسسه

Urnov توصیف منابع تست مواد به عنوان یک "غرب وحشی" با هر آزمایشگاه خود را. او استدلال می کند برای متمرکز ملی سیستم برای خرید مواد در مقیاس و توزیع آنها در سراسر کشور بر اساس جمعیت و نیاز.

"اگر شما اتفاق می افتد به یک بیمار بسیار خوب کارکنان مراقبت های بهداشتی, سازمان, شما می توانید آزمون," او گفت:. "اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در یک socioeconomically محروم جامعه و حتی در یک بخش از جهان که مرفه به عنوان منطقه خلیج سان Francisco دسترسی شما به تست بسیار پایین تر است. "

تست چالش های تجدید خواستار دولت فدرال را اداره تدارکات و ساخت محصولات.

"که ممکن است شامل [دولت] مصرف بیش از برخی از این شرکت ها و داشتن آنها اختصاص داده شده به توسعه انواع تست ما باید برای دیدار با تقاضا گفت:" دیوید غرور آسیب شناس و متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، "در سن دیگو, شما می توانید یک آزمون. بعد شهر بیش از, شما می توانید یک آزمون. من قطعا بر این باور بودند که این نقطه در گیر آن چیزهایی را که باید حل خود را. آنها به وضوح ندارد."

اما جایی که دقیقا در حال تنگناها در سراسر کشور? بالینی آزمایشگاه گزارش تست داده ها به آژانس های فدرال, اما بسیاری از شکایت از نداشتن دید به سیستم.

"شفافیت وجود ندارد, بنابراین من حتی نمی دانند که برای رسیدن به."

اردن لیزر, لانگ آیلند, یهودی, مرکز پزشکی

"من شخصا بسیار کمی بینش به آنچه داده است که استفاده می شود برای تخصیص منابع" گفت: اردن لیزر مدیر پزشکی در جزیره یهودی مرکز پزشکی و صندلی حرفه ای روابط در انجمن پاتولوژی مولکولی. "شفافیت وجود ندارد, بنابراین من حتی نمی دانند که برای رسیدن به."

منبع: Datawrapper

چالش ها آمده است که به گسترش این بیماری همه گیر در سراسر کشور است. تنها واشنگتن و ایالت نیوهمپشایر در حال دیدن موارد کاهش و هشت متحده در حال دیدن موارد خود را حفظ سطوح به گفته نیویورک تایمز در پایگاه داده. از نظر آماری این ویروس در حال گسترش در همه جا دیگری است.

منبع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

"عرضه در دسترس بودن ناراحت کننده است و آن را در تابستان گفت:" کلی Wroblewski, بیماری های عفونی مدیر در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. "نگرانی این است که هنگامی که ما به سقوط زمانی که ویروس های تنفسی در طول تاریخ گردش بیشتر خواهد بود که ما در یک موقعیت بدتر از ما هستند در حال حاضر."

در حال حاضر حدود 600,000 آمریکایی ها تست شده هستند و هر روز هر چند برخی از متخصصان بهداشت عمومی می گویند این تعداد نیاز به سطح شیب دار تا 20 میلیون برای فعال کردن اقتصاد ایالات متحده را به طور کامل بازگشایی شده است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن