فدرال رزرو شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ

فدرال رزرو شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ روز شنبه به عنوان بخشی از 250 میلیارد دلار در برنامه بودجه تو

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

فدرال رزرو شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ روز شنبه به عنوان بخشی از 250 میلیارد دلار در برنامه بودجه توسط مراقبت قانون که تصویب شد در ماه مارس. ایده این است که به backstop شرکت ها و کارکنان خود را.

هنگامی که یک شرکت می خواهد به قرض گرفتن پول آن می تواند موضوع اوراق قرضه. خریداران از این اوراق اعطای وام به این شرکت ها پول است. در حال حاضر فدرال رزرو در حال رفتن به خرید یک جستم از اوراق قرضه شرکت های بزرگ, در صورتی که استانداردهای خاصی. آنها باید دارای درجه سرمایه گذاری است که کمتر خطرناک — که از ماه مارس قبل از coronavirus مستندات آغاز شده است.

"بانک مرکزی در تلاش است تا به تواند مفید باشد چرا که آنها واقعا نامشخص در مورد آنچه اتفاق می افتد بعد از این سال" گفت: Christopher واندن رئیس واندن جهانی مشاوران.

واندن گفت که بانک مرکزی می خواهد تا مطمئن شوید که شرکت باید تمام پول آنها نیاز به آب و همه گیر. فدرال رزرو نیز در ساخت این برنامه ناشناس — فقط خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ بدون کسی درخواست آن را به. که اجتناب از هر گونه انگ از شرکت درخواست تغذیه کمک کند.

"همیشه وجود دارد یک نگرانی است که اگر شما به دنبال برای فدرال رزرو به عنوان مخالف به بازار برای تامین مالی است که شما ممکن است آشکار چیزی در مورد چگونه از جان گذشته شما برای تامین مالی گفت:" کاترین قاضی یک استاد حقوق دانشگاه کلمبیا.

تفکر است که اگر شرکت ها باید تمام منابع مالی آنها باید در نرخ معقول با فدرال رزرو خرید اوراق قرضه خود را از آنها نمی خواهد نیاز به غیر روحانی کردن بیشتر کارگران است.

"هدف این است که برای کمک به این شرکت ها باقی می ماند خوب کارفرمایان در بازار, ایستادن روی پای خود را دراز نمی کردن مردم است و انشاءالله مردم به نیروی کار گفت:" فرانک Nothaft اقتصاددان ارشد در CoreLogic.

و اگر یک شرکت نیست و قادر به ماندن در آن و به صورت پیش فرض بر روی اوراق قرضه فدرال رزرو خریداری رئیس Jay Powell می تواند به نوبه خود به یک صندوق اضطراری, راه اندازی شده توسط وزارت خزانه داری به backstop فدرال ریزرو است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن