تگزاس نوار صاحبان شکایت دولت پس از اینکه مجبور به بستن دوباره

به عنوان تگزاس نگه می دارد رکورد تعداد مثبت coronavirus آزمون — 20 روز در یک ردیف در حال حاضر رژیم صهیونیستی ا

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

به عنوان تگزاس نگه می دارد رکورد تعداد مثبت coronavirus آزمون — 20 روز در یک ردیف در حال حاضر رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت ضربه "مکث" را فشار دهید در بازگشایی اقتصاد است.

و او به طور خاص یک صنعت به صورت سنبله در مورد: میله های زندان.

"اگر من می تواند به و ازنو همه چیز را" راهب بزرگ گفت: "این احتمالا خواهد شده اند به کم کردن سرعت باز کردن میله در حال حاضر شاهد پس از چگونه به سرعت coronavirus گسترش در نوار تنظیمات."

ابوت به صاحبان نوار فقط سه ساعت به بسته همه چیز را. که نمی نشستن به خوبی با برخی از صاحبان نوار. روز دوشنبه بیش از 30 طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن ابوت اضطراری سفارش کرد و گفت آنها در حال ناعادلانه خاص.

یکی از صاحبان نوار تحت پیگرد دولت هدر Vaughan. او صاحب چهارراه سالن در بهار بزرگ که در آن او در مورد استخدام 15 نفر.

"ما مردم است که مادران تنها که مراقبت از همه چیز و از اول تعطیل بود فقط کاملا وحشتناک برای آنها" او گفت:.

امروز کسب و کار خود را بسته است — رسما به هر حال.

"ما در حال تلاش برای پیروی از قوانین تا آنجا که ما می تواند به شما می دانید ؟ ما فقط می خواهم به زندگی می کنند و ما در حال تعطیل," او گفت:.

عمدتا تعطیل اما Vaughan هنوز در تلاش برای کمی پول. امروز او را برای باز کردن درها و "به دور" همبرگر. اگر کاربران می خواهند به ترک برخی از پول نقد که خود تماس بگیرید.

"Donation-تنها به این دلیل که ما نمی توانیم آن را به فروش," او گفت:.

او از جان گذشته به این دلیل که برای اولین بار بسته شدن در ماه مارس نزدیک به انجام کسب و کار خود را در.

در ابیلن کمرو جویدن صاحب ویسکی دختر بار که ماند باز گذشته فرماندار اعلامیه روز جمعه. که خریداری جویدن 30 روز تعلیق از مشروب مجوز در روز شنبه و به رهبری او را برای پیوستن به طرح دعوی در دادگاه.

"شما می دانید این است که ما در حال تلاش برای ایجاد نور از وجود یک ویروس در خارج وجود دارد. من فقط فکر می کنم که شما هم بسته همه پایین با هم یا هیچ چیز در همه," او گفت:.

در Austin, باب وودی صاحب یک دسته از میله های در خیابان ششم. او به دنبال جدید دستور دولت برای بستن اما می گوید او با کنار هم قرار دادن خود ائتلاف از صاحبان نوار به فایل جداگانه طرح دعوی در دادگاه.

"با توجه به فرصت برای به دست آوردن در مقابل یک قاضی و بگو: فقط به ما ثابت کند که ما از آن ناشی می شود و ما در حال حاضر به تعطیل کردن.' که همه من می خواهم" او گفت:.

تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. دفتر والی نمی پاسخ به مصاحبه درخواست.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن