سقوط غول تکنولوژی Wirecard ملی باعث وحشت و نگرانی در آلمان

سیاستمداران و مقامات در آلمان در حال تقلا برای سفت کردن نظارتی نظارت fintech شرکت پس از سقوط ماه گذشته از Wire

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

سیاستمداران و مقامات در آلمان در حال تقلا برای سفت کردن نظارتی نظارت fintech شرکت پس از سقوط ماه گذشته از Wirecard آنلاین پردازنده پرداخت.

این شرکت یک بار به ارزش بیش از 27 میلیارد دلار برای ثبت ورشکستگی پس از اعتراف به این که بزرگ تقلب مرتکب شده بود که بیش از 2 میلیارد دلار گم شده بود از حساب های خود را. مدیر عامل شرکت مارکوس براون استعفا داد و دستگیر شد. به عنوان بزرگترین در اروپا fintech, Wirecard شد به طور گسترده ای به عنوان یک قهرمان ملی در آلمان و پس از فروپاشی اتحاد ناشی از ملی تقلا جستجوی روح.

استاد Dorothea شافر
(حسن نیت ارائه میدهد شافر )

"مقامات بودند واقعا وحشت دارم. تنظیم کننده وحشت زده شدند. سرمایه گذاران وحشت زده شدند. وزارت مالیه وحشت زده شدند. همه وحشت زده شد" گفت: استاد Dorothea شافر مدیر پژوهش بازارهای مالی در موسسه آلمانی تحقیقات اقتصادی DIW برلین. "این احساس است که این inflicts خسارت زیادی در آلمان به عنوان یک مرکز مالی."

آسیب ناشی از ظاهری ساده لوحی آلمانی رگولاتور و مالی جامعه به عنوان یک کل. این نبود که مدتها پیش که Wirecard مدیر عامل شرکت در حال حاضر تحت بازداشت به ظن غلط حسابداری مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مالی متفکر و نادر در آلمان — tech رئیس قادر به رقابت با غول های دره سیلیکون. در سال گذشته نوح کنفرانس اینترنتی مدیران و سرمایه گذاران در برلین براون داده شد یک پلت فرم به لاف زدن در مورد شرکت خود را از عملکرد فوق العاده.

"من نمی خواهم برای نشان دادن به طور معمول اما ما تحویل داده اند در هر سال به طور متوسط قیمت سهم افزایش 36% از ما رفت و در سال 2005" او گفت:.

و در عین حال زنگ زنگ زنگ شده بود در مورد براون قبل از ماه گذشته تکان دهنده اعلام کرد که مقدار بسیار عظیمی از پول رفته بود گم شده است.

دن McCrum از فایننشال تایمز در لندن ( حسن نیت ارائه میدهد D. McCrum)

"شما نمی توانید به 2 میلیارد یورو [2.3 میلیارد دلار] در حساب های خود را یک شبه" گفت: Dan McCrum از فایننشال تایمز در لندن است. "چیزی به وضوح تا به حال اتفاق می افتد شده است بسیار بیش از یک دوره طولانی از زمان."

McCrum شده است نوشتن در مورد Wirecard حسابداری برای سال بود و باعث این شرکت خشم در روند. آن او را متهم کرد از دستکاری در بازار — از رانندگی کردن قیمت Wirecard سهام به منظور کسب سود از فروش. به McCrum را حیرت آلمان تنظیم کننده طرفه با Wirecard و راه اندازی یک پرونده جنایی علیه او حتی اگر او در حال کار برای یک روزنامه معتبر .

"شما احساس می کنید کمی مانند جهان تبدیل وارونه زمانی که شما کشف که شما تحت تحقیقات جنایی فقط برای انجام کار خود را به عنوان یک روزنامه نگار," او گفت:.

McCrum و Wirecard دیگر منتقدان شده اند توجیه توسط این شرکت خبرداد. برعکس آلمان شهرت شده است مخدوش.

"این قطعا بسیار شرم آور در یک زمان که در بخش مالی در تلاش است تا یک تجدید بازی به پایگاه اصلی برای مالی اروپا پس از عملیات مبارزه با تروریسم در اروپا گفت:" کریس سبز مستقل tech تحلیلگر.

فرانکفورت شده است هل دادن خود را به عنوان در اروپا کلید مرکز مالی قادر به انتخاب کنید تا گوشته از شهر لندن پس از پادشاهی متحده برگ نظارتی قضایی اتحادیه اروپا در پایان این سال است. برلین نیز تبادل برای جذب بیشتر شرکت های فن آوری از بریتانیا.

"Wirecard قطعی است شکست" سبز گفت. "آن را به آلمان سخت تر فروش برای شرکت های فن آوری به دنبال استفاده از آن به عنوان یک پایگاه است."

استاد هنینگ Zuelch (حسن نیت ارائه میدهد Zuelch)

اما آلمانی حسابداری کارشناس Henning Zuelch از HHL لایپزیگ دانشکده مدیریت معتقد است که Wirecard یک استثنا آنچه که او خواستار "یک مورد بد از 1,000 خوب موارد است."

Zuelch اصرار دارد که هیچ مشکلی وجود دارد در اصل با آلمان در چارچوب مقررات. این Wirecard افتضاح او گفت: تا حدی بود که با توجه به جدی understaffing در اجرای سطح: تنها 15 نفر شده است نظارت بر شرکتها در سراسر آلمان در بازار سرمایه است.

"ما می توانیم که" او گفت:. "ما به یاد بگیرند که بسیاری از Wirecard رسوایی و پیشرفت های بزرگ است. این یک لحظه خجالت می کشید."

و او گفت: چنین حماسه است که به سختی و بی سابقه: بازار سهام عزیزم خفاش ها به دور از اتهامات خطرناک برخورد در حالی که تنظیم کننده نتواند یک ترفند و سرمایه گذاران با کمال میل قبول یک شرکت را تکذیب تا زمانی که قیمت سهم همچنان به خیره. نه منحصر به فرد, آلمانی, داستان.

همچنین تقلا برای سفت کردن همه چیز را نمی توان محدود به آلمان است. Wirecard را حسابرس, ارنست و جوان که متهم از عدم به نقطه بی نظمی یکی از چهار بزرگ حسابداری شرکت های مستقر در انگلستان انگلیسی تنظیم سالانه بررسی کیفیت حسابرسی به تازگی به این نتیجه رسیدند که به طور کامل یک سوم از ممیزی توسط شرکت های پیشرو نیاز به بهبود است.

"ما در حال رفتن به ته ما لگد دوباره بیش از Wirecard" مشاهده یک ارشد انگلیس باقلا ضد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de