Texas A&M می خواهد متنوع تر بدن دانش آموز

Texas A&M student فلیکس جزئیات رشد در بللیر یک upper-class در حومه هوستون. او در حال حاضر یک ارشد مشغول به

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

Texas A&M student فلیکس جزئیات رشد در بللیر یک upper-class در حومه هوستون. او در حال حاضر یک ارشد مشغول به تحصیل سرمایه گذاری در تگزاس A&M اصلی دانشگاه در کالج استیشن. او سفید و توصیف خود را از دانشگاه به عنوان یک اجتماعی حباب.

"ما رشد کرده تا با همان نوع از مردم است که حداقل تجربه من و ما به نوعی تبدیل به عادت کرده اند به همان نوع از مردم هنگامی که ما به یک&M" را بخوانید گفت.

او می خواهم برای دیدن بیشتر از افرادی که نمی خواهم نگاه او را در محوطه دانشگاه به دلیل آن خواهد شد کمک به او آماده شدن برای نیروی کار است. او گفت که در حال حاضر بیش از حد بسیاری از Texas A&M دانش آموزان باید یک زمان سخت در درک ناآرامی های مدنی که ظهور در سراسر کشور بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

هیئت رجنت در Texas A&M University رای دادند به اتفاق آرا روز دوشنبه برای ایجاد 100 میلیون دلار صندوق کمک هزینه تحصیلی به آدرس مسائل مربوط به تنوع در سیستم 11 دانشگاه. صدراعظم جان تیز گفت: هدف این است که به دانشگاه منعکس جمعیت تگزاس است. جمعیت این ایالت است که 12 درصد سیاه و سفید در حالی که دانش آموزان سیاه پوست را کمتر از 4 درصد از جمعیت دانشجویی در سیستم گل سرسبد دانشگاه.

ایلین Mendoza, رئیس هیئت مدیره رجنت در Texas A&M University, سیستم گفت: با این کشور را به تمرکز بر نابرابری اجتماعی وجود دارد یک حس فوریت برای تنوع بخشیدن به دانشجو بدن.

"وجود دارد هیچ زمانی بهتر به آن را دریافت کردن زمین و به سختی سرمایه گذاری از سمت راست در حال حاضر," او گفت:.

این دانشگاه قصد دارد به دل از 100 میلیون دلار در بورسیه تنوع بیش از 10 سال است.

جولی Peller مدیر اجرایی آموزش عالی به طرفداران گفت: این احتمال وجود دارد که بیشتر مدارس خواهد شد نورد از تنوع طرح های است که یک شروع خوب است.

"کلید هر چند در حال تماشای اجرای" او گفت:. "کلید این است که به تماشای آن بازی می کند, چگونه آن دسته از دانش آموزان نه تنها رسیده اما چگونه آنها در حال خدمت در طول زمان خود را در محوطه دانشگاه."

کمک هزینه تحصیلی خود را تغییر دهید, جمعیت, اما هنگامی که شما در بهبود تعداد کسانی که آن را در مورد شمول است. Peller گفت: مدارس باید به خود دانشگاه ها احساس می کنم بیشتر استقبال بیشتر مردم است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن