صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد اقتصاد جهانی کوچک خواهد شد 5 ٪ در این سال

صندوق بین المللی پول روز شنبه منتشر شد خیلی بدبینی اقتصادی پیش بینی شده است. این انتظار نزدیک به 5 درصد انقباض

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

صندوق بین المللی پول روز شنبه منتشر شد خیلی بدبینی اقتصادی پیش بینی شده است. این انتظار نزدیک به 5 درصد انقباض در تولید ناخالص جهانی در این سال -- این است که 2 درصد بدتر از صندوق تخمین زده شده است. تعدادی مانند است که می تواند صدا کمی انتزاعی به ویژه در مقیاس جهانی پس چه چیزی آن را مانند نگاه ؟

خوب اقتصاد جهانی با قرارداد کمتر از 1% در رکود بزرگ سال 2008 و 2009. کن روگوف استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد و اقتصاددان ارشد سابق در صندوق بین المللی پول گفت: 5% جهانی انقباض است "مانند یک شهاب سنگ برخورد به زمین است. آن است که تعداد گسترده."

صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهانی خواهد قرارداد به عنوان مردم در سراسر جهان کمتر خرج کنند چرا که آنها در خانه گیر کرده. فعالیت های کسب و کار را رها خواهد کرد. و این بدان معناست که صدها میلیون نفر از مشاغل از دست رفته — به خصوص برای کم کارگران ماهر.

"فدرال رزرو خواستار شد نزدیک به دو رقمی بیکاری در پایان این سال" روگوف گفت. "من فکر می کنم ما می تواند دو رقمی بیکاری در پایان سال آینده است."

در ضمن بدهی دولت افزایش خواهد یافت به عنوان کشورهای قرض برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را.

سباستین Mallaby ارشد همکار بین المللی اقتصاد در شورای روابط خارجی گفت که اتفاق می افتد بیشتر در کشورهای توسعه یافته است. کشورهای با اقتصاد در حال ظهور — هند و کشورهای آمریکای لاتین — نمی توانید استطاعت به قرض گرفتن به اندازه کافی برای مقابله با اثرات ناشی از این بیماری همه گیر.

"همه چیز از گرسنگی به عدم دسترسی به هر نوع کمک از سیستم بهداشت و درمان — آن نوع از مشکلات در حال رفتن به راه حاد تر در حال ظهور جهان" Mallaby گفت.

یک کشور را مورد اعداد را نیز تحت تاثیر قرار چقدر درد 5 درصد انقباض باعث می شود.

جی Bryson, مدیر عامل و رئیس اقتصاددان برای ولز فارگو شرکت و سرمایه گذاری بانک گفت: در اروپا, موارد, نیست, افزایش مانند آنها در ایالات متحده آمریکا

"بعد از این سال بسته به چه چیز تکامل در اینجا و اروپا به طور بالقوه می تواند در حال رشد سریع تر از ایالات متحده," Bryson گفت.

صندوق بین المللی پول پروژه هایی که اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد به کرایه و حتی بدتر از این جهانی.

این شرکت انتظار دارد تولید ناخالص داخلی ایالات متحده به کاهش 8٪.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن