با تشکر از COVID-19 وجود دارد یک دسته بندی جدید در خرده فروشی: پارچه ماسک صورت

هر بار که من رفته از طریق Instagram خوراک در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از تبلیغ برای یک شرکت دیگر به فروش ما

توسط AKHBAREMAAAA در 5 اردیبهشت 1399

هر بار که من رفته از طریق Instagram خوراک در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از تبلیغ برای یک شرکت دیگر به فروش ماسک صورت.

وجود کلاسیک آنهایی که در زنگ های خنثی. آنهایی که ساخته شده از پنبه آلی. آنهایی که با → آرم شرکت شما ← در اینجا.

یک شبه صورت ماسک تبدیل شده است و امریکا و جدید تی شرت.

و در سراسر کشور خرده فروشان در حال ساخت pivot.

به عنوان مثال: Trevco, یک, صدور مجوز کسب و کار که بدست می آورد و حقوق از مارک های مانند برادران وارنر است Hasbro و سلام زن سبک و جلف را چاپ تی شرت-پیراهن و سایر پوشاک.

در اواسط ماه مارس به عنوان COVID-19 مستندات آغاز شده Trevco فروش کاهش یافت 50 یا 60 درصد است. اما پس از آن این شرکت نگاه در آنچه که قرار بود در چین است.

"ما شاهد آنچه رخ داده به عنوان یک نتیجه از چین بازگشایی آن اجباری به پوشیدن ماسک و گفت: ما به خودمان این است که احتمالا رفتن به اتفاق می افتد در اینجا' " گفت: مدیر عامل ترور جورج.

بنابراین Trevco شروع یک وب سایت جدید MaskClub.com و شروع به ساخت قابل شستشو و قابل استفاده مجدد ماسک شخصیت های برجسته مانند بتمن و دختران PowerPuff. ماسک هزینه $13.99 هر, و این شرکت در حال اهدا کردن به عنوان بسیاری از آن را به فروش می رساند.

Trevco فروخته است در حدود 100,000 ماسک تا کنون. حتی یک گزینه اشتراک — ماسک یک ماه.

در زمانی که صنعت پوشاک سقوط کرده است Trevco راه پیدا کرده است به فروش برساند.

"ما 150 نفر شرکت قبلی به همه گیر" جورج گفت. "آن را آورده و ما را به 31. ما استخدام به عقب 50 نفر از این افراد است."

وجود چنین تقاضای بالا برای ماسک صورت در حال حاضر زمانی که شما سعی می کنید به آنها سفارش بسیاری از فروشندگان نمی توانید آنها را برای شما تا ماه مه یا ژوئن.

خرده فروش آنلاین Vida باعث می شود لباس بر تقاضا طراحی شده توسط هنرمندان در سراسر جهان است. در حال حاضر آن را نیز باعث می شود پنبه قابل شستشو ماسک صورت با یک اسلات برای یکبار مصرف فیلتر کربن. ماسک هزینه 10 دلار در هر, و ویدا اهدا 10 درصد از سود به بانک های مواد غذایی.

دسته اول از 10,000 ماسک به فروش می رسد در حدود دو ساعت است.

در ابتدا Vida ماسک گزینه های ساده — سیاه و سفید و یا شطرنجی.

"آن دو است که ما فقط می تواند بیرون رفتن با واقعا سریع" گفت: مدیر عامل Umaimah Mendhro. "و پس از آن ما در واقع شما می دانید مردم در رسانه های اجتماعی گفت:" هی, نگاه, شما می توانید, شما می دانید, چند رنگ, چون من می خواهم یکی برای همه در خانواده؟' "

عکس حسن نیت ارائه میدهد از Vida

در حال حاضر ماسک آمده در چند رنگ و ویدا راه اندازی طرح های جدید از هنرمندان آن.

پارچه ماسک صورت تبدیل به یک فرصت برای ایجاد یک بیانیه مد.

و بله, آن ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت به تفکر در مورد مد در حال حاضر. اما پس از آن دوباره "آخه چرا نگاه بهترین شما می توانید با توجه به این وضعیت گفت:" دبورا Chusid بنیانگذار Tembo نیویورک کوچک و خرده فروش که به فروش می رساند رنگی حمل و نقل کردن کیسه های, دست دوخته های زنان در کوئینز. Tembo نیز ساخت ماسک در حال حاضر — برای هر کدام 20 دلار — و اهدای یکی برای هر یک آن را به فروش می رساند.

Chusid گفت: او آموخته این درس از مادرش که فوت چند سال پیش. "من به یاد داشته باشید مادر من بودن در بیمارستان قرار دادن بر روی رژ لب و مسواک زدن موهای خود را. او گفت: "شما می دانید که چگونه شما در مورد خودتان احساس بسیار مهم است. و است که می آید از طریق شما می دانید آنچه شما می پوشند.' "

و اگر مردم احساس خوبی در مورد چگونه آنها نگاه در چهره آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به پوشیدن یک.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن