تگزاس روغن تنظیم کننده پرتاب در حوله در عرضه برش

قیمت نفت سیگنال نشان می دهد تقاضای جهانی بازگشت و عرضه کاهش می آیند اما تحلیلگران می گویند بهبود طولانی نیاز د

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

قیمت نفت سیگنال نشان می دهد تقاضای جهانی بازگشت و عرضه کاهش می آیند اما تحلیلگران می گویند بهبود طولانی نیاز دارد همه گیر می شود تحت کنترل و COVID-19 واکسن.

امروز صبح عضو کلیدی تگزاس که کمیسیون تنظیم روغن — کسی که به نفع عرضه کاهش اجباری توسط دولت در حوله انداخت. تگزاس راه آهن کمیسر Ryan Sitton گفته بلومبرگ تلویزیون که این پیشنهاد نیاز به تمام تولید کنندگان برای کاهش تولید بود "مرده" و حتی ممکن است دریافت یک رای در صبح روز سه شنبه نشست.

به تحلیلگران صنعت روشن بود با توجه اظهارات عمومی از کمیسیون که Sitton تنها عضو پانل حمایت از "سرشکنی" کاهش تا او را آرا.

در هر صورت کم قیمت نفت خام در حال حاضر به دست چه تنظیم کننده پی بود: به قطع دولت تولید.

"بازار در حال حاضر وجود دارد و یا در حال حرکت در این جهت گفت:" علامت گذاری فینلی انرژی همکار در دانشگاه رایس و اقتصاددان سابق برای BP. "بازار نبود در انتظار راه آهن به کمیسیون تصمیم گیری."

حالا فینلی گفت: بازار نقل مکان کرد به سمت قیمت های بازیابی. رانندگی و پرواز در حال راه اندازی مجدد در بخش هایی از جهان و قیمت نفت خام خزنده هستند تا پس از سقوط در سفر و تقاضای نفت در ماه آوریل است.

"ما ممکن است دیده بدترین تقاضا تخریب" فینلی گفت: "به عنوان اقتصاد شروع به عقب بر گردیم به حرکت در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان است. و همانطور که از جمعه گذشته بزرگترین تولید هماهنگ کاهش در تاریخ بازار نفت جهان اثر گرفته اند."

اوپک و غیر اوپک تولید کننده سازمان ملل در ماه مه آغاز شد 1 برش جهانی عرضه نفت به طور چشمگیری نشان می دهد جهان گسترده عرضه بیش از حد ممکن است به کاهش.

شاید. این ویروس می تواند به افزایش دوباره در پاییز تا کلید خواهد شد که آیا ماندن در خانه قوانین برداشته و اقامت برداشته.

"بهبود در تقاضا خواهد بود رانده شده توسط کاستن از کسانی که مهار اقدامات" گفت: ان-لوئیس Hittle نفت تحلیلگر تحقیقات در تولید انرژی و تحقیقات شرکت مشاوره وود مکنزی.

دیگر "اگر" این است که آیا یک COVID-19 واکسن خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس در سال آینده به مسافران برخی از اطمینان به حرکت در مورد این سیاره است.

"پیش بینی ما این است که بر اساس این فرض است که وجود دارد خواهد بود واکسن در بازار سه ماهه دوم سال آینده" Hittle گفت. "ما فقط ساخته شده که فرض است. این نوع از بازیابی اتفاق نخواهد افتاد اگر ما نمی بینیم یک واکسن تهیه شده توسط آن است."

مانند بسیاری از بخش های انرژی بهبود کسب و کار بستگی دارد به شدت در آینده از coronavirus منحنی. به عنوان یک تحلیلگر گفت: "بازار" پیشرو در شاخص اقتصادی است, ویروس.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در کشور 21 متحده و شمارش را آغاز فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب