اقتصاد NBA "حباب"

وقتی NBA ناگهان به حالت تعلیق در آن فصل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس میلیاردها دلار در تلویز

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

وقتی NBA ناگهان به حالت تعلیق در آن فصل در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس میلیاردها دلار در تلویزیون, قرارداد, شرکت, حمایت های مالی و فروش بلیط به خطر افتاده است. این طرح برای به پایان رساندن فصل در یک "حباب" در دیزنی جهان در اورلاندو فلوریدا کمک خواهد کرد تا در لیگ جبران مقداری از آن پول است.

NBA است به راه اندازی مجدد در جولای 30, و, بازیکنان, حمایت از کارکنان و رسانه ها در پوشش این بازی ها همه در حال حاضر تحت قرنطینه.

بازار را اندی Uhler صحبت به جو Vardon ارشد NBA نویسنده ورزشی در مورد چقدر حباب — یک محیط کنترل شده به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus— هزینه NBA و به همین دلیل این احتمالا پول خوبی به سر برد.

اندی Uhler: برآورد کرده اند NBA هزینه 150 میلیون دلار در این, حباب, این جدا میکرو-اقتصاد. شما شده است وجود دارد برای چند روز شما احتمالا نمی دانید که چگونه همه چیز پایین می رود اما فقط به ما یک حس چگونه همه چیز کار که در آن شما در حال پرداخت پول برای چیزهایی که چگونه شما در حال گرفتن مسائل است.

جو Vardon: من این تعداد در نزدیک به $170 میلیون نفر است. و شما در حال صحبت کردن در مورد همه چیز از اتاق ها در این سه دیزنی اقامتگاههای تفریحی, غذا, سرگرمی — و پس از آن وجود دارد این ماده در تست. NBA برای پرداخت شما در حال صحبت کردن در مورد صدها نفر از آزمون هر روز توسط BioReference Labs. آنها را هر روز و درایو آنها را به آزمایشگاه در ملبورن فلوریدا.

شما از من پرسید که چگونه ما در حال پرداخت پول برای این همه. هزینه آن هر خبرنگار در اینجا از 550 $در روز. شما دریافت می کنید سه وعده های غذایی از آن شما می توانید یک اتاق و شما می توانید یک COVID آزمون.

Uhler: این به نظر نمی رسد مانند یک کل بسیاری از زمان به صرف این مبلغ از پول, اما برای NBA و نام تجاری من تصور می کنم آن را به ارزش آن پول است. نظر شما چیست ؟

Vardon: آره شما رو به صرف پول را به پول گاهی اوقات. و در این مورد آنها در کوتاه مدت برای این سال یک میلیارد دلار به علاوه در این. آنها را به بازی پلی آف خود را برای دریافت حذفی از تلویزیون. و به طوری که آنها احساس کردند که تنها راه آنها می تواند انجام این کار با خیال راحت در یک حباب. و شما در حال رفتن به مجبور به پرداخت کسی به ایجاد حباب یا وگاس و یا دیزنی و دیزنی است که در حال حاضر یک شریک پرداخت لیگ برتر به صورت حذفی که تلویزیون پول است. بنابراین این نوع گیج کننده به شکل از چگونه پول دست به دست می, اما این چیزی است که آن هزینه ها.

Uhler: پول بزرگ با این لیگ و با بسیاری از لیگ است که تلویزیون قرارداد درست است ؟ از آنجا که شما نمی خواهید به فروش بلیط. و شما نمی خواهید به هر گونه مردمی مرتب کردن بر اساس از تماشای این بازی شما باید برای دیدار با این قرارداد الزامی است. و همچنین برای حامیان مالی به عنوان خوب ،

Vardon: کاملا. کل سیستم تنظیم شده است بر این ایده که میخوای دریافت $2.6 میلیارد سال از تلویزیون. اما شما تنها با دریافت این پول اگر شما را به انجام برسانند قرارداد. تلویزیون و شبکه های, بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد ترنر و دیزنی در ادامه به پرداخت لیگ آن پرداخت های برنامه ریزی شده در این قرارداد حتی زمانی که وجود دارد هیچ بازی در حال بازی. اگر به هر دلیلی در لیگ به این بسته را قبل از ما آغاز شده در جولای 30, که پول را به عقب می آیند.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن