آینده آموزش و پرورش, دیجیتال پلت فرم آموزش آنلاین مدیر عامل شرکت می گوید

حتی قبل از coronavirus همه گیر آنلاین آموزش گزینه های در حال رشد بودند. اما در حال حاضر با حدود یک میلیارد و ن

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

حتی قبل از coronavirus همه گیر آنلاین آموزش گزینه های در حال رشد بودند. اما در حال حاضر با حدود یک میلیارد و نیم دانش آموزان در سراسر جهان آواره از مدارس و موسسات آموزش و پرورش در حال تقلا برای ارائه e-learning tools.

بسیار شبیه به آن را برای کار از خانه COVID-19 ممکن است به ما نشان میدهد که چه چیزی ممکن است در آموزش از راه دور. جف Maggioncalda مدیر عامل شرکت پلت فرم آموزش آنلاین Coursera گفت: "آموزش آنلاین با توانایی کار از راه دور, من فکر می کنم این یک فرصت فوق العاده ای برای ارائه نه تنها در آموزش بلکه فرصت های شغلی بسیار گسترده تر طبقه ای از مردم است."

او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد عمده سربازان ارتش در علاقه به یادگیری آنلاین پس از شروع این بیماری همه گیر و چگونه Coursera در برخورد با هجوم زیادی از دانش آموزان است. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چه پویا اینجا ؟ آن را باید مردم تحت مستند با زمان اضافی در دست خود و مایل به یادگیری چیزی جدید.

جف Maggioncalda: این تعداد از چیزها, اما آن را واقعا شروع می شود که با. زمانی که ما در یونسکو که آهنگ های مدارس و دانش آموزان آنها دریافتند که در آوریل 1.6 میلیارد دانش آموزان مدارس خود بسته است. و بنابراین تعداد زیادی از این دانشجویان و همچنین مردم را با خود به نقطه ای که در حال کار از خانه تصمیم "من برخی از زمان من می خواهم به نگه داشتن یادگیری است." و تا حد زیادی آنها را به Coursera و جاهای دیگر مثل Coursera. از اواسط مارس دوره ما شاهد 14 میلیون ثبت نام زبان آموزان ما در حال حاضر 64 میلیون آموزان و تقریبا 30 میلیون دوره ثبت نام. این است که تا 500% از مدت مشابه سال پیش. بنابراین تعداد زیادی از تقاضا از دانش آموزان در خانه و از افرادی که مشغول به کار از خانه.

Brancaccio: مردم با وقت اضافی در دست خود را و یا شاید آنها مجبور به رفت و آمد کنه به طوری که آنها باید کمی وقت اضافی. اما همچنین ما ده ها میلیون نفر از مردم رانده شده از کار با این بیماری همه گیر و برخی یا بسیاری نمی تواند خود را ارائه پیر مشاغل بازگشت. شما در توجه به مردم و تلاش برای به دست آوردن مهارت های جدید از طریق آموزش آنلاین?

جف Maggioncalda (حسن نیت ارائه میدهد Maggioncalda)

Maggioncalda: کاملا. زمانی که ما نگاهی به پنج دوره در Coursera در سال 2020 در نظر محبوبیت شماره یک دوره با 2.2 میلیون, ثبت نام است و علم ، این دوره توسط دانشگاه ییل است که مذاکرات در مورد چگونه شما را به انتخاب خود خوشحال و زیست شناسی شادی. تعداد دو دستگاه آموزش توسط دانشگاه استنفورد. شماره سه است که برنامه نویسی برای همه در Python از دانشگاه میشیگان و سپس یادگیری چگونه برای یادگیری و سپس به زبان انگلیسی برای توسعه حرفه ای از دانشگاه پنسیلوانیا است. بنابراین بسیار کار-مربوط به دروس عملی به نظر می رسد به آنهایی که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به.

Brancaccio: شما باید افراد ورود و ثبت نام, اما شما همچنین همکاری با دانشگاه ها برای کمک به آنها خود را در دوره های آنلاین هنگامی که آنها نمی توانند تدریس در فرد است.

Maggioncalda: ما با همکاری حدود 170 دانشگاه های برتر در سراسر جهان با هم در طول هشت سال گذشته و ایجاد حدود 4300 دوره. و پس از آن چه اتفاق افتاده در مارس دوره زمانی است که ما شروع به ارائه آنچه ما تماس بگیرید Coursera برای دانشگاه. برای هر دانشگاه در جهان ما گفت: شما می توانید با استفاده از Coursera برای دانشگاه و همکاران ما دوره های آموزشی به صورت رایگان از طریق سپتامبر. 30, فقط برای کمک به مقابله با این بیماری همه گیر و این واقعیت است که دانشگاه ها بسته شد و اکثر دانشگاه ها نیست در یک موقعیت برای انجام آموزش آنلاین بسیار به سرعت. این واقعا مفید بود به آنها.

Brancaccio: بسیار جالب, تکامل, اما اجازه دهید از من بپرسید چیزی واقعا بزرگ تصویر. ما درخواست شده است به عنوان بسیاری از مردم به عنوان ما می توانید پیدا کردن در مورد reimagining اقتصاد پس از همه گیر نیست فقط وصله آن را تا به جایی که آن را در فوریه اما ایجاد چیزی است که کار می کند بهتر است برای بیشتر مردم است. چگونه خواهد بود شما reimagine آموزش داده می شود همه چیز را که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر ؟

Maggioncalda: من فکر می کنم که به خوبی فرصت های اقتصادی مردم نیاز به دسترسی به آموزش با کیفیت به طوری که آنها می تواند به توسعه مهارت های که مربوط به نیروی کار است. و آموزش آنلاین باعث می شود آن را بسیار ساده تر و بیشتر مقرون به صرفه در دسترس تر و راحت تر. هر زمان, هر کجا, هر کسی می تواند یادگیری آنلاین است که واقعا قدرتمند است. اما یادگیری است که تنها یک قطعه از پازل. قطعه دیگر از پازل است که گرفتن یک کار. اگر شما نیاز به ترک جامعه خود را اگر شما نیاز به حرکت خانواده خود را به منظور رسیدن به یک محل که در آن وجود دارد شغل خوب به درخواست کسانی که مهارت های شما آموخته ام آنلاین است که در یک نقطه اصطکاک. من فکر می کنم این یکی دو پانچ: آموزش آنلاین با توانایی کار از راه دور, من فکر می کنم این یک فرصت فوق العاده ای برای ارائه نه تنها در آموزش بلکه فرصت های شغلی بسیار گسترده تر طبقه ای از مردم است.

Brancaccio: این همه تاکید به موضوع دسترسی به اینترنت سریع و مناسب و معقول کامپیوتر. دانش آموزان که لازم نیست که پشت سر سمت چپ. آن را تبدیل به یک سیاست عمومی موضوع است.

Maggioncalda: آنچه که ما را دیده اند که بحث ما به دولت این است که برای من بسیار مناسب ترین دولت ها در حال حاضر به دنبال اتصال به اینترنت به عنوان چیزی شبیه به آب و برق و سایر اساسی آب و برق که یک جامعه برای اجرا نیاز به. بنابراین من فکر می کنم آن را یک ماده از سیاست های عمومی و دولتی اقدام به مطمئن شوید که وجود دارد دسترسی برابر به اینترنت. اما هنگامی که دسترسی به آن تسهیل تعداد فرصت های یادگیری گسترده است و حتی امروز و من بر این باورند که تعدادی از راه دور فرصت های شغلی نیز گسترده ای در آینده نزدیک.

Brancaccio: اما شما نمی خواهد استدلال می کنند که شما می تواند جایگزین اکثر دانشگاه ها. منظورم این است که آموزش و پرورش به عنوان شما می دانید این است که نه فقط در مورد آن کلاس. آن را مخلوط با سایر دانش آموزان مطابق با مربیان و تمام است که شبکه های آن می رود. هنوز هم وجود دارد یک محل برای زمانی که ما بیش از این بیماری همه گیر در یک محل که در آن مردم رفتن به کلاس های خود را.

Maggioncalda: کاملا. وجود دارد قطعا یک محل است که در دسترس برای مردم به رفتن اما من باور نمی کنم شما نیاز به رفتن. در حال حاضر [برای] فرزندان جوان آن است که واقعا مهم است که جامعه بزرگ بخش مرکزی بخشی از فرایند یادگیری است. همانطور که شما مسن, اگر چه, و شما را تبدیل به یک حرفه ای شما باید یک خانواده آن است که به احتمال بسیار زیاد است که مردم را به ترک شغل خود را و رفتن به پردیس هنگامی که آنها شروع به کار و خانواده است. و این که بسیاری از مردم است. من همچنین فکر می کنم که حتی زمانی که شما در محوطه دانشگاه وجود خواهد داشت و آموزش آنلاین به دلیل آن را موثر تر شخصی تر و انعطاف پذیر تر. این بدان معنا نیست که وجود دارد و نمی خواهد سالن های سخنرانی و سمینارها در محوطه دانشگاه. اما من واقعا فکر می کنم حتی در پردیس ستون فقرات فرایند یادگیری خواهد بود دیجیتال. و پس از آن وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که یادگیری آنلاین است که لازم نیست که برای رفتن به دانشگاه به منظور به آن را انجام دهد.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب