بزرگ نرخ وام مسکن بحث: آیا نرخ تعیین شده به سنبله و یا سقوط ؟

خواهد کرد این پایین ترین نرخ وام مسکن گذشته است ؟ نرخ وام مسکن سقوط کرده اند. چه چیز دیگری می تواند به شما می

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

خواهد کرد این پایین ترین نرخ وام مسکن گذشته است ؟

نرخ وام مسکن سقوط کرده اند. چه چیز دیگری می تواند به شما می گویند ؟

قیمت متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن فقط 2.98% در هفته گذشته.

این یکی دیگر از رکورد پایین — پایین ترین نرخ متوسط دیده می شود پس از سال 1971 تا سال Freddie Mac برای اولین بار شروع به ارسال هفتگی شماره.

در حال حاضر این سوال برای خریداران خانه و refinancers است: آیا پایین ترین نرخ وام مسکن گذشته است ؟

پیدا کردن و قفل در نرخ پایین (Jul 21st 2020)

امروز رکورد کم نرخ وام مسکن

نرخ وام مسکن در یک خندق. از سال 1981 رهن قیمت گذاری شده رفته پایین و پایین. نه هر هفته و یا هر ماه اما روند کلی روشن است.

Chart shows average 30-year mortgage rates in the U.S. since 1971. Mortgage rates fell below 3% in July 2020 for the first time in nearly 50 years

به عنوان قرض در اینجا چیزی است که شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که به دنبال در امروز نرخ وام مسکن:

  • نرخ پائین تر از این عناوین نشان می دهد. Freddie Mac هفتگی شماره یک عقب مانده شاخص. وام مسکن در قیمت 2.5% در دسترس بود در ماه مه برای قوی ترین وام گیرندگان
  • ماهانه هزینه های پایین تر هستند. در مقایسه با نوامبر سال 2018 زمانی که نرخ های بیش از 4% به $200,000 وام مسکن در حال حاضر هزینه 225 $در هر ماه کمتر است. استفاده از ماشین حساب وام مسکن برای مقایسه نرخ های فعلی خود را با جدید تامین مالی
  • خانه های مقرون به صرفه تر هستند که نرخ کاهش است. اما این افزایش از خریداران بالقوه و تمایل به فشار بالا قیمت. موجود قیمت خانه در ماه مه بودند تا 2.3% از سال قبل با توجه به انجمن ملی از Realtors (NAR)
  • نرخ پایین قفل تغییر استراتژی. اگر شما فکر می کنم نرخ خواهد شد تا در آینده چند هفته یا چند ماه پس از آن حرکت هوشمند است که به قفل در نرخ خود را قبل از بسته شدن. اگر شما فکر می کنم نرخ سقوط خواهد کرد بیشتر از آن بهترین به نرخ شناور تا زمانی که حل و فصل

البته "تاریخی نرخ وام مسکن" شده است در اخبار برای سال در حال حاضر.

پس از آن آسان است به آرام به فکر آنها نیست رفتن در هر نقطه — که ما نشستن به راحتی در 3 ٪ برای همیشه لطفا برای. (یا حداقل برای آینده قابل پیش بینی.)

اما می تواند رگه واقعا گذشته است ؟

نرخ وام مسکن شده اند و در یک مسیر رو به پایین برای نزدیک به 40 سال است. اگر بالا بود در سال 1981 پس مطمئنا وجود دارد به پایین — یک لحظه در زمانی که نرخ وام مسکن شروع به به طور کلی افزایش است.

بسیاری فکر می کنم که نقطه اوج است که به زودی.

در مورد نرخ وام مسکن به آمده

سه اصلی وجود دارد استدلال برای نرخ وام مسکن در حال افزایش است در آینده ای نزدیک:

  1. افزایش وام تقاضا با نرخ بسیار پایین وام دهندگان در حال غرق با برنامه های کاربردی. در اوایل ماه جولای وام مسکن بانکداران انجمن گزارش داد که refinancing برنامه بودند تا 111% در حالی که خرید برنامه های کاربردی وام بودند تا 33 درصد. چه اتفاقی می افتد زمانی که تقاضا افزایش می یابد? نرخ وام مسکن بالا برود
  2. یک انتخابات ریاست جمهوری — این سخت است برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد در انتخابات ماه نوامبر بسیار کمتر که چگونه آن را تحت تاثیر قرار وام مسکن اقتصاد. 2016 انتخابات به دنبال داشت تقریبا فوری افزایش نرخ. چه مسلم است که سرمایه گذاران به این وضعیت نزدیک به عنوان آن را تکامل می یابد و در ماه های آینده. اگر سرمایه گذاران پیش بینی بیشتر ثبات اقتصادی در آینده آنها شروع به خروج از بازار وام مسکن و نرخ افزایش خواهد
  3. انتظار سلب حق مالکیت با توجه به COVID-19 — اوایل این ماه ATTOM داده ها راه حل های گزارش شده که براده سلب حق اقامه دعوی شد و در 15 سال اخیر رسید. برای وام مسکن, سرمایه گذاران, از جمله اخبار به معنی کم خطر و در نتیجه تمایل به قرض دادن در وام مسکن نرخ پایین. اما دو مشکل وجود دارد با این اعداد. اول: دولت حمایت در برابر سلب حق اقامه دعوی است که نگه داشته براده کم در طول COVID-19 را در نهایت به پایان رسید. دوم و سلب حق اقامه دعوی شماره با تاخیر حداقل 30 روز آن را به عنوان طول می کشد زمان برای براده به بیرون بروید. پس از سلب حق مالکیت بیشتر احتمال دارد که در آینده و با آنها پتانسیل بیشتر در خطر ابتلا به وام دهندگان و نرخ بالاتر

اینها همه بسیار واقعی چشم انداز. ما در حال حاضر دیده می شود نرخ وام مسکن سنبله یک بار در این سال هنگامی که وام دهندگان شد غرق حجم و تا به حال به ساقه جزر و مد.

و آنچه اتفاق می افتد در این پست COVID اقتصاد و حتی کارشناسان می گویند.

توصیه ما: اگر شما آماده برای خرید یک خانه یا تشکیلات جدید بکار تجاری, توجه به این هشدارها.

نرخ در حال حاضر در پایین ترین تا کنون. بیشتر قطره به احتمال زیاد به افزایشی در بهترین حالت و اگر شما صبر کنید, شما ممکن است دست خود را از پنجره.

بررسی نرخ جدید (Jul 21st 2020)

این مورد برای کاهش نرخ وام مسکن به آمده

شاید نرخ وام مسکن نمی خواهد بالا برود. وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت رفتن به جلو به دلیل COVID-19 اقتصاد است.

به عنوان آرگومان می رود نرخ های بهره پایین و پایین رفتن قبل از به ویروس رسید. چرا نباید آنها را نگه دارید در حال سقوط ؟

تامین سرمایه در سراسر جهان به شدت تقاضا پیشی گرفته. سرمایه گذاران در بسیاری از کشورها در حال سرمایه گذاری با منفی نرخ. نه فقط کم نرخ بهره واقعی منفی نرخ زیر 0%.

نرخ های بهره پایین و پایین رفتن قبل از به ویروس رسید. چرا نباید آنها را نگه دارید در حال سقوط ؟

به عنوان ما نوشت: تابستان گذشته:

"همان عوامل که منجر به 3 درصد تامین مالی به احتمال زیاد ما را به جهان از 2 درصد وام مسکن.

"وجود دارد یک جریان عدم تعادل بین سرمایه گذاران با پول نقد و افرادی که می خواهید به قرض گرفتن. نقدی است که در همه جا و بیشتر از آن است که به احتمال زیاد در آینده به یک وام دهنده وام مسکن در نزدیکی شما است."

وجود عرضه بیش از حد و بیش از حد کمی تقاضا می گوید: استدلال برای نرخ پایین تر است.

و منتظر هیچ چیز تغییر خواهد کرد. در این دیدگاه, نرخ هنوز هم رهبری را.

توصیه ما: مثل ما گفت: بالاتر از آن ممکن است ارزش به خطر می اندازند امروز فوق العاده کم نرخ در امید چیزی است که حاشیه پایین تر است. اگر شما آماده برای خرید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری در حال حاضر ممکن است زمان.

اما اگر برنامه های خود را برای دریافت یک وام یک کمی بیشتر پایین خط بدون نیاز به حرکت می کند قبل از اینکه شما آماده هستید.

Coronavirus اصلی نیروی نگه داشتن نرخ که در آن آنها در حال حاضر. و متاسفانه آن را به زودی. بنابراین شما باید برخی از زمان.

حرکت بعدی خود را

حرکت بعدی خود را بستگی به جایی که شما هستند خود را در تامین مالی روند.

برای کسانی که آماده به حرکت در خرید خانه یا refi آن احتمالا حس می کند به استفاده از نرخ ما امروز شاهد آن هستیم.

و به یاد داشته باشید فقط به خاطر اینکه برخی از وام دهندگان ارائه سابقه نرخ پایین به این معنا نیست که همه آنها هستند. بنابراین در اطراف مغازه برای پیدا کردن بهترین معامله را برای شما.

بررسی نرخ جدید (Jul 21st 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن