تغییر بازار کار می تواند بر خطر پرداخت

پرداخت برجستگی برای کارگران ضروری در شرکت هایی مانند آمازون, Kroger و مناسک کمک گرفتن نورد در این ماه در حالی

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

پرداخت برجستگی برای کارگران ضروری در شرکت هایی مانند آمازون, Kroger و مناسک کمک گرفتن نورد در این ماه در حالی که هدف گسترش دستمزد بالاتر از طریق جولای 4. پرداخت را افزایش می دهد اغلب با لقب "قهرمان پرداخت" و یا hazard pay — به رسمیت شناختن است که کار فروشگاه مواد غذایی کارمندان و انبار وانت در ابعاد جدید گرفته شده از خطر در این بیماری همه گیر. کارگران در حال مبارزه برای نگه داشتن پاداش خود را در محل گفته است که خطر نمی توان دور. اما بازار کار می تواند پیچیده خواسته های بالاتر پرداخت.

قبل از همه گیر Camilo گوتیرز بود یک سرور در یک حیاط و خانه رستوران در میامی. در اواخر ماه مارس به عنوان مستندات بسته اتاق ناهار خوری, اتاق او ساعت برش به صفر است. او واقعا مطمئن شوید که اگر او می خواهم واجد شرایط برای مزایای بیکاری.

"اجاره هنوز علت صورتحساب من هنوز دلیل," او گفت:. "بنابراین من سعی کردم به دنبال آنلاین و دیدم که آمازون استخدام و آنها فقط به من است." او مشغول به کار به عنوان یک راننده تحویل در ماه گذشته.

و وجود دارد میلیون ها نفر بیشتر افراد در موقعیت مشابه. اندرو چمبرلین اقتصاددان ارشد با این کار سایت Glassdoor گفت: او شاهد افزایش علاقه در مواد غذایی, انبار و تحویل شغل از کارگران در سخت ضربه صنایع مانند مهمان نوازی.

"که تضعیف فشار بر کارفرمایان به پرداخت دستمزد بالاتر و یا خطر پرداخت," او گفت:. "قطعا بیشتر کارگران بیکار می بینید در اقتصاد کمتر قدرت چانه زنی کارگران تمایل دارند که" حتی اگر شغل در نظر گرفته شده خطرناک است.

Atif Siddiqi, مدیر عامل شرکت کارمند-مزایای پلت فرم شعبه گفت: یک نظرسنجی از ساعتی کارگران این شرکت انجام شده در اواخر ماه مارس متوجه شد که بیشتر به حال ساعت های از دست رفته و یا شغل خود را اما بیش از نیمی از آن تمایلی برای درخواست کار جدید "به دلیل ترس از قرار گرفتن در معرض و از نگرانی های ایمنی."

با توجه به این شعبه بررسی فقط 36 درصد از کارکنان ساعتی تا به حال اعمال شده و یا در حال برنامه به درخواست برای یک کار جدید است. اما حتی سهم کوچکی از میلیون ها نفر بیکار است که هنوز هم بسیاری از مردم مایل.

آمازون و خارج تا به حال هیچ مشکل پر کردن صدها نفر از هزاران نفر از موقعیت های جدید فقط در یک ماده از ماه.

اما بود که طی آن شرکت های که ارائه شد بیشتر سخاوتمندانه پرداخت و گفت: AnnElizabeth Konkel یک اقتصاددان با سایت کار در واقع, که ردیابی جستجوهای برای این ضروری شغل.

"There was an اولیه افزایش کار-جستجوگر علاقه," او گفت:. "و سپس آن را واقعا کاهش یافته و در حال حاضر پایین تر از آن قبل از COVID دوران رای دادن."

اگر دستمزد پایین تر آورد و رها کردن در برنامه های کاربردی و یا بیشتر گردش مالی برای این شغل او گفت که می تواند وجود داشته باشد باز به تقاضا بهتر پرداخت با وجود نرخ بیکاری بالا.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب