تاریخ سیاه شیرین کاری مردم را به مبارزه برای فرصت های برابر در هالیوود

وجود دارد یک پارک در کامپتون کالیفرنیا به نام آتن پارک. آن را تا به برخی از زمینه های پوشیده از چمن یک زن و شو

توسط AKHBAREMAAAA در 22 خرداد 1399

وجود دارد یک پارک در کامپتون کالیفرنیا به نام آتن پارک. آن را تا به برخی از زمینه های پوشیده از چمن یک زن و شوهر از الماس و بیس بال بازی سازه. وجود دارد هیچ چیز فوق العاده ای در مورد آن بدون پلاک یا بنای یادبود نقش آن در هالیوود ، اما باید وجود داشته باشد. به دلیل آن را در این پارک در سال 1960 که یک گروه از مردان سیاه و سفید شروع جلسه به طور منظم و با هم بحیث یک طرح بلند پروازانه است که تغییر زندگی خود و نسل های آینده: آنها آموزش دیده برای تبدیل شدن به هالیوود stuntmen.

در مردانی که جمع شده بودند در آتن پارک ملاقات کرد و پس از اخذ کردن کار در شغل روزانه خود را با توجه به الکس براون بود که بخشی از این گروه است. "ما را ملاقات در شب و ما انجام شد جک پریدن و با کمک چند نفر یاد بگیرند که چگونه به پرتاب مشت," او گفت:.

آن را طولانی نیست قبل از مردم در این محله شروع به تعجب می کنم که دقیقا چه نوع از مبارزه با او و دوستان خود را آموزش. وجود دارد مقدار زیادی از تنش نژادی در آن زمان. "ما در واقع تا به حال پلیس آمده و راه اندازی ما آموزش و تماشای ما" براون گفت.

کمی آیا پلیس می دانند که آنچه آنها مشاهده شد یک گروه از مردان آموزش برای تبدیل شدن به stuntmen. بازگشت در اوایل دهه 1960 وجود دارد هیچ چیز مانند یک بدلکاری در هالیوود است. این عمل پس از آن بود به انجام آنچه که به نام "رنگ پایین." یک بدلکاری به رنگ بدن او سیاه و سفید به سیاه و سفید بازیگر.

در سال 1965 است که تغییر کرده است. یکی از بازیگران سرب در تلویزیون نشان می دهد "من جاسوسی" بیل کازبی حاضر اجازه دهید به یک بدلکاری بازی خود را دو برابر شود. که چگونه Calvin قهوه ای شد برای اولین بار, سیاه, بدلکاری در هالیوود است.

اعضای پیمان اندیشگانی در لس آنجلس, شهرستان Hall. از چپ به راست: ملوین جونز, Phyllis لیندا الیس, Alex Brown, William J. آپتون و آلبرت خداوند III, گیاه J. Wesson جونیور معاون. (حسن نیت ارائه میدهد فیلیس لیندا الیس)

این سخت بود برای سیاه stuntmen به آموزش و شکستن را به کسب و کار. مردانی که ملاقات در آتن پارک تشکیل گروه خود را به نام BSA سیاه Stuntmen انجمن.

"که همه ما همیشه می خواستم شغل" براون گفت. "فقط یک مساوی قطعه از پای کمی بریدن. بنابراین همانطور که ما شروع به ساختن کمی تاخت و تاز به حرکت تصویر کسب و کار گروه سفید بود توهین که ما شروع به تجاوز خود به پایه های مالی."

یک بدلکاری بسیار پر سود در مقایسه با آنچه BSA اعضای ساخته شده در شغل روزانه خود را. William J. آپتون جوانترین عضو پیمان شد فقط 12 سال پیر زمانی که او نشان داد تا در آتن پارک.

"مادر و پدر من مشغول به کار بودند شاید ساخت مانند $60, 65 $در قطعه یک هفته در سال 1967" او گفت:.

در همان زمان کار stuntmen ساخته شده 120 دلار در روز است. "و گفت:" چه ؟ 120 دلار در یک روز ؟ او گفت: "پسر رفتن و پیوستن به آن گروه'" Upton به یاد می آورد.

در طول سال BSA ظ ده ها تن از پرونده های حقوقی در آن مبارزه برای برابری در صنعت فیلم از جمله 1976 مورد که مجبور استودیوهای بزرگ به رعایت فدرال حکم در برابر تبعیض آمیز استخدام. و به عنوان کانون رشد آن گسترش ماموریت خود را که شامل برابری جنسیتی را برای نوازندگان شیرین کاری. امروز آنها در حال ترویج استخدام زنان و مردم از رنگ به عنوان هماهنگ شیرین کاری آنهایی که با استخدام قدرت.

"در حال حاضر ما احتمالا 0.5% زنانی که هماهنگی" گفت: BSA عضو لا فی بیکر که شد اولین زن آفریقایی آمریکایی شیرین کاری هماهنگ کننده به شیرین کاری هماهنگ در بودجه پروژه در سال 1998 زمانی که او مشغول به کار در "Introducing Dorothy Dandridge," با بازی هلی بری. او مشغول به کار در پروژه های که در آن شیرین کاری هماهنگ نیست استخدام هر یک از زنان و یا افرادی که از رنگ. "اگر من یک شیرین کاری هماهنگ کننده من فکر می کنم در مورد آوردن یک گروه متنوع از مردم," او گفت:.

امروز بیشتر از هر کس در BSA بازنشسته شده است. کار آنها استفاده می شود برای انجام گرفته شده در توسط SAG-AFTRA, اتحادیه است که نشان دهنده نوازندگان شیرین کاری. به تازگی به عنوان 2014, SAG-AFTRA بررسی یک "رنگ" است که اتفاق افتاده است در Warner Bros.

BSA بدلکاری لن Glascow با Sidney Poitier. (حسن نیت ارائه میدهد فیلیس لیندا الیس)

SAG-AFTRA نیز بررسی عملکرد "wigging" هنگامی که یک مرد شیرین کاری مجری لباس به عنوان یک زن به دو زن بازیگران.

الکس براون می گوید مبارزه برای برابری او و دوستان او آغاز شده هرگز به پایان خواهد رسید. "بیشتر ما مبارزه با آن بهتر خواهد بود برای دیگر افراد این نسل بعدی آنها را به نگه داشتن رفتن بیش از حد," او گفت:.

قهوه ای و اعضای باقی مانده از امضای این پیمان در حال کار در پشت صحنه به برخی از به رسمیت شناختن درب آنها باز است. بزرگ بعدی خود را هدف ؟ به منظور بالا بردن $50,000 آنها نیاز به یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود.

یک نسخه دیگر از این داستان برای اولین بار پخش در KCRW.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de