شکرگزاری نمی خواهد راه اندازی خرید در جمعه سیاه در برخی از بزرگترین خرده فروشان

وجود دارد شکرگزاری سنت — و پس از آن وجود دارد شکرگزاری سنت مانند کمپینگ در مقابل فروشگاههای جعبه بزرگ و در انت

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

وجود دارد شکرگزاری سنت — و پس از آن وجود دارد شکرگزاری سنت مانند کمپینگ در مقابل فروشگاههای جعبه بزرگ و در انتظار ساعت برای درهای باز. سپس می آید, هرج و مرج, به عنوان خریداران صعود بیش از یک دیگر برای رسیدن به صفحه نمایش بزرگ تلویزیون ها و دیگر ایرانیان.

اما این بعید بود و در این سال در برخی از نقاط کشور از بزرگترین خرده فروشان. Walmart, Target و بهترین خرید اعلام کرده اند که نمی توان آنها را پرش-شروع "رسمی" جمعه سیاه آخر هفته با باز کردن فروشگاه ها در روز شکرگزاری است.

"زمانی که همه گفته و انجام داده, ایجاد جمعیت در سن COVID-19 یک ایده واقعا بد" گفت: علامت کوهن که هدایت خرده فروشی مطالعات برنامه در کلمبیا مدرسه کسب و کار.

این یک راه آسان برای فروشگاه ها به کارکنان خود را به روز. به علاوه بسیار وجود دارد به از دست دادن. فروشگاه ترافیک در روز شکرگزاری است که فقط بخش کوچکی از جمعه سیاه آخر هفته. و فروش تعطیلات شروع زودتر و زودتر از هر سال است. این بیماری همه گیر در حال حاضر تحت فشار قرار دادند فروشندگان به ارائه تخفیف عمیق است. "این نوع مراسم که ندارد به همان اندازه ارزش اقتصادی آن را به عنوان یک بار بود" کوهن گفت.

هنوز هم آداب و رسوم مهم هستند.

"آن روز که بسیار تشریفاتی" گفت: Sucharita Kodali یک خرده فروشی تحلیلگر Forrester. "آن را نشانه آغاز فصل تعطیلات روانی برای بسیاری از مردم است."

و بیشتر از آنها در حال حاضر شده است مارک آن را به صورت آنلاین به دلیل عمیق تر تخفیف تامین مالی بهتر و حمل و نقل رایگان. در جمعه سیاه سال گذشته 10 میلیون بیشتر مردم در خرید آنلاین از فروشگاه ها با توجه به فدراسیون ملی خرده فروشی.

اما Kodali نیست بنابراین مطمئن شوید که خرده فروشان خواهد شد تا آنجا که لغو جمعه سیاه در دسترس نباشد. حتی در یک بیماری همه گیر مانند فروشگاه هدف و خارج نمی تواند استطاعت را آخر هفته. و به صورت غیر ضروری خرده فروشان آخر هفته ممکن است حتی بیشتر مهم است. "چالش این است که برخی از بزرگترین خرده فروشان به ویژه در پوشاک فضا و فروشگاه فضا هستند به طوری که خیلی از آنها نیاز به Q4."

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن