آینده کشاورزی ممکن است بقیه با آمریکا مصرف کننده

می توان آن را آسان به نگاه خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و نتیجه گیری کرد که تقاضا برای محصولات کشاورزی

توسط AKHBAREMAAAA در 23 فروردین 1399

می توان آن را آسان به نگاه خالی مواد غذایی در قفسه های فروشگاه و نتیجه گیری کرد که تقاضا برای محصولات کشاورزی است که در بالا در حال حاضر. اما فروشگاه های مواد غذایی تنها یک قطعه از پازل. برای بسیاری از کشاورزان زیادی از تقاضا برای محصولات خود را از رستوران ها و دیگر خریداران عمده فروشی. برایان دانکن یک گراز ذرت و سویا کشاورز به عنوان معاون رئیس جمهور از ایلینوی farm Bureau صحبت به "بازار" میزبان کای Ryssdal در مورد چالش های کشاورزان روبرو هستند در حال حاضر.

دانکن توضیح داد: به Ryssdal که کاهش تقاضا به ویژه برای کشاورزان با محصولات فاسد شدنی از آنجا که آنها نمی توانند "این صبر کردن" ذخیره سازی کالاهای خود را. او گفت Ryssdal که او "فقط در یک کنفرانس که در آن کشاورزان در تلاش بودند به شکل ارزش مواد مغذی شیر به گسترش در مزارع خود برای کود." بله. چیزهایی را که بدست بد است. و کسانی که می تواند فروش محصولات خود را, او, اشاره, اغلب, آنها را به فروش در قیمت کاهش می یابد.

وقتی پرسیده شد که چه کشاورزی نگاه می خواهم یک بار همه گیر آرام دانکن جواب داد: "به من بگویید چه آمریکایی مصرف کننده عادات در حال رفتن به در طرف دیگر از این ویروس و من به شما بگویم آنچه کشاورزی خواهد بود."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن