فرماندار تگزاس مکث بازگشایی دولت به عنوان COVID-19 مورد افزایش

بیش از 39,000 موارد جدید COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده فقط پنج شنبه یک رکورد جدید. برخی از کسب و کار در ح

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

بیش از 39,000 موارد جدید COVID-19 گزارش شده در ایالات متحده فقط پنج شنبه یک رکورد جدید. برخی از کسب و کار در حال بستن دوباره: اپل دستور داده است تا دوباره بسته شدن 18 فروشگاه در ایالات متحده از جمله هفت فروشگاه در هوستون به دلیل خوشه.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: "او "توقف" بازگشایی دولت است. اما او گفت که او نمی گفتن هر کسب و کار را دوباره ببندید.

در میان اهالی تگزاس که تست شده اند برای COVID-19 در هفته گذشته یکی از 10 است.

"همانطور که شما نگاهی به روند و سپس شما نگاه کنید ما با دهانه های, شما می توانید برخی از الگوهای وجود دارد و آنها تعجب آور نیست" گفت: مرلین Felkner که می آموزد بهداشت عمومی در دانشگاه تگزاس در آستین.

پس ممکن است فرماندار به تدریج به عقب کشیده اجتماعی فاصله مورد نیاز است. Felkner گفت: هر زمان تگزاس می بیند یک چشم انداز مثبت در موارد.

در حال حاضر اکثر کسب و کار از جمله میله می تواند در 50 درصد ظرفیت است. اما قوانین متفاوت است شهرستان. بسته به جایی که شما هستند در تگزاس, شما ممکن است نیاز به پوشیدن یک ماسک که منجر به سردرگمی در میان مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار.

"کسب و کار باید قادر به بازگشت باز است اما ما در حال رفتن به قادر به مگر اینکه صاحبان کسب و کار و سپس هر تگزاس را به طور جدی به این واقعیت است که این است که در برخی از راه در دست خود ما" گفت: جاستین Yancy رئیس تگزاس کسب و کار شورای رهبری.

رژیم صهیونیستی. ابوت گفت: "آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار." اما او ممکن است مجبور به انجام درست که اگر این روند همچنان ادامه دارد و COVID-19 نگه می دارد ،

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن