روز رایگان نامحدود داده ها ممکن است در آینده به یک پایان برای برخی از کاربران اینترنت

در اواسط ماه مارس FCC خواسته ارائه دهندگان اینترنت به خاتمه خدمات به مشتریان که نمی تواند پرداخت صورتحساب به د

توسط AKHBAREMAAAA در 16 تیر 1399

در اواسط ماه مارس FCC خواسته ارائه دهندگان اینترنت به خاتمه خدمات به مشتریان که نمی تواند پرداخت صورتحساب به دلیل بیماری همه گیر.

شرکت هایی مانند Comcast و AT&T توافق و ارائه داده نامحدود به صورت رایگان, که, برای یک کاربر Comcast به معنای صرفه جویی در حدود 50 دلار در ماه است.

پروفسور ماروین Sirbu در دانشگاه کارنگی ملون می گوید که یک سرویس حیاتی. "اگر شما می خواهید به فایل برای بیمه بیکاری آنها می خواهند شما را به انجام آن آنلاین" Sirbu گفت. "در اخیر همه گیر, اگر شما یک دانش آموز در مدرسه, شما نیاز به رفتن آنلاین برای کلاس های از راه دور خود را."

اما FCC ابتکار به پایان رسید ژوئیه 1. AT&T را ادامه خواهد داد به ارائه رایگان داده های نامحدود برای اینترنت خانه را به برخی از مشتریان. Comcast می گوید آن را ندارد.

"احتمالا برخی از این شرکت ها احساس مصرف کنندگان تبدیل خواهد شد بیش از حد عادت کرده اند به برخی از خدمات رایگان و یا محاکمه یا مزایای آنها بهره گیری گفت:" استاد ست لوئیس در دانشگاه اورگان است.

Comcast می گوید افرادی که نمی توانیم به پرداخت هزینه می توانید کار کردن طرح پرداخت و آن را گسترش اولیه رایگان در اینترنت و به پایین ترین سطح درآمد مشتریان.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب